خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی!

رأی دهندگان
    49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • سخت بودن بیش از حد سوالات

8 16.33%
    • زمان کم پاسخگویی در کنکور

33 67.35%
    • جدید بودن سوالات سر جلسه

12 24.49%
    • پخش شدن تمرکز افراد بین دروس مختلف در طول سال

11 22.45%
    • سایر موارد

3 6.12%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 85 از 85
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلامو خسته نباشید ب همه
      با توجه ب اینک خودم المپیاد شیمی بودم و ی قسمت هایی هم تدریس کردم میخوام با توجه ب تسلطی دارم و تحلیل کنکور 94 و 95 ک انجام دادم ی توضیحاتی بگم البته اینم بگم نظرات دبیرهای بنام این درس رو هم راجع به کنکور 95 درنظر گرفتم:
      اول اینک شک نکنین مشکل از زمانه
      چون تو کنکور حتی 95 خارج از کتاب نبوده و تمامی از شکل و متن کتاب منتهی ی مقداری حالت مفهومی داشته و همین زمان برش میکرده
      مثال:مثلا در بعضی سوالات شیمی 2 باید فرمول مولکولی رو رسم میکردیم یا تو ذهنمون میبود و بعد باتوجه ب اون حل میکردیم
      یادر شیمی 3 سبک جدید مسال ک اومده و باید چند واکنش رو برای یک مساله بنویسیم و هم ضریب کنیم و دسته ای ازاین موارد..
      ی نکته دیگم ک هستش طراح ها از سال 94 ب بعد گیر میدن ب شیمی الی
      و اینک برای حل ی سوال باید کل ساختار و فرمول یک ترکیب رو بلد باشید ترکیبایی ک ب ذهنتون نمیرسید ی روزی سوال کنکور بشن:مثال:در کنکور 95 تجربی سوالی میدن ک درصد جرمی کلر رو توی ترکیب پلی وینیل کلرید میخوان ک سوال راه حل اسونی داشته ولی اگ پلی وینیل کلرید رو بین اونهمه ترکیبات کتب درسی شیمی نتونین بیاد بیارین سوال کلا پریده
      با تشکر از حوصلتون
      ایمان بدون تلاش بی ثمر است..

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      خدا وکیلی چجوری عربی رو شصت میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد میگی هنوز شزوع نکردم به خوندنش؟؟؟؟؟؟؟اون وحیدم دقیقا همینطوری بود زبانش قوی بود میگفت اصن نخوندم آخزش نودو دو درصد زبان زد عربیشم شصت هفتاد بود...میگم خیلی سبیه هستینآقا یه داروی شفا بخش برای عربی برا من تجویز کنین...زود تند سریعاین علی نژاد دی وی دی هاش چطوره؟؟؟یکی میگفت با دیدن دی وی دی هاش الان تست ها رو چشمی میزنه
      انصافا من از سال دوم تا حالا فقط شب های امتحان نوبت اول و دوم لای کتابو باز میکردم امشب برای اولین بار یکم از قواعد اعراب فرعی سال دوم تست زدم
      توی معنی خیلی لازم نیست معنی بلد باشی از دوتا راه میشه زد :
      1. فعل ها و ضمایر
      2 . بعضی وقتا یه کلمه مشخص رو از معنی میندازن که توی گزینه ها ( معمولا دوتا با ضمایر رد میشن ) به این باید توجه کرد .
      قواعد هم که اگه سطحی بخونی چندتاشو میزنی ساده هاشو که تاحالا قسمت نشده بزنم زبانمم خوبه نمیخونم زیر 70 نداشتم تاحالا اونم دقیقا از گرامر خوردم همیشه
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

