خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باو خدایی جمع کنید این مسخره بازیارو.هی کمپین فلان کمپین بهمان.
      نه که ایرانیا هم براشون مهمه؟.کارشون شده بشینن گوشه خونه یه چیز کوفت کنن به سر تا پا مملکت افسوس بخورن.خودشونم از همه بدترن.
      یا یه هشتگ درست کنن تسلیت!اتش نشان.و...
      بعد باز مث اسب میرن پیازی میزنن رو ماشین اتش نشانی یا نارنجک میندازن زیر و تو ماشین پلیس.که پلبسه خودشو از شیشه ماشین به بد بختی کشید بیرون.باو اونم پدر مادر پیر داره که منتظرشن.
      ته ته ته اینا ایرانی هرچی بوده تموم شده.الان بالغ بر 80%جمعبتش یه مشت بی فرهنگن.
      بگی هر کارو نکنن دقیقا همون کارو میکنن.حالا هر زمینه ای.
      لطفا نقل نگیرید.ممنون

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا به جرم خیانت به کشور و اقتصاد داخلی میگیرنتون :/

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط storm001 نمایش پست ها
      ممنون دکتر جان...اینطوری صورت مسئله پاک می شه....هدف اصلی اینه که اصلا خریداری نشن...ولی هیچ کسی همین موارد را هم رعایت نمی کنه
      اگه خوب نگهداری کنن مشکلی نداره
      شده من خودم از یه ماهی قرمز نگهدای کردم 3 بار تو سفره عید بوده
      بعدشم تو پارکایی شهرداری مشخص کرده ولشون میکنیم
      شما بیا پارک شاهگلی تبریز رو ببین ، تو استخر ماهی قرمزایی هستن در حد 30-40 سانت (حداکثر اندازه ای که میتونه داشته باشه )
      معلوم میشه وضعشون خوب بوده که اینقد رشد کردن

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      اگه خوب نگهداری کنن مشکلی نداره
      شده من خودم از یه ماهی قرمز نگهدای کردم 3 بار تو سفره عید بوده
      بعدشم تو پارکایی شهرداری مشخص کرده ولشون میکنیم
      شما بیا پارک شاهگلی تبریز رو ببین ، تو استخر ماهی قرمزایی هستن در حد 30-40 سانت (حداکثر اندازه ای که میتونه داشته باشه )
      معلوم میشه وضعشون خوب بوده که اینقد رشد کردن
      ببین عزیز من یکم منصفانه نگاه کنیم...اصلا چه معنی داره ماهی را بیاریم تو تنگ ماهی نگه داریم....بنظرت چقدر توی این تنگ ها آب جا می شه...2 لیتر....3 لیتر ...4 لیتر
      شما همون 4 تا ماهی قرمز را می بینی که زنده موندند....ولی چند میلیون ماهی که می میرند چی؟کلا ما ایرانی ها کارمون توجیه کردنه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین عزیز من یکم منصفانه نگاه کنیم...اصلا چه معنی داره ماهی را بیاریم تو تنگ ماهی نگه داریم....بنظرت چقدر توی این تنگ ها آب جا می شه...2 لیتر....3 لیتر ...4 لیتر
      شما همون 4 تا ماهی قرمز را می بینی که زنده موندند....ولی چند میلیون ماهی که می میرند چی؟کلا ما ایرانی ها کارمون توجیه کردنه
      میگم بعد عید بریزیمشون تو استخرای شهرداری
      اونجا که دیگه جا هست

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فردا لابد میخوایم برای پلانکتونای فوت شده! دریای خزر و خلیج همیشه فارسم تشییع جنازه بگیریم
      این کمپینا چیه برای هرچی نابودی هرچی سنت نوروزیه یه بهونه میتراشن اون از سبزه عید بخاطر دو لیتر عاب(با این همه اتلاف آب که تو مملکت هست)اینم از این
      عایا تعریف حیات رو میدونین که برا هر چیزی که شبیه انسانه دلسوزی میکنین؟!
      اصلا وقتی آنفولانزا میگیرین چرا ویروسای بیچاره رو با دارو قتل عام میکنین!
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به پدرم گفتم نخریم، گفت نمی خرم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonyfan نمایش پست ها
      فردا لابد میخوایم برای پلانکتونای فوت شده! دریای خزر و خلیج همیشه فارسم تشییع جنازه بگیریم
      این کمپینا چیه برای هرچی نابودی هرچی سنت نوروزیه یه بهونه میتراشن اون از سبزه عید بخاطر دو لیتر عاب(با این همه اتلاف آب که تو مملکت هست)اینم از این
      عایا تعریف حیات رو میدونین که برا هر چیزی که شبیه انسانه دلسوزی میکنین؟!
      اصلا وقتی آنفولانزا میگیرین چرا ویروسای بیچاره رو با دارو قتل عام میکنین!
      سالانه بیش از 5 هزار تن گندم صرف تولید سبزه عید می شه....بخاطر یه بهونه اونم سنت...مگه هر چی سنته درسته.....ضمنا نگفتند کامل بذارید کنار....مثلا هسته های میوه ها مثل پرتقال،لیمو و ... جمع آوری کنید...نزدیک دوماه به عید بکارید...ضمنا هر زمانه شرایط خودش را داره...ملت همش دم از فرهنگ سازی می زنند تا یه نفر یه کار فرهنگی می کنه همه جبهه می گیریم...سالانه غذای 15 میلیون نفر تو این مملکت توسط خودمون دور ریز می شه!!!...اگه از اینم صحبت کنند می یاید می گید چشم ندارند ملت چیز بخورند...
      کلا ملتی هستیم نمی دونیم با خودمون چند چندیمتعریف حیات یکیش اینه که اگه نیاز ضروریت نیست حیات ببخش نه حیات بگیر

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ضمنا واسه پراید هم کمپین گذاشتند...این که خدای نکرده ربطی به سفره هفت سین ندارهولی ناگهان ملت همیشه در صحنه تا نام وام خرید خودرو اومد از خود بی خود شدند و همچو موریانه پارکینگ های سایپا را پاک سازی کردند

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سالانه بیش از 5 هزار تن گندم صرف تولید سبزه عید می شه....بخاطر یه بهونه اونم سنت...مگه هر چی سنته درسته.....ضمنا نگفتند کامل بذارید کنار....مثلا هسته های میوه ها مثل پرتقال،لیمو و ... جمع آوری کنید...نزدیک دوماه به عید بکارید...ضمنا هر زمانه شرایط خودش را داره...ملت همش دم از فرهنگ سازی می زنند تا یه نفر یه کار فرهنگی می کنه همه جبهه می گیریم...سالانه غذای 15 میلیون نفر تو این مملکت توسط خودمون دور ریز می شه!!!...اگه از اینم صحبت کنند می یاید می گید چشم ندارند ملت چیز بخورند...
      کلا ملتی هستیم نمی دونیم با خودمون چند چندیمتعریف حیات یکیش اینه که اگه نیاز ضروریت نیست حیات ببخش نه حیات بگیر

اوه چه عدد بزرگی!
      فردا هم لابد میخوان بگن تخم مرغای سر سفره رو هدر نکنین
      اینجا جزو روالشه
      مثل اینه که بگی عذاداری امام حسین هر سال یه عالمه طبل و سنج میخرن مردم آهن کشورو هدر میدن هر کیلو آهن برای ذوب شدن n میلیون متر مکعب آب مصرف میکنه
      خوبه مثلن سال دیگه هیچ کس سر سفرش هیچی نباشه سال نو بشه همه همون گاه کنن بگن به به سال تحویل شد مبارکه
      هفت سین هویت ایرانیه خواهشن ازین حرفا نگین زشته

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا دیگه ماهی نخرین و نخورین. حیف نیست گناه دارن جای ماهی توی رودخونه و دریاس نه تو شیکم

به قول سینا ولی الله ایرانی ها شب میخوابن صبح پا میشن یه کمپین میزنن

دیگه شورشو مسخره کردین

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هی چی میکشیم از دست این ملت...
      یکی نون شب نداره بخوره از گرسنگی میمیره اینجا برای ماهی قرمز کمپین میزنن

میخواین بگین خیلی باحال و کولین خیلی اوپن مایند هستین برین برای آزادی خودتون کمپین بزنین و تلاش کنین نه آزادی ماهی

یه خارجی بیاد ایران زندگی کنه سر ماه نشده تیمارستان بستری میشه....
      ویرایش توسط mobin7 : 28 اسفند 1395 در ساعت 09:31

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin7 نمایش پست ها
      هی چی میکشیم از دست این ملت...
      یکی نون شب نداره بخوره از گرسنگی میمیره اینجا برای ماهی قرمز کمپین میزنن

میخواین بگین خیلی باحال و کولین خیلی اوپن مایند هستین برین برای آزادی خودتون کمپین بزنین و تلاش کنین نه آزادی ماهی

یه خارجی بیاد ایران زندگی کنه سر ماه نشده تیمارستان بستری میشه....
      بله همون خارجیه اگه یه سگ را نجات داد.....2000 تا کمپین می زنید وای فرهنگشون را....اینجا اگه کسی حرف بزنه خود نما و بی فرهنگه
      کلا با خودتون چند چند هستی...شما احتمالا همون روشنفکرانی هستید که برای باخت به ارژانتین جشن می گیرید...برای کشتگان فرانسه شمع روشن می کنید
      عزیز من کشوری که متوسط مطالعش بیشتر شبیه جوک هست تا واقعیت از سنت و فرهنگ نباید حرف بزنه....به جای اینکه اینقدر از فقرا مایه بذارید برید 4 تا گرسنه را سیر کنید

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله همون خارجیه اگه یه سگ را نجات داد.....2000 تا کمپین می زنید وای فرهنگشون را....اینجا اگه کسی حرف بزنه خود نما و بی فرهنگه
      کلا با خودتون چند چند هستی...شما احتمالا همون روشنفکرانی هستید که برای باخت به ارژانتین جشن می گیرید...برای کشتگان فرانسه شمع روشن می کنید
      عزیز من کشوری که متوسط مطالعش بیشتر شبیه جوک هست تا واقعیت از سنت و فرهنگ نباید حرف بزنه....به جای اینکه اینقدر از فقرا مایه بذارید برید 4 تا گرسنه را سیر کنید
      من شما رو قضاوت نکردم شما هم بنده رو با یک خط جمله قضاوت نکن.
      بنده نه نژادپرستم نه غرب زده و غرب پرست و این شر و ورا... نمیدونم چه طوری استنباط کردی من چنین فردی هستم. جای نقد قضاوت با لحن دعوا کردی
      حرفای بی ربطی زدی ولی با این حال چند خطی مینوسم.

روشنفکری... از اونجا که این کلمه شده ابزار مسخرگی زیاد باهاش حال نمیکنم ولی آره منطقی به مسائل نگاه میکنم.

ما که توانشو نداریم گفتم شما که از شکم سیری و بی غمی به فکر ماهی های بیچاره افتادین مسئله مهم تری هست تا براش هشتگ بزنین و وقت بزارین... (مثل این میمونه که از توی زندون بخوای یه زندونی دیگه رو فراری بدی)
      -------------------------
      این حرکت ها پشتش هیچ شعوری نیست به نظرم... همش از روی جوگیری و احساساتی بودنه... به قول خودت سرانه مطالعه ایران....
      فکر کنم مصاحبه از مردم رو دیده باشی که کشور های همسایه ایران رو از مردم رو میپرسیدن 90 درصد اشتباه گفتن. خب همین افراد از روی جو ، احساسات و بی خردی میان عضو این کمپین ها میشن.

شما از خودت شروع کن جامعه از پشگل که تشکیل نشده منو و شما تشکیلش میدیم.
      خودم بعد کنکور در کنار برنامه درسیم حتما روانشناسی میخونم.

با این طرز برخوردت فکر کن شما هم جز اون 90 درصد باشی. از فقرا مایه میذاری چیه؟؟ چشماتو باز کنی پسر. خوابی ها این یه حقیقته. اگه تو اجتماع نیستی برو توی شبکه های اجتماعی ببین
      ویرایش توسط mobin7 : 28 اسفند 1395 در ساعت 12:41

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هفت سین بدون ماهی قرمز که نمیشه : قافش{ق} کمه
      ما که میگیریم همون روز اول دوم تو یه جا ولش میکنیم به حیات عادیش برگرده باباامان بجنورد پر ماهی قرمز میشه هر سال ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن