خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی!

رأی دهندگان
    49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • سخت بودن بیش از حد سوالات

8 16.33%
    • زمان کم پاسخگویی در کنکور

33 67.35%
    • جدید بودن سوالات سر جلسه

12 24.49%
    • پخش شدن تمرکز افراد بین دروس مختلف در طول سال

11 22.45%
    • سایر موارد

3 6.12%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 85
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DALĞİN نمایش پست ها
      ببخشید ولی برا شیمی فار هم آزمون داره که من از یه شخصی که شیمی رو 82 زده بود شنیدم
      https://www.paytakhteketab.com/produ...1%d8%a7%d8%b1/

میشه در مورد الگو توضیح بدین؟؟
      تعداد تست و سبک کتاب
      بله من فار رو هم داشتم ولی راضی نبودم ...کتاب الگو تعداد زیادی آزمون به سبک کنکور داره و اینکه قبل آزمون ها خلاصه درس گذاشته که برای یادآوری عالیه...سوال های شمارشی به حد کافی داشت و مسئله های سخت هم به حد کافی داشت

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها بنظرتون تعادل زمانی باید چجوری باشه
      مثلن میگن 35 سوال شیمی در 35 دقه که این غیر ممکنه
      پس واس درسای مختلف چقد زمان پیشنهاد میدین
      میدونم این بستکی بخودم داره ولی نظر شماهارو هم میخام

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اسم کتاب فار موج آزمون نیست کتاب های موج آزمون مال نشرالگو هستن

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببخشید ولی برا شیمی فار هم آزمون داره که من از یه شخصی که شیمی رو 82 زده بود شنیدمhttps://www.paytakhteketab.com/produ...1%d8%a7%d8%b1/میشه در مورد الگو توضیح بدین؟؟تعداد تست و سبک کتاب
      دو جلد پیش و پایه...هر فصل کتابا چند تا ازمون داره ... هر فصل یه ازمون فقط مختص سوال شمارشی داره ... سوالاشم خیلی خوبن متوسط رو به بالا اکثرا وسخت هم داره... روند ازموناشم نسبتا منطقیه. در طول سال کامل کار بصه فوق العادس و قطعا جواب میده. تستاش تستای خیلی نو ترین.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      اسم کتاب فار موج آزمون نیست کتاب های موج آزمون مال نشرالگو هستن
      شما چند زدین کنکور ۹۵ رو؟!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      ببینید مشکل زمانی توی درس شیمی درسته که کاملا محسوسه ولی اگه دقت کنید سازمان سنجش معیارش صد زدن نیست ، قبلا سازمان سنجش میومد میگفت اگه نفر اول ریاضی بخواد بیاد ریاضی 100 بزنه باید مثلا 1.5 ساعت زمان لازم داشته باشه! حالا یا مجبور بودن طرح سوالات رو بازنگری کنن یا اینکه زمان زیادی بدن که تقریبا غیر ممکن به نظر میرسید ، در اخر به این نتیجه رسید که کی گفته نفر اول باید صد بزنه ؟ همین باعث شد که نفرات اول ریاضی درصد ها حدود 80 اینا باشه . توی درس شیمی هم به همین صورت هست و قرار نیست نفر اول صد بزنه یا اینکه اگه بخواد بزنه باید از زمان درس های دیگش بزنه که اینم باز برمیگرده به داوطلب که ایا شیمی رو بهتر سرمایه گذاری کرده یا فیزیک یا ریاضی! ( که توی رشته ی ریاضی معمولا فیزیک هست ) . از طرف دیگه سوالات شیمی هم خیلی مفهومی تر و سخت تر شدن ، هم اینکه محاسباتی که میدن واقعا زمانبر هست و تمرکز ادم رو بهم میزنه ، گزینه ها هم یجوری هست که تفاوت زیادی نداره که بشه تقریب زد و این وضع رو خیلی بدتر میکنه . یه نظر سنجی کرده بودن دیده بودن توی کل دبیر های شیمی کشور فقط 2 درصد تونستن توی زمان شیمی رو 100 بزنن ( با چندین سال سابقه تدریس ! ) . البته باید اینم در نظر بگیریم که 50 زدنش هم خیلی تراز خوبی میده تا اینکه فیزیک رو 50 بزنی ( دقیقا مثل رابطه عربی و زبان ) ، از یه طرف واکنش های شیمیایی هست که اگه بلد نباشی قطعا یک سوم سوالات رو از دست میدی و توی خیلی از سوالاتش هم موازنه ( حتی حفظی ها ) لازم هست ، اینم زمان بر هست . مشکل دیگه ای به ذهنم نرسید
      پ.ن : ببخشید پر حرفی کردم ، فقط نظر شخصی هست شایدم اینجوری نباشه از نظر شماها
      منظورت اینه عربی تراز بهتری میده یا زبان؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها
      درصد ی درس دیگه رو بیاری پایین که درصد درس دیگه رو ببری بالا؟؟؟نمی دونم والا...
      درصد ۵۰ ریاضی فیزیک میشه کمتراز وقت خودش زد.کسی نمیگه درصد بقیه درسا بیاد پایین.وقتی به حد نرمال زدی بری سراغ درس مهم تر اگه وقت زیاد اووردی برمیگردی به درسای درجه ۲ و دصدت رو بهبود میدی.البته این نظر منه فک کنم درست هم باشه.چون خیلی سوالات ریاضی فیزیک کمتراز ۱ دقیقه وقت می خوان و میشه سیو کرد
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نمیخوام زور بگم ولی گویا مثل اینکه : ) نظر من نظر غالبه
      وقت زمین که اگه بخوایم منطقی فکر کنیم برا زیسته
      حالا اگه بیشتر تایم ریاضی یا فیزیک رو بدیم به شیمی
      به نظرتون با زمان بیشتر میشه درصد رو تا چه حدی بالا برد ؟؟
      یا به عبارت دیگه تا چه حد میتونه کمک کننده باشه
      بحث غالب و مغلوب نی دادا ، حالا بگذریم
      یعنی شما کل 20 مین زمین رو میزای برای زیست!؟

بیشتر تایم ریاضی و فیزیک رو هم میدی به شیمی!؟

پ.ن ؛ مگه کنکور فقط زیست و شیمیه داداچ؟ اشتباه داری میزنی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amsterdam نمایش پست ها
      بچه ها بنظرتون تعادل زمانی باید چجوری باشه مثلن میگن 35 سوال شیمی در 35 دقه که این غیر ممکنهپس واس درسای مختلف چقد زمان پیشنهاد میدین میدونم این بستکی بخودم داره ولی نظر شماهارو هم میخام
      زمین که وقتش هست... ریاضی وقتش زیاده مگه اینکه بخوای بالا بزنی... تازه بالا هم بخوای بزنی مثلا تو حدود ۷۰ خیلی عالیه ۲۱ سوالو دریت جواب بده وقت بقیه ۹ تا سوالو بزار برای شیمی. فیزیکم به همین شکل... باید تو کنکور بشناسی چه سوالی رو بزنی چیو نزنی..‌. 0و 1 باش هر مبحثو یا نخون کلا یا خیلیییی خوب بخون که سوالاشو بتونی درست و تو وقت حواب بدی.

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها
      درصد ی درس دیگه رو بیاری پایین که درصد درس دیگه رو ببری بالا؟؟؟نمی دونم والا...
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor hastii نمایش پست ها
      نمیدونم واقعا ولی من خودم سعی کردم بین همه دروس تعادل برقرار کنم
      دقیقا ...مثل کاری که این شخص انجام داده.از 25 و خورده ای بهمن با معدل 13
      dfsdfaqwsd.png
      از نظر امکانات هم اصلا غنی نبوده در اون حد
      با توجه به اینکه این تایم باقی مونده شما برا من تعادل رو پیشنهاد میکنین یا کار این شخص یا به عبارت بهتر یه ریسک رو؟؟
      ریسکی که اگه بگیره رتبم تو منطقه 5 هزار تا بهتر میشه و اگه نه 5هزار تا بدتر
      ========================================== @8mit8@
      سجاد شما هم نظر بده لطفا

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دقیقا ...مثل کاری که این شخص انجام داده.از 25 و خورده ای بهمن با معدل 13 برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: DFSDFAQWSD.PNG
مشاهده: 91
حجم: 355.5 کیلو بایتاز نظر امکانات هم اصلا غنی نبوده در اون حدبا توجه به اینکه این تایم باقی مونده شما برا من تعادل رو پیشنهاد میکنین یا کار این شخص یا به عبارت بهتر یه ریسک رو؟؟ریسکی که اگه بگیره رتبم تو منطقه 5 هزار تا بهتر میشه و اگه نه 5هزار تا بدتر ========================================== @8mit8@سجاد شما هم نظر بده لطفا
      منم دقیقا عین این میخواستم فیزیکو فدا کنم شیمی رو خیلی بالا بزنم مثلا ۸۵ ۸۶ درصد ... اونو زدم ۶۵.۷ ... فیزیکمم زدم ۲۰ درصد

برای من نگرفت و رتبم اقلا ۱۵۰۰ تا با حد عادی فرق کرد... :/ اگه فیزیکمم ۵۰ ۶۰ میزدم و شیمی رو همون ۵۰ اینا خیلی بهتر بود
      ویرایش توسط mehrab98 : 27 اسفند 1395 در ساعت 18:26

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      48 درصد
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      منم دقیقا عین این میخواستم فیزیکو فدا کنم شیمی رو خیلی بالا بزنم مثلا ۸۵ ۸۶ درصد ... اونو زدم ۶۵.۷ ... فیزیکمم زدم ۲۰ درصد

برای من نگرفت و رتبم اقلا ۱۵۰۰ تا با حد عادی فرق کرد... :/ اگه فیزیکمم ۵۰ ۶۰ میزدم و شیمی رو همون ۵۰ اینا خیلی بهتر بود
      برا 50-60 شیمی میشه حذف کرد؟؟

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

حجم: 355.5 کیلو بایت
      با توجه به اینکه این تایم باقی مونده شما برا من تعادل رو پیشنهاد میکنین یا کار این شخص یا به عبارت بهتر یه ریسک رو؟؟
      سجاد شما هم نظر بده لطفا
      کارنامه و درصدهای بنده خدا خودش گویای همه چیز هست داداش

استراتژی نسبتا خوبی رو در پیش گرفته منتهی من بودم بخیال ریاضی و زبان نمیشدم و با اون وضع رهاش نمیکردم ، اگر یکم رو این درس ها سرمایه گذاری میکرد رتبه خیلی بهتری کسب میکرد خصوصا زبان که حقا درس ساده ای هستش ، مثلا ریاضی راحت میشه 20 درصد زد ، تست های دنباله ها و لگاریتم و ماتریس و ... واقعا درصد آوره ، زبانم که کلا حرفی ندارم راحت میشه با خوندن لغات 50 60 زد

بقیه درصدهاش هم نرمال و خوبه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

حجم: 355.5 کیلو بایت
      سجاد شما هم نظر بده لطفا
      خب من صد در صد نمیتونم دز این مورد نظر بدم ولی اگه ریاضی فیزیک امسال خ آسون باشه وشیمی خ سخت اونوقت نه می تونی اینو بزنی نه اون یکیا

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      کارنامه و درصدهای بنده خدا خودش گویای همه چیز هست داداش

استراتژی نسبتا خوبی رو در پیش گرفته منتهی من بودم بخیال ریاضی و زبان نمیشدم و با اون وضع رهاش نمیکردم ، اگر یکم رو این درس ها سرمایه گذاری میکرد رتبه خیلی بهتری کسب میکرد خصوصا زبان که حقا درس ساده ای هستش ، مثلا ریاضی راحت میشه 20 درصد زد ، تست های دنباله ها و لگاریتم و ماتریس و ... واقعا درصد آوره ، زبانم که کلا حرفی ندارم راحت میشه با خوندن لغات 50 60 زد

بقیه درصدهاش هم نرمال و خوبه
      سجاد داداش وقت من رو هم در نظر بگیر .میخوام از الان شروع کنم
      زبان که نخونده 30-30 میزنم از رو ریدینگ .بحث اصلیم رو ریاضی یــــــا فیزیکه
      =====================================

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن