خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17

موضوع: زیست ای کیو

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

زیست ای کیو

سلام من زیستو تمام کردم کتاب تستم تخته سیاه بوده حالا به نظرتون چیکار کنم؟خودم میگم یک کتاب ای کیو بگیرم بشینم دوباره تستاشو بزنم خوبه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میشه بپرسم درصداتون تو قلم چی چقده؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خداروشکر قلم چی نمیرم در حدود 50 درصد البته کتاب تخته سیاه سطحش پایینه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه با تخته سياه 50 ميزنين نرين سراغ اي كيو. به نظر من جامع گاج يا كتاباي الگو

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا؟ای کیو خوب نیست؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان بانو نمایش پست ها
      چرا؟ای کیو خوب نیست؟
      منظور این نیست که iq خوب نیست !

واسه شما فعلن خوب نیست !.
      .........

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب چرا خوب نیست الان؟سطحش بالاست؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      حداقل مطمئن میشه گفت ... سطح پایین نیست !
      ..................................

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      كتاب آي كيو سطحش به مراتب بالاتر از كتاب تانك ( و تمامي كتب تست بازار ) هستش ...
      پيشنهاد من اينكه از الگو فعلا استفاده كنيد كه دستتون راه بيافته ... بعدش تست هاي آي كيو رو شروع كنيد !!
      البته اگه كامل الگو رو بزنيد كفاف ميده و ديگه نيازي به كتاب ديگه نيست ؛ ولي براي پر كاري بعدش آي كيو رو هم ميتونيد بزنيد ...

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ببینید ای کیو برای کسی خوبه ک دیگه اغلب کتابای بازار براش آبکی شده و برای کسی ک دنبال چالش و کل کله تو زیست منظور اینکه کسی با آی کیو بالا نمیاد بلکه برای اونی ک خودشو بالا کشیده قبلا با منابع دیگه و حسابی جزو اقویا شده خوبع ،،برای اینکه ی منبع متفاوت رو تجربه کنه .ای کیو امسال دست هر کس نا کسی تو زیست شناسی رسیده اما فقط اهلش (اقویا) باهاش کار کردن و لذت شو میبرن بقیه اکثرا کلکسیون شده ....بعدم ناراحت نشید ک میگن شما ای کیو نزن ...دوستان میگن با هزار منبع دیگه میشه ب درصد بالا رسید

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

زیست آیکیو

سلام به همگی خسته نبااااشید
      اقا توی این چهار ماه میشه آیکیو رو تموم کرد؟ بعد اینکه بنظر شما اگه بخوایم مضربی بزنیم تستای زیست رو بعضی سوالای مهم رو از دست نمیدیم؟؟؟ کلا یه روش تست زنی خوب واسه زیست میگن اخه بیشتر وقتم و میخوام بذارم واسه خوندن کتاب، و یه سوالم راجع به ریاضی و فیزیک اینکه توی این مدت فقط تستای سراسری رو کار کنیم کافیه؟؟؟
      وقتت رو برای فکر کردن به گذشته تلف نکن. قرار نیست برگردی اونجا.
      ویرایش توسط Hannibal : 27 بهمن 1396 در ساعت 09:47

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      up

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تحلیل سوالای زیست آیکیو واقعا زمانبرن ولی اگه واقعا تو یه مبحث مسلط باشی میبینی که خیلی زود تموم میشه یعنی میخوام بگم که همه چی بستگی به تسلطتت داره،مثلا من ۳ساعت همه ی تستای بخش رفتارشناسی رو(هر چهار بحثشو)زدم و تحلیلشم کرد تو آزمونم خوب بودم ولی ایمنی بدن چند روز طول کشید تموم کردنشدر کل به نظر من تحلیل تست مهمتر از زدن تسته،چهار ماهم خیلیه اگ هر روز چند ساعت مشخصو فقط و فقط برای زیست بذاری میرسی بدون مضربی زدن همه تستاشو جواب بدی.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه وقت بزاری برای زیست چرا که نه من خودم یکی دوماهه آی کیو خریدم و بهش رسیدم برنامت اگه تکرار داشته باشه میتونی تستاشو بزنی....مضربی رو پیشنهاد نمیکنم چون ریسکه...برای ریاضی فیزیک بستگی داره چه درصدی بخوای ولی اگه فقط سوالات سراسری رو میخوای و شناسنامه دار پیشنهادم اینه برو آبی ریاضی و فیزیک رو بگیر...البته بستگی به سطح درسیت هم داره

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانا نمایش پست ها
      تحلیل سوالای زیست آیکیو واقعا زمانبرن ولی اگه واقعا تو یه مبحث مسلط باشی میبینی که خیلی زود تموم میشه یعنی میخوام بگم که همه چی بستگی به تسلطتت داره،مثلا من ۳ساعت همه ی تستای بخش رفتارشناسی رو(هر چهار بحثشو)زدم و تحلیلشم کرد تو آزمونم خوب بودم ولی ایمنی بدن چند روز طول کشید تموم کردنشدر کل به نظر من تحