خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alivesali نمایش پست ها
      من این روزا خیلی چیزای عجیبی در مورد اقای ایمانی خوندم
      منم خوندم تویه یه دنیا ممنون از راهنماییاتون konkur_vartan

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شیاد به معنای واقعی کلمه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      و بازهم سواستفاده تازه به دوران رسیده‌ها
      کسانی که به رتبه رسیده‌اند و می‌خواهند از آن پول در آورند
      هنوز هم کنکور آسان است و هزاران کوفت و زهر و مار راهضم نکرده ایم
      با کربن آمدند از ما پول بچابند
      جمع کنید دکان های دوهزاریتان را...
      در هر تجربه ي تلخ و شيرين تنها خودرا مسئول بدان.ديگران در هر صورت در کنار تواند

4. Top | #19
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      داداشا آبجیای گلم آخه مگه تا الان مارو اینهمه مشاور و موسسه وفلان راهنمایی کرده چند درصدمون تو کنکور قبول شدیم؟؟؟

خودتون حساب کنین دیگه همشون دارن خود تبلیغی می کنن و پول در می یارن

خدایی هر کسی حتی با کمترین امکانات تلاش کنه موفقیتش حتمیه به خودتون ایمان بیارین نه کسه دیگه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      همین اینایی که میگن فقط خودت بخون فقط خودت بخون هیچی نمیخونن.منم پارسال همینجور بودم میگفتم فقط خودت بخون اخرشم نخوندم.داداش اگه شما از لحاظ روحی کم اووردی و به انگیزه نیاز داری ی همایش رتبه برترا بری خوبه حداقل انگیزه میده اما گولشون نخور...

سلام داداشم...باور کن هیچ همایشی .هیچ مشاوری .هیچ چیزی نمیتونه وادارت کنه درس بخونی وانگیزه بگیری ..حالا بعضی افراد استثنا اند....تنها کسی که میتونه انگیزه بده ..خودآدمه... اینو بفهم ..الکی از روش نگذر ..تا خودت تغیرو ایجاد نکنی ..همت نکنی...برا هدفت خودتو عذاب ندی..نمیتونی هیچ کاری بکنی.....بنظرت چند نفر بخاطر اینکه صبح ها برای درس خواندن ساعت 5 صب پاشدن و مردن ؟؟باید گریه کنی فشار بیاری..خودتو عذاب بدی...پزشکی راحت بود..همه الان پزشک بودن ...فقط با خودت بشین وتو ذهنت مسیر این راهتو که بیخالی پیش بگیر تو فکرت ببین کجا میرسه آینده ت...و ی بار هم فکر کن اگه تلاش کنی و فشار بیاری آینده ت به کجا میرسه..بعد هر سختی تلخی یه آسودگی طولانی مدت شیرینی در انتظاره...هنگام خوندن کتاب ازش لذت ببر..اونو مثه دستگاه ایکس باکس بدون که داری باهاش بازی میکنی تا از خوندن خسته نشی...ا هدفت انگیزه بگیر.

پاینده باشید...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط takbok.mohamadi نمایش پست ها
      سلام داداشم...باور کن هیچ همایشی .هیچ مشاوری .هیچ چیزی نمیتونه وادارت کنه درس بخونی وانگیزه بگیری ..حالا بعضی افراد استثنا اند....تنها کسی که میتونه انگیزه بده ..خودآدمه... اینو بفهم ..الکی از روش نگذر ..تا خودت تغیرو ایجاد نکنی ..همت نکنی...برا هدفت خودتو عذاب ندی..نمیتونی هیچ کاری بکنی.....بنظرت چند نفر بخاطر اینکه صبح ها برای درس خواندن ساعت 5 صب پاشدن و مردن ؟؟باید گریه کنی فشار بیاری..خودتو عذاب بدی...پزشکی راحت بود..همه الان پزشک بودن ...فقط با خودت بشین وتو ذهنت مسیر این راهتو که بیخالی پیش بگیر تو فکرت ببین کجا میرسه آینده ت...و ی بار هم فکر کن اگه تلاش کنی و فشار بیاری آینده ت به کجا میرسه..بعد هر سختی تلخی یه آسودگی طولانی مدت شیرینی در انتظاره...هنگام خوندن کتاب ازش لذت ببر..اونو مثه دستگاه ایکس باکس بدون که داری باهاش بازی میکنی تا از خوندن خسته نشی...ا هدفت انگیزه بگیر.پاینده باشید...
      من فقط یک چیز میگم....تا یه جایی ادم کم میاری و نیاز به یک تلنگر داره.از هر جایی که باشه چه تراز بد چه سروصدای خونواده چه جمع رتبه برترا...حرفای شما بیشتر شبیه شعاره و همه این روزا میگن...هیچ شکی درش نیست حرفت اما خیلی کیلیشه ای شده...شاید رفتن و دیدن همینا زندگیت برگردونه.همینجور که من با دیدن دانشگاه علوم پزشکی و جو اونجا عوض شدم.به امید موفقیت همه
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      من فقط یک چیز میگم....تا یه جایی ادم کم میاری و نیاز به یک تلنگر داره.از هر جایی که باشه چه تراز بد چه سروصدای خونواده چه جمع رتبه برترا...حرفای شما بیشتر شبیه شعاره و همه این روزا میگن...هیچ شکی درش نیست حرفت اما خیلی کیلیشه ای شده...شاید رفتن و دیدن همینا زندگیت برگردونه.همینجور که من با دیدن دانشگاه علوم پزشکی و جو اونجا عوض شدم.به امید موفقیت همه

شما بگیر شعار..پارسال این حرفارو که گفتم..خیلیا بهم گفتن منم مثه شما...میگفتم اینا شعار و...هستش..اما واقعا درک نمیکردم....امسال پشت کنکوری هستم..هر وقت احساس خستگی از درس رو میکنم....وقتی به هدف فکر میکنمو چن دقیقه ای تو رویا غرق میشم....به خودم که میام خیلی انرژی میگیرم....هر کسی هم شرایط و...خیلی چیزاش فرق میکنه..شاید شمام راس بگین... بقول نشر الگو..بر شانه غول ها بایستید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)