3. Top | #78
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      انصافا من از سال دوم تا حالا فقط شب های امتحان نوبت اول و دوم لای کتابو باز میکردم امشب برای اولین بار یکم از قواعد اعراب فرعی سال دوم تست زدم
      توی معنی خیلی لازم نیست معنی بلد باشی از دوتا راه میشه زد :
      1. فعل ها و ضمایر
      2 . بعضی وقتا یه کلمه مشخص رو از معنی میندازن که توی گزینه ها ( معمولا دوتا با ضمایر رد میشن ) به این باید توجه کرد .
      قواعد هم که اگه سطحی بخونی چندتاشو میزنی ساده هاشو که تاحالا قسمت نشده بزنم زبانمم خوبه نمیخونم زیر 70 نداشتم تاحالا اونم دقیقا از گرامر خوردم همیشه
      باو عربی کلا 28 درصد ترجمس
      واقعا ماشالله
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a999 نمایش پست ها
      سلامو خسته نباشید ب همه
      با توجه ب اینک خودم المپیاد شیمی بودم و ی قسمت هایی هم تدریس کردم میخوام با توجه ب تسلطی دارم و تحلیل کنکور 94 و 95 ک انجام دادم ی توضیحاتی بگم البته اینم بگم نظرات دبیرهای بنام این درس رو هم راجع به کنکور 95 درنظر گرفتم:
      اول اینک شک نکنین مشکل از زمانه
      چون تو کنکور حتی 95 خارج از کتاب نبوده و تمامی از شکل و متن کتاب منتهی ی مقداری حالت مفهومی داشته و همین زمان برش میکرده
      مثال:مثلا در بعضی سوالات شیمی 2 باید فرمول مولکولی رو رسم میکردیم یا تو ذهنمون میبود و بعد باتوجه ب اون حل میکردیم
      یادر شیمی 3 سبک جدید مسال ک اومده و باید چند واکنش رو برای یک مساله بنویسیم و هم ضریب کنیم و دسته ای ازاین موارد..
      ی نکته دیگم ک هستش طراح ها از سال 94 ب بعد گیر میدن ب شیمی الی
      و اینک برای حل ی سوال باید کل ساختار و فرمول یک ترکیب رو بلد باشید ترکیبایی ک ب ذهنتون نمیرسید ی روزی سوال کنکور بشن:مثال:در کنکور 95 تجربی سوالی میدن ک درصد جرمی کلر رو توی ترکیب پلی وینیل کلرید میخوان ک سوال راه حل اسونی داشته ولی اگ پلی وینیل کلرید رو بین اونهمه ترکیبات کتب درسی شیمی نتونین بیاد بیارین سوال کلا پریده
      با تشکر از حوصلتون

khob malome ke bayad balad bashi man hata foromol sakhtari salisik asid ro baladam

shayad tanha chizayi ke balad nistam yeki vitamin c wa a hast ba ibobrofen

baghiye ro baladam

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      باو عربی کلا 28 درصد ترجمس
      واقعا ماشالله
      خب اون ریدینگشم هست دیگه
      البته من تو ازمایشی اینجوری میزنم ، دیگه شروع کردم عربی کامل خوندن که تو کنکور منو سورپرایز نکنه طراح محترمشنیدم با من مشکل داره طراحش
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به قول استاد آقاجانی ؛ فقط کسی که شیمی بلد باشه بالا میزنه ؛ بقیه بلد نیستن

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourreza نمایش پست ها
      به قول استاد آقاجانی ؛ فقط کسی که شیمی بلد باشه بالا میزنه ؛ بقیه بلد نیستن
      شبیه سخنان جواد خیابانیه

8. Top | #83
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      ناموسا مال ما هم خار داره که این رفسنجانی اومد دانشگاه ازاد راه انداخت الان همه مهندس میشدن [emoji52]
      اصلا کلاس کارو اورد پایین [emoji55][emoji23]
      اصلا خار مهندسی رو نمود
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

9. Top | #84
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شاید یکی از علل کاهش درصد شیمی کنکور ناقص خواندن مطالب تغییر سبک سوالات باشه بهترین منبع موج ازمون الگو هس و تکرار زیاد تو این درس میتونه کارساز باشه ما نمیریم 35 سوالو درست جواب بدیم من 15 سوالو درست جواب بدم بقیه هم نزده برام کافیه بیاید واقع بین باشیم با درصد 40v50 تو شیمی هم میشه رتبه خوب اورد همین کنکور 95 تجربی نزدیک پنج شش تست شبیه سالهای قبل بود بررسی تستهای سال قبل هم میتونه خیلی کارساز باشه .

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با اینکه شیمی 95 تو تجربی از ریاضی سخت تر بوده و احتمال اینکه امسال هم همین اتفاق بیفته ، شما چجوری میتونین از درصد های 70 به بالا حرف بزنین من شیمی رو 60 بزنم یه ایرانو مهمونی میدم ( به صرف چایی و صلوات البته زیادن! ) . راه حل بدین ما هم خوب بزنیم ؟
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن