خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 117
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atasadzadeh نمایش پست ها
      3 روز مونده به کنکور یه پیام به من بده، خودم یه مشاوره بهت می دهم رتبه دورقمی کشوری بشی، چه خبره می خوای یه ماه وقتتو تلف کنی...
      سلام دوست عزیز
      وقتتون بخیر
      ببحشید من از پست هاتون متوجه شدم چن وقتی از کنکور فاصله داشتین و میخواین مجددا شروع کنین منم همچین شرایطی دارم و میخواستم اگه بشه شروع کنم ممنون میشم بتونم باهاتون در ارتباط باشم و با منابع اشنا بشم

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اقا کنکور مگه ساعت ۸شروع نمیشه؟!
      من میخوام از ۴صبح پاشم بخونم
      چجور تو ۴ ساعت میشه پزشکی قبول شد؟!
      خوشا دیدار ما در خواب ...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA.ERMIA نمایش پست ها
      خیلی از آدمای موفق فقط 4 ساعت میخوابن
      اینم محبت الهیه کلا بعضیا کم خوابن
      نمیدونم شنیدی یا نه اینی که گفتمو اما بدن بعضیا با 3 ساعت خواب شارژ میشه
      در عوض بدن من 12 ساعته هم شارژ نمیشه

اینکه از نظر خیلیا این اتفاق غیر ممکنه معنیش این نیست که واقعا نمیشه
      البته اون دانش آموزیم که سر یکماه پزشکی قبول شده پایه اش صفر نبوده دیگه مثل الان ما بوده متوسط اینا
      بله، بعضیا ژن کم خوابی دارن ولی همچین افرادی شاید تعدادشون یک در میلیونه...

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sir William نمایش پست ها
      اقا کنکور مگه ساعت ۸شروع نمیشه؟!
      من میخوام از ۴صبح پاشم بخونم
      چجور تو ۴ ساعت میشه پزشکی قبول شد؟!

داداش چرا خودتو خسته میکنی آخه؟!
      از ساعت 7 هم بخونی قبولی یک ربعه جمع میکنی دیگه

الان این دوستان عزیزتر از جان میان پستتو میخونن چند روز دیگه میبینی شبکه دو داره تبلیغ میکنه چطوری تو چهار ساعت پزشکی تهران قبول شید
      ما با تکنیک های پیشرفته و ....

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ساعتی 180 دقیقه بخون 😂😂😂😂
      خدایی موندم طرف خجالت نمیکشه برمیگرده اینجوری تبلیغ میکنه خب لامصب لاقل بگو 3 ماه آدم باورش شه 😒

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA.ERMIA نمایش پست ها

داداش چرا خودتو خسته میکنی آخه؟!
      از ساعت 7 هم بخونی قبولی یک ربعه جمع میکنی دیگه

الان این دوستان عزیزتر از جان میان پستتو میخونن چند روز دیگه میبینی شبکه دو داره تبلیغ میکنه چطوری تو چهار ساعت پزشکی تهران قبول شید
      ما با تکنیک های پیشرفته و ....
      با مجموعه ی کنکور 100 استاد کنکوریان پور تو یه ربع همه ی درسارو می بندی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لابد زیستشو صد کرده
      عربیشو صد کرده
      ریاضیشم صد کرده دیه

چرا تعجب میکنی؟
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

8. Top | #23
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اون مصیب بوده
      مث مصیب نباشیم...
      ادامه میدم چون این راهیه که خودم انتخاب کردم...

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با مجموعه ی کنکور 100 استاد کنکوریان پور تو یه ربع همه ی درسارو می بندی

یه چیزی یادت رفت بگی :

با سه دور مرور تمامی مطالب و بدون حذف حتی یک مبحث

10. Top | #25
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ولی از وختی پرسپولیس تو ۱دقیقه دوتا خورد من به این اتفاقات بیشتر ایمان میارم
      ادامه میدم چون این راهیه که خودم انتخاب کردم...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      لابد زیستشو صد کرده
      عربیشو صد کرده
      ریاضیشم صد کرده دیه

چرا تعجب میکنی؟
      آقا سعید امضات حرف نداره، یاد این جمله از گاندی افتادم:
      من کوشش می کنم که خدا را از طریق خدمت به مردم ببینم، زیرا می دانم که خداوند نه در بهشت و نه در جهنم، که در درون همه ی انسان هاست...

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اره همه اینا درست .تو یک ماه نمیشه پزشکی اورد.ولی تو سه ماه میشهتو رو خدا بجای اینکه از دو ماه و خورده ای بعد از الان حرف بزنید به فکر الان باشید.اون اگه انقد کارش درسته که یه ماهه پزشک میده بیرون نمیومد انقد هر روز التماس کنه که عدد 2 رو به فلان بفرستید)راستی دوست عزیز قطعا حرف شما منطقیو علمیه که مغز بعد یه ساعت معینی تیاز به استراحت داره ولی برای متفاوت بودن و موفق بودن نباید منطقی بود وقتی منطقی باشی دنیا هم باهات منطقی برخورد میکنه .اگه فکر. کنی زندگی همینه و باید بهش قانع بود کاینات هم همینو برات رقم میزنن اما اگه یه هدف داشته باشی بخاطرش همه قوانینو زیر سوال میبری .من خودم همیشه از خواب زیاد ناله میکردم.یه شب عزممو جزم کردم که بیدار بمونم شاید باور کردنی نباشه اما دو روز و نیم کامل بدون خستگی بیدار بودم و درس خوندم اخرش هم که اومدم بخوابم یهو مادرم تلویزیونو روشن کرد و داشت برنامه استاد نیکخو میداد.من یهو از جام پریدم و باز خوندم اصلا خواب به چشمام نیومد.بچه ها متمرکز بشید رو هدفاتون و بهشون برسید.یه جمله هست میگه اگه به هدفات نرسی استخدامت میکنن که به هدفاشون برسن.سخته خیلی سخته اگه یه روزی خدایی نکرده بخاطر این روزامون که یه ساعت بیشتر خوابیدیم یا یه ساعت کمتر درس خوندیم افسوس بخوریم.خیلی سخته.بر هیشکیپیش نیاد ان شاء الله

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moeiiin نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      وقتتون بخیر
      ببحشید من از پست هاتون متوجه شدم چن وقتی از کنکور فاصله داشتین و میخواین مجددا شروع کنین منم همچین شرایطی دارم و میخواستم اگه بشه شروع کنم ممنون میشم بتونم باهاتون در ارتباط باشم و با منابع اشنا بشم
      دوست عزیز ببخشید میشه پیام خصوصیتون رو اصلاح کنید

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      اره همه اینا درست .تو یک ماه نمیشه پزشکی اورد.ولی تو سه ماه میشهتو رو خدا بجای اینکه از دو ماه و خورده ای بعد از الان حرف بزنید به فکر الان باشید.اون اگه انقد کارش درسته که یه ماهه پزشک میده بیرون نمیومد انقد هر روز التماس کنه که عدد 2 رو به فلان بفرستید)راستی دوست عزیز قطعا حرف شما منطقیو علمیه که مغز بعد یه ساعت معینی تیاز به استراحت داره ولی برای متفاوت بودن و موفق بودن نباید منطقی بود وقتی منطقی باشی دنیا هم باهات منطقی برخورد میکنه .اگه فکر. کنی زندگی همینه و باید بهش قانع بود کاینات هم همینو برات رقم میزنن اما اگه یه هدف داشته باشی بخاطرش همه قوانینو زیر سوال میبری .من خودم همیشه از خواب زیاد ناله میکردم.یه شب عزممو جزم کردم که بیدار بمونم شاید باور کردنی نباشه اما دو روز و نیم کامل بدون خستگی بیدار بودم و درس خوندم اخرش هم که اومدم بخوابم یهو مادرم تلویزیونو روشن کرد و داشت برنامه استاد نیکخو میداد.من یهو از جام پریدم و باز خوندم اصلا خواب به چشمام نیومد.بچه ها متمرکز بشید رو هدفاتون و بهشون برسید.یه جمله هست میگه اگه به هدفات نرسی استخدامت میکنن که به هدفاشون برسن.سخته خیلی سخته اگه یه روزی خدایی نکرده بخاطر این روزامون که یه ساعت بیشتر خوابیدیم یا یه ساعت کمتر درس خوندیم افسوس بخوریم.خیلی سخته.بر هیشکیپیش نیاد ان شاء الله
      من رو حرفم پافشاری نمی کنم، بله، شاید آدمایی با این خصوصیات که گفتین هم پیدا بشن...

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حرفای کلیشه ایه همیشگی، خیال پردازی خوبه ولی واقع بینی هم چیز بدی نیست، اگه با یه ماه خوندن می شد پزشکی قبول شد ننه ی منم الان پزشکی می خوند، آخه مگه میشه یه ماه روزی 20 ساعت درس خوند؟؟ یه چیزی بگین بگنجه...
      میشهبیشترم میشه
      دختر عموم برا ارشدش 3 ماه روزی 18-19 میخوند شد رتبه 2
      دگ هر کاری بخوای شدنیه البت اگ بخوای

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن