خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45

موضوع: قلم چی

1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      رتبه ی منطقم تو کنکورحدودا 200 تا ازازتبه ی منطقم تو فلم بیشتر بود ولی در کل درصدام خیلی شبیه بودن تو کنکور با قلم ولی خب تو کنکور یه کوچولو کم تر زدم بعضی درس ها رو مثلا زیست تو قلمچی 70-80 میزدم ولی کنکور حدود 60 زدم
      ببخشید بیشتر یعنی پایین تر؟؟ من درصدام خیلی شبیه سنجشا شد... خیلی شبیه!!! تا حدودی شبیه قلمچیم بود. من خیلی میترسم چون الان میانگین تو قلمچی میشم 700 ... فکر میکنم اصلا حاشیه امنی برای ۳ رقمی شدن ندارم میترسم سر کنکور بالای هزار شم همه چی به باد بره... :-(

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      200 تا بدتر شدم نه بابا شما که 7000 هستین معلومه سطح درسیتون خیلی بالا هستش اتفاقا شهر ما یه پسری بود ترازش 7000 بود حدودا و پزشکی تبریز قبول شد به خودتون اطمینان داشته باشین اگه شما رتبه خوب نیارین پس کی میارهراستی کدوم منطقه هستین؟؟منظورم منطقه 1 و 2و ...تو کنکوره
      نه من دو بار ۷ هزار اووردم میانگین ترازم ۶۹۱۴ س گمونم ... ازمون قبلمو خراب کردم‌ چون یه مشکلی داشتم نشد خوب بخونم..بدترین ازمونم شد ۶۷۵۰ بقیه تو حول و هوش میانگین ترازم بود.من الان تراز اختصاصیم خوبه ازمون قبل ۶۹۹۸ اختصاصیم بود ۶۰۰۴ عمومیم عمومیم خیلی ضعیفه... من تراز اختصاصی پایین ۶۹۰۰ نداشتم. عمومیم خودشو کشته ۶۵۰۰ ۶۶۰۰ کم عمومی میخونم نمیدونم الان برای حبرانش چقد باید وقت بزارم که به اختصاصیامم لطمه نخوره.تهران منطقه۱

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      بهترین تراز ۶۵۰۰ و رتبه ۱۱۰۰ بدترین تراز ۶هزار و خورده ای و رتبه ۳۴۰۰ ... کنکورم یکم بهتر شد !اون ازمونیم که من بدترین رتبمو اووردم پرجنعیت ترین ازمون قلمچی پارسال بود ۱۱۲ هزار نفر شرکت کننده داشت ! امسالم بدترین رتبم باز تو همون بود جمع بندی پیش ۱ اونم باز فعلا پرجمعیت ترین بوده ۱۲۲ هزار نفر رتبم شده ۱۲۰۰ :/ خدا بخیر بگذرونه...!البته اینا دقیق نیست اتفاقیه شاید ...ولی بازم میگم روز کنکور مهمه دیگه.همه جورشو دیدم خودم.
      دوست عزیز منظورتون از 1200 رتبه کشوریه قلم چیه یا منطقه؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.med96 نمایش پست ها
      دوست عزیز منظورتون از 1200 رتبه کشوریه قلم چیه یا منطقه؟
      منطقه بابا...کشوری بود که دیگه غم نداشتم :-)

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حدود 80 درصد رقبای اصلیتون هستن تو قلم ولی بازم نمیتونید رتبه قلم رو ملاک قرار بدید ولی میتونید این رو ملاک قراربدید که اگر در مجموع ازمونای قلمتونو خوب میدید از پس کنکور هم برمیاید

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه من دو بار ۷ هزار اووردم میانگین ترازم ۶۹۱۴ س گمونم ... ازمون قبلمو خراب کردم‌ چون یه مشکلی داشتم نشد خوب بخونم..بدترین ازمونم شد ۶۷۵۰ بقیه تو حول و هوش میانگین ترازم بود.من الان تراز اختصاصیم خوبه ازمون قبل ۶۹۹۸ اختصاصیم بود ۶۰۰۴ عمومیم عمومیم خیلی ضعیفه... من تراز اختصاصی پایین ۶۹۰۰ نداشتم. عمومیم خودشو کشته ۶۵۰۰ ۶۶۰۰ کم عمومی میخونم نمیدونم الان برای حبرانش چقد باید وقت بزارم که به اختصاصیامم لطمه نخوره.تهران منطقه۱
      دقیقا عین پارسال منید شماتقریبا ازبهمن به انور زدم تو 7000 و 7000 به بالا
      کارنامه هامو که خودتون دیدید تو قلم؟....قضاوت باشمااینو گفتم که اخرش بگم شما نیارید کی بیاره؟!!!!!!!!!!!
      راستی نفرات برتر رو میرید جلسه هاشو؟

ویرایش توسط dorsa20 : 28 اسفند 1395 در ساعت 19:02

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منطقه بابا...کشوری بود که دیگه غم نداشتم :-)
      دوست عزیز خیلی شبیه هم هستیم
      من هم تراز اختصاصیام حدود 7000 هست به حدود 7300 هم رسید ولی عمومیا حدود 6000 که بالاترینش حدود 6400 بود
      چیکار کنیم؟
      میشه منابع جمع بندیتو خلاصه بگی؟
      ویرایش توسط Dr.med96 : 28 اسفند 1395 در ساعت 19:42

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز خیلی شبیه هم هستیممن هم تراز اختصاصیام حدود 7000 هست به حدود 7300 هم رسید ولی عمومیا حدود 6000 که بالاترینش حدود 6400 بودچیکار کنیم؟میشه منابع جمع بندیتو خلاصه بگی؟
      عمومیا همه خط ویژه و عربی جمع بندی خ سبز ریاضی و شیمی خط ویژه زیست همون کتابای عمارلو که البته زیستو نمیشه بهش گفت جمع بندیفیزیکم انتخاب نکردم اگه بیاد خط ویژه. نیاد پایه خ سبز پیشم شاید فائق ! هیجی دیگه باید بیشتر عمومی بخونیم... من مشکل وقتم دارم تو عمومی چون کم تسلطم خیلی ریلکس باید سوالارو بزنم غلط نشه اما خب درصدا همه حدود ۵۰ ۶۰ درصد ... نوسانم دارن.منم تراز اختصاصیام تا ۷۲۵۰ رفت اونبار ک ۷۱۵۰ شدم.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

دقیقا عین پارسال منید شماتقریبا ازبهمن به انور زدم تو 7000 و 7000 به بالا
      کارنامه هامو که خودتون دیدید تو قلم؟....قضاوت باشمااینو گفتم که اخرش بگم شما نیارید کی بیاره؟!!!!!!!!!!!
      راستی نفرات برتر رو میرید جلسه هاشو؟
      نه ندیدم نمیدونم از کجا باید ببینم...
      کاش میتونستم برم. من تو حوزه مرکزی نیستم.

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه ندیدم نمیدونم از کجا باید ببینم...
      کاش میتونستم برم. من تو حوزه مرکزی نیستم.

http://www.kanoon.ir/Public/StudentProfile?year=95&pid=942501588

شما میتونید و پتانسیل رتبه خوب رو دارید این خط اینم نشون

ویرایش توسط dorsa20 : 28 اسفند 1395 در ساعت 20:55

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عمومیا همه خط ویژه و عربی جمع بندی خ سبز ریاضی و شیمی خط ویژه زیست همون کتابای عمارلو که البته زیستو نمیشه بهش گفت جمع بندیفیزیکم انتخاب نکردم اگه بیاد خط ویژه. نیاد پایه خ سبز پیشم شاید فائق ! هیجی دیگه باید بیشتر عمومی بخونیم... من مشکل وقتم دارم تو عمومی چون کم تسلطم خیلی ریلکس باید سوالارو بزنم غلط نشه اما خب درصدا همه حدود ۵۰ ۶۰ درصد ... نوسانم دارن.منم تراز اختصاصیام تا ۷۲۵۰ رفت اونبار ک ۷۱۵۰ شدم.
      ممنون دوست عزیز
      با رتبه پارسالتون پزشکی پردیس یا آزاد نیاوردید؟
      ویرایش توسط Dr.med96 : 28 اسفند 1395 در ساعت 21:06

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون دوست عزیز
      با رتبه پارسالتون پزشکی پردیس یا آزاد نیاوردید؟
      خواهش
      انتخاب نکردم بعید میدونم میاوردم..البته دارو ازاد میاوردم یکی از دوستام اوورد تو همون حدود من شیمیم زیر گروه 2 مو 500 تا بهتر کرده بود اون زمین زده بود....5 درصد نزدیک 800 900 تا زیر گروه دوش بهتر شده بود !

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خواهش
      انتخاب نکردم بعید میدونم میاوردم..البته دارو ازاد میاوردم یکی از دوستام اوورد تو همون حدود من شیمیم زیر گروه 2 مو 500 تا بهتر کرده بود اون زمین زده بود....5 درصد نزدیک 800 900 تا زیر گروه دوش بهتر شده بود !
      تراز کنکورتون حدود چند بود؟
      اگه منطقه سه بودید به احتمال زیاد میاوردید
      برای آزمون هفتم کدوم زیستو انتخاب کردید؟
      من هم مثل شما وقت سر عمومی کم میارم جوری که اصلا نمیرسم درک مطلب زبانو بخونم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تراز کنکورتون حدود چند بود؟
      اگه منطقه سه بودید به احتمال زیاد میاوردید
      برای آزمون هفتم کدوم زیستو انتخاب کردید؟
      من هم مثل شما وقت سر عمومی کم میارم جوری که اصلا نمیرسم درک مطلب زبانو بخونم
      یادم نمیاد 9150 یا 9200 اینا گمونم شایدم پایین تر...
      دوم ...
      منم همینطورم.

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یادم نمیاد 9150 یا 9200 اینا گمونم شایدم پایین تر...
      دوم ...
      منم همینطورم.
      امیدوارم موفق باشی و به آرزوت برسی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن