خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل واسترس.

سلام. نمیدونم دوستان چیکار شدم وقتی میرم سر مطالعه یه جوری ام اضطراب واسترس بدنم رو سرد میکنه واقعا نمیدونم چیکار کنم توی 3 ساعت دو صحفه میخونم نمی دونم چی شده برام دعا کنید تا زود تر به شرایط ام برگردم؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.. باید به این موضوع فکر کنید که چند ماه تلاش کردید و اجازه ندهید استرس در این چند ماه نگذارد به هدفتان برسید .. باید به این فکر کنید که آماده هستید پس باید این چندماه بدون استرس ادامه دهید ..موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      راه حل قطعی وجود نداره...بیشتر مث سرما خوردگیه زمستون وارد بدن بچه ها میشه بعد چند روز رفع میشه یه مدت بعد دوباره برمیگرده...ولی خب راه حل هایی هم هست...وقتی میری حموم با تمام وجود فریاد بکشبزا انرژیت تخلیه بشه...آدامس بجو
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سجاد راس میگه
      اگه جدیدن این طوری شدی طبیعیه
      خود منم بضی وقتا بی دلیل نمیرم سمت کتاب
      جمعه هاتو خالی بزار که اونجا جبران کنی
      درضمن بخودت تلقین نکن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a19000 نمایش پست ها
      سلام. نمیدونم دوستان چیکار شدم وقتی میرم سر مطالعه یه جوری ام اضطراب واسترس بدنم رو سرد میکنه واقعا نمیدونم چیکار کنم توی 3 ساعت دو صحفه میخونم نمی دونم چی شده برام دعا کنید تا زود تر به شرایط ام برگردم؟؟
      سلام، دوست خوبم بهتره بری پیش یه روان شناس خوب و یاد بگیری چه طوری استرستو کنترل کنی، دعای ما هیچ اثری روی تو نخواهد داشت...

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مشکل و استرس

نقل قول نوشته اصلی توسط a19000 نمایش پست ها
      بنظرم برو حموم اولش زیر دوش اب گرم .بعد چشماتو ببند و به زندگیت فکر کن ببین مشکل کجاست بعد سعی کن به خودت انگیزه بدی و تلقین کن که میتونی موفق بشی یجور خودهیپنوتیزمیهبعد تهش اروم اروم ابو سرد کن البته نه جوریکه یخ بزنی ما استاد روانشناسیمون بهمون هیپنوتیزم یاد داده منم که بی جنبه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موفقیت چیزی جز تمرین روزانه ی چند نظم ساده نیست...

واقعا این جمله زیبا بود

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      درسایی که دوستشون دارین و براتون ساده ترن رو اول بخونین،، شاید چون اول میرین سراغ درسای سخت و نمی تونین تست هاشو جواب بدین ناامید میشین واسترس میگیرین...
      شاید هم برای خودتون یه برنامه سنگین چیدین و وقتی میبینین نمیتونین به همش برسین دچار اضطراب میشین....

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حتمن تا الان چیزی نخوندی یا خوب نخوندی ... وسه همینه ...
      البته جای نگرانی نیست
      اگه یه خورده ذکاوت به خرج بدی نمیزاری که این افکر بیهوده اذیتت کنن و قشنگ حدود 110 روز مونده میتونی مبحث بندی کنی و درست سرمایه گذاری کنی رو بخشای مشخصی تا بتونی قشنگ بخونیشون و اینجوری هم استرس نمیگیرتت که نمیرسمو اینا چون حذفیات داشتی و الان هدفتو مشخص کردی ..
      لازم نیست که همه کتاباب و همه درسا رو تو این بازه زمانی خوند ... مطالب دسته بندی شده و مشخص با هدف معین و زمان مناسب ...
      آره میدونم حرفام یه خورده مبهم و خیلی کلی بود ولی قطعا منظورمو گرفتی که چی میخام بگم ...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکم ریلکس کن اعصابت آروم شه ، انرژی بگیر و روحیت رو عوض کن
      حالا شده با نیکوتین ،مدیتیشن پارک جنگل ...

اگه مشکل تمرکزت حل نشد بیا پ.خ دوای دردت پیش خودمه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم دوست عزیز بخاطر راهنماییاتون حرفاتون باید تفسیر بشه حدودا یک صحفه جواب داره من کامل تا اینجا اومدم و کوبیدم وخوندم یک هفته مثه یک ماشینی که خراب شده خراب شدم اما حالا خداروشکر حرکت ام رو شروع کردم و سرعت ام رو هم بیشتر بیشتر میکنم در روز های اینده به امید خدا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن