خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین کتاب جامع برای ریاضی تجربی

رأی دهندگان
    67. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مهروماه

8 11.94%
    • IQ

9 13.43%
    • خیلی سبز

36 53.73%
    • دیگر

14 20.90%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من طبق درسنامه های ترکیبیاتی که واسه این کتابا خوندم اینطوری بود(تست نزدم شاید خیلی از نکات تو تستن)
      تخته سیاه جدید > خیلی سبز > مهروماه

نشر الگوی دومم بی نظیره کتاب آموزشش
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فقط ریاضی جامع تخته سیاه و خلاصه خلص های بابک سادات.من وقتمو با مهرو ماه و خیلی سبز تلف کردم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1378anis نمایش پست ها
      فقط ریاضی جامع تخته سیاه و خلاصه خلص های بابک سادات.من وقتمو با مهرو ماه و خیلی سبز تلف کردم
      شما اولین نفری هستین که میبینم با خیلی سبز مشکل داشته

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای درصد بالا در صورت اتمام خیلی سبز پیشنهاد چیه؟
      iq الگو خوشخوان موج آزمون الگو؟
      جوری نباشه که ادم گیرپاچ کنه تو تستاش!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aldia نمایش پست ها
      از بین کتاب های iq و مهروماه کدوم کتاب بهتره؟
      iq نداشتم ولی ریاضی پیش گاج با مهرو ماه رو که داشتم از مهرو ماه به شدت راضی بودم
      واقعا اگه تمامی درسنامه هاش رو بادقت بخونید و در بازه های زمانیه های مشخصی دوره کنید مطمئین باشید نتیجه ی خیلی خوبی میگیرید

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها . من چون پشت کنکورم درسا رو تقریبا بلدمو خیلی نیاز به درسنامه یا تست های آموزشی ندارم چون قبلا ریاضی خوندم اما تست نزدم الان که میرم سراغ مهروماه یا خیلی سبز تستای زیاد آموزشی داره که به درد من نمیخوره . یه راستم نمیتونم برم سمت آی کیو به نظرتون 10 سال کنکور قلم چی بگیرم اول تستای کنکورو بزنم بعد برم آی کیو؟؟؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز تقریبن معروفترین و مطرح ترین منبع ریاضیات کنکوره ...درسنامه ها خیلی خوب و به قول خودش یاد دهنده است...یکم چاشنی طنز داره که باعث میشه ازش لذت ببری و خسته نشی...ولی مشکل اصلیش چیدمان تست هاش و زیاد بودن تست های تالیفی بدرد نخوره که نمیدونم چرا فکری براش نمیکنن...
      30 سال ریاضیات کانون یه منبع کوچیک با درسنامه های به شدت جمع و جور و بدون حاشیه است و سرشار از تست های کنکوره که همش تییپ بندی شدن...
      من این دوتا رو دارم ازشون هم راضی ام امیدوارم بتونم باهاشون بهترین نتیجه رو بگیرم ..

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_ نمایش پست ها
      سلام بچه ها . من چون پشت کنکورم درسا رو تقریبا بلدمو خیلی نیاز به درسنامه یا تست های آموزشی ندارم چون قبلا ریاضی خوندم اما تست نزدم الان که میرم سراغ مهروماه یا خیلی سبز تستای زیاد آموزشی داره که به درد من نمیخوره . یه راستم نمیتونم برم سمت آی کیو به نظرتون 10 سال کنکور قلم چی بگیرم اول تستای کنکورو بزنم بعد برم آی کیو؟؟؟
      به نظرم میتونی اول تست های کنکور رو کار کنی تا به یه تسلط برسی بعدش بری سراغ تست های تالیفی...

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_ نمایش پست ها
      واقعا بهترین کار تسلط صددرصدی روی سوالات کنکور های آخیر هست و با اینکار میشه گفت 70 درصد ریاضی کنکور خودتونو تثبیت کردید.
      میتونید در کنار سوالات کنکور برای سطح بالاتر و تمرین بیشتر از موج آزمون ریاضی به صورت آزمونی سوال کار کنید یا مضربی از کتاب ای کیو استفاده کنید...

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مهر وماه اکثرا میگن خوب نیست به نظرم بدم نیست
      ایکیو و موج هم هر دو خوبه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من یه خرخونم هم میکرو دارم و هم خیلی سبز
      ولی تخته سیاه یه چیز دیگه است اونم برای همه چه ۱۰ ٪ و چه ۸۰٪

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من ریاضیم خوب نیست ، با مهر و ماه کنار نمیام ، با خیلی سبز نصفه و نیمه مطالب رو یاد میگیرم ، یه جلسه از فیلمای آلا رو دیدم حس کردم اونم فایده نداره البته تصمیم دارم چندجلسه دیگه ش رو ببینم و بعد تصمیم بگیرم ادامه بدم یا نه ؟ گیر کردم واقعا !

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ifmvi نمایش پست ها
      من ریاضیم خوب نیست ، با مهر و ماه کنار نمیام ، با خیلی سبز نصفه و نیمه مطالب رو یاد میگیرم ، یه جلسه از فیلمای آلا رو دیدم حس کردم اونم فایده نداره البته تصمیم دارم چندجلسه دیگه ش رو ببینم و بعد تصمیم بگیرم ادامه بدم یا نه ؟ گیر کردم واقعا !
      ببخشید اما فرصت محدودی تاکنکورهست وبرای دیدن فیلم وقت کمه
      نمیدونم چرابا مهروماه کنارنمیای
      ولی خیلیارومیشناسم
      که باخوندن فقط مهروماه100زدن.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ifmvi نمایش پست ها
      ریاضی امینی راد که خوبه من احتمالش رو کامل دیدم خوب درس داده بود
      حالا اگه از فردا آلا فیلماشو پولی کنه همه روی میارن به آلا
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      ببخشید اما فرصت محدودی تاکنکورهست وبرای دیدن فیلم وقت کمه
      نمیدونم چرابا مهروماه کنارنمیای
      ولی خیلیارومیشناسم
      که باخوندن فقط مهروماه100زدن.
      بله متاسفانه زمان خیلی کمی مونده و فیلم دیدن زمانبره، لحن بیان درسنامه ی مهر و ماه برام سنگین و مبهمه ، درسنامه ی خیلی سبز رو بهتر از مهر متوجه میشم .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن