خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin7 نمایش پست ها
      من شما رو قضاوت نکردم شما هم بنده رو با یک خط جمله قضاوت نکن.
      بنده نه نژادپرستم نه غرب زده و غرب پرست و این شر و ورا... نمیدونم چه طوری استنباط کردی من چنین فردی هستم. جای نقد قضاوت با لحن دعوا کردی
      حرفای بی ربطی زدی ولی با این حال چند خطی مینوسم.

روشنفکری... از اونجا که این کلمه شده ابزار مسخرگی زیاد باهاش حال نمیکنم ولی آره منطقی به مسائل نگاه میکنم.

ما که توانشو نداریم گفتم شما که از شکم سیری و بی غمی به فکر ماهی های بیچاره افتادین مسئله مهم تری هست تا براش هشتگ بزنین و وقت بزارین... (مثل این میمونه که از توی زندون بخوای یه زندونی دیگه رو فراری بدی)
      -------------------------
      این حرکت ها پشتش هیچ شعوری نیست به نظرم... همش از روی جوگیری و احساساتی بودنه... به قول خودت سرانه مطالعه ایران....
      فکر کنم مصاحبه از مردم رو دیده باشی که کشور های همسایه ایران رو از مردم رو میپرسیدن 90 درصد اشتباه گفتن. خب همین افراد از روی جو ، احساسات و بی خردی میان عضو این کمپین ها میشن.

شما از خودت شروع کن جامعه از پشگل که تشکیل نشده منو و شما تشکیلش میدیم.
      خودم بعد کنکور در کنار برنامه درسیم حتما روانشناسی میخونم.

با این طرز برخوردت فکر کن شما هم جز اون 90 درصد باشی. از فقرا مایه میذاری چیه؟؟ چشماتو باز کنی پسر. خوابی ها این یه حقیقته. اگه تو اجتماع نیستی برو توی شبکه های اجتماعی ببین

با استدلال شما پس این پسرم از شکم سیری داره به این حیوون کمک می کنه!!!

ببین داداش من دلیل نمی شه هر بحثی که ایجاد شد یه عده سریع بیاند فقیر فقیر کنند و یا جبهه گیری کنند...آخه این تایپک چه ربطی به فقرا داشت...نیت ما این بود یه گوشزدی بکنیم در مورد اینکه اصلا چنین فرهنگی در تاریخ نوروز ایران نبوده و جلوگیری کنیم از کشتن میلیون ها قطعه ماهی.....من نمی دونم این دیگه چه رسمیه تو ایران راه افتاده...طرف می ره مکه می گن به جای مکه برو یه گرسنه سیر کن....بابا من با چشم خودم کسی را دیدم تا حالا چند بار رفته مکه ولی چندین خانواده را نون می ده...ولی تا حالا گیر دادند به اونایی که می رند تایلند یا آنتالیا...گیر دادند به پزشکی که 6 ماه ملت را می دوشه(با احترام به پزشکان با وجدان) بعد تو 6 ماه همه را توی اروپا حیف و میل می کنه و بر می گرده
      ببین داداش من توی مملکت ما خیلی چیز ها از ریشه مشکل داره....عزاداری هامون...تربیت و تعلیممون....فرهنگ رانندگی....هم چشمی و حسادت
      در مورد حیوانات هم بحث این نیست که استفاده نشند...بحث اینه چرا عذابشون می دیم...آخه وقتی می خواند یه حیوون را ذبح کنند باید با ارامش و احترام حیوان را اماده کنند نه یه بی شعوری تی پای نثار حیوون زبون بسته بکنه....یکی مثل وحشی ها پاشو بذار روی حلقوم حیوون تا جونش بیاد تو دهنش بعد ذبحش کنه....می ریم عزاداری امام حسین(ع) ولی امان از یه ذره شعور حسینی داشتن...یه 4 نفر حیوون زبون بسته را چنان باهاش رفتار می کنند انگار روی تشک کشتی هستند....ملت همیشه در صحنه هم موبایل بدست از صحنه فیلمبرداری می کنند
      ما اگر بتونیم فقط جلوی حیف و میل را توی این مملکت بگیریم باور کن دیگه هیچ کسی گرسنه نمی خوابه..بماند از اون همه ناعدالتی و اختلاس و بیت المال خواری..موفق باشی
      ویرایش توسط storm001 : 28 اسفند 1395 در ساعت 15:59

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به جای حذف این نماد های فرهنگی و سنتی خودمون سعی کنید مانع مرگ ماهی های قرمز بشید. مثلا بعد از سال تحویل اون ها را به طبیعت برگردونید.

با نابود کردن سنت های دیرینه فرهنگی مون تنها چیزی که به دست میارید مرگ فرهنگمونه.

سعی کنیم به جای پاک کردن صورت مسئله، راه حلش را پیدا کنیم.
      ویرایش توسط ShahabM : 28 اسفند 1395 در ساعت 17:01

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که امسال در پاسخ به این کمپین ها 4 تا ماهی قرمز خریدم و دو برابر سبزی گذاشتم ...

بعنی هیچ راهی برای صرفه جویی جز گند زدن به نماد های ملی نیست ؟
      ﺧﻂﺮﻧﺎﻙﺗﺮﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺑﺸﺮ, اﻧﺴﺎﻧﻲﺳﺖ ﻛﻪ اﻋﺘﻘﺎﺩﺵ ﺯﻳﺎﺩ و ﻓﻬﻤﺶ ﻛﻢ اﺳﺖ!

آنتوان چخوف

4. Top | #34
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ما تو این مملکت تموم مشکلاتمون حل شده فقط مونده عدم خریدماهی برای جلوگیری از فوت زودرس آنها!!!

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ShahabM نمایش پست ها
      به جای حذف این نماد های فرهنگی و سنتی خودمون سعی کنید مانع مرگ ماهی های قرمز بشید. مثلا بعد از سال تحویل اون ها را به طبیعت برگردونید.

با نابود کردن سنت های دیرینه فرهنگی مون تنها چیزی که به دست میارید مرگ فرهنگمونه.

سعی کنیم به جای پاک کردن صورت مسئله، راه حلش را پیدا کنیم.
      راست میگین به نظرم بهترین نظر این تاپیک رو شما گفتین

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      باو خدایی جمع کنید این مسخره بازیارو.هی کمپین فلان کمپین بهمان.
      نه که ایرانیا هم براشون مهمه؟.کارشون شده بشینن گوشه خونه یه چیز کوفت کنن به سر تا پا مملکت افسوس بخورن.خودشونم از همه بدترن.
      یا یه هشتگ درست کنن تسلیت!اتش نشان.و...
      بعد باز مث اسب میرن پیازی میزنن رو ماشین اتش نشانی یا نارنجک میندازن زیر و تو ماشین پلیس.که پلبسه خودشو از شیشه ماشین به بد بختی کشید بیرون.باو اونم پدر مادر پیر داره که منتظرشن.
      ته ته ته اینا ایرانی هرچی بوده تموم شده.الان بالغ بر 80%جمعبتش یه مشت بی فرهنگن.
      بگی هر کارو نکنن دقیقا همون کارو میکنن.حالا هر زمینه ای.
      لطفا نقل نگیرید.ممنون
      آرام باش
      من چون دوستتم نقل قول گرفتم

ما دیشب دوتا خریدیم
      اگه زودتر میگفتین شاید نمیخریدیم
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنده در راستای همراهی با این کمپین های بسیار قدرتمند چندین پيشنهاد داشتم که امیدوارم مقبول حضرات واقع بشه ...

نه به چهارشنبه سوری : به جاي تركاندن ترقه و پریدن از روي آتش اگر برويم در حسينيه ها (البته اينها مجاز به بيش از 10 روز چاپيدن نيستند) و مهديه ها چراغها را خاموش كنيم و يكي عربده كشان نوحه بخواند و ما زار زار گريه كينم و بر سر و سينه خود بكوبيم و طبل و دوقول و سنج بكوبيم (آخر موسيقي در اسلام يجورايي حرامه!) تا شوند رنجش كسي نشويم و در پایان به بهشت برويم.

نه به ماهی قرمز عید : برای ماهی هم از تو فریزرتون ماهی رو دربیارید و بذارید سر سفره هفت سین ...

نه به سبزه ی عید : هسته های پرتقال رو از 10 ماه قبل بکاریم که احتمال سبز شدنش برابر با احتمال وجود نفت در کره ی ماهه ...

حالم بد میشه از این رفتارای چرند ک ی عده عقب افتاده با افکار پوچ و دمده خودشون میکنن
      ﺧﻂﺮﻧﺎﻙﺗﺮﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺑﺸﺮ, اﻧﺴﺎﻧﻲﺳﺖ ﻛﻪ اﻋﺘﻘﺎﺩﺵ ﺯﻳﺎﺩ و ﻓﻬﻤﺶ ﻛﻢ اﺳﺖ!

آنتوان چخوف

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ملت با فرهنگ!!!دیگه خبری از کوروش....از زرتشت...از حضرت علی(ع)....نیست...از همه مثال زدم که کسی نیاد دوباره ایراد قومی ...قبیله ای...مذهبی بگیره
      بجای اینقدر فرهنگ فرهنگ کردن و سنت سنت کردن کمتر برید پیج مسی فحش بدید...کمتر برید پیج فدراسیون جهانی وزنه برداری فحش بدید....برید بابا با سنت و فرهنگتون...سنت و فرهنگ واسه آدم با فرهنگه نه ملتی که طرف داره خفه می شه موبایل ها روشنه تا خفه نشده فیلم بگیریم....ملتی که می اندازیم دنبال آمبولانس زودتر راهمون باز بشه....ملتی که توی سنت چهارشنبه سوری به جای خوشی و دور هم بودن،نارنجک می اندازه تو صورت بچه مردم....نه عزیز من کسی مخالف خوشی شما نیست...ولی اگه ثابت کردی اجدادتون توی چهارشنبه سوری نارنجک می انداختند توی صورت مردم باشه حق با شماست...یه سوال مگر شب یلدا یکی از جشن ها و سنت های ما نیست پس چرا اونجا ایراد گرفته نمی شه... اون عزاداری هم که گفتی بنده خودم با سبک عزاداری این ملت کاملا مخالفم...ولی ببینم مگه جز خود این ملت کسی دیگه داره عزاداری می کنه... خارجی که نیستند خود ملت با فرهنگ !!!همین کشورند...تو ارسال های قبلی هم به همین موضوع عزاداریمون هم اشاره کردم...می گید از مشکلات دیگه بگید...مگه کمپین نه به پراید نگذاشتند پس چرا تا بحث وام پیش اومد ملت توی خرید پراید از همه دیگه سبقت گرفتند؟....همتون موفق باشید.....یا حق
      ویرایش توسط storm001 : 29 اسفند 1395 در ساعت 00:18

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط storm001 نمایش پست ها
      با استدلال شما پس این پسرم از شکم سیری داره به این حیوون کمک می کنه!!!

ببین داداش من دلیل نمی شه هر بحثی که ایجاد شد یه عده سریع بیاند فقیر فقیر کنند و یا جبهه گیری کنند...آخه این تایپک چه ربطی به فقرا داشت...نیت ما این بود یه گوشزدی بکنیم در مورد اینکه اصلا چنین فرهنگی در تاریخ نوروز ایران نبوده و جلوگیری کنیم از کشتن میلیون ها قطعه ماهی.....من نمی دونم این دیگه چه رسمیه تو ایران راه افتاده...طرف می ره مکه می گن به جای مکه برو یه گرسنه سیر کن....بابا من با چشم خودم کسی را دیدم تا حالا چند بار رفته مکه ولی چندین خانواده را نون می ده...ولی تا حالا گیر دادند به اونایی که می رند تایلند یا آنتالیا...گیر دادند به پزشکی که 6 ماه ملت را می دوشه(با احترام به پزشکان با وجدان) بعد تو 6 ماه همه را توی اروپا حیف و میل می کنه و بر می گرده
      ببین داداش من توی مملکت ما خیلی چیز ها از ریشه مشکل داره....عزاداری هامون...تربیت و تعلیممون....فرهنگ رانندگی....هم چشمی و حسادت
      در مورد حیوانات هم بحث این نیست که استفاده نشند...بحث اینه چرا عذابشون می دیم...آخه وقتی می خواند یه حیوون را ذبح کنند باید با ارامش و احترام حیوان را اماده کنند نه یه بی شعوری تی پای نثار حیوون زبون بسته بکنه....یکی مثل وحشی ها پاشو بذار روی حلقوم حیوون تا جونش بیاد تو دهنش بعد ذبحش کنه....می ریم عزاداری امام حسین(ع) ولی امان از یه ذره شعور حسینی داشتن...یه 4 نفر حیوون زبون بسته را چنان باهاش رفتار می کنند انگار روی تشک کشتی هستند....ملت همیشه در صحنه هم موبایل بدست از صحنه فیلمبرداری می کنند
      ما اگر بتونیم فقط جلوی حیف و میل را توی این مملکت بگیریم باور کن دیگه هیچ کسی گرسنه نمی خوابه..بماند از اون همه ناعدالتی و اختلاس و بیت المال خواری..موفق باشی
      میخوام حرف خودتو به خودت بزنم...
      افراط که تو خون ما ایرانی هاست بدجور کار دستمون داده از دین و غیرت بگیر تا همین مسائل .گند هر چیزی رو درمیاریم...
      با زدن کمپین های بیخود و فاقد شعور ارزش این کار میاد پایین و واقعا دیگه نمیشه به عنوان یه جنبش فرهنگی بهش نگاه کرد.... هر کی یه مسخره بازی درآورد سریع از روی جو و احساساتی شدن نریم پشتش و حمایت کنیم. ( از مردمی که از 15 ساعت تایم روزانشون 7 ساعتشو پای سریال های جم تی وی تلف میکنن انتظاری نیس حداقل شما جوانان تحصیل کرده منطقی با مسائل برخورد کنین)
      بخوام تشبیه کنم حمایت از این جنبش ها نمونه خیلی کوچکتر از انقلاب 57 هست.

تاکید من فقط روی تهی دستان نیست میخوام اینو بگم مشکلات خیلی بزرگتر و مهمتری هستش که بخوایم روش مانور بدیم.
      ----------
      اینجور ماهی ها به دلیل اینکه صید کمی دارن منحنی جمعیتش رو همیشه رو به بالاست ...
      این ماهی های عید هم صید نمیشن پرورشی هستن. پس نگران منقرض شدن نسلشون نباشین رشد ماهی ها از رشد جمعیت انسان ها هم بیشتره...

------------

با این اوضاع به نظرم بهترین و با شعور تین کمپین #نه به دخول بدون کاندوم هست
      توی ایران خانواده ای که درآمدش از 5 یا 6 میلیون پایین تره نباید فرزندی به دنیا بیاره.
      یارو کارتن خوابه بعد جوجه کشی انداخته. تو رو به اون خدایی که میپرستین کمتر بزائین.

-----------
      ویرایش توسط mobin7 : 29 اسفند 1395 در ساعت 07:53

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این ماهی ها رو نباید تو طبیعت رها کرد چون اکثرا آلوده هستن.
      استخر های داخل پارکها جای مناسبیه.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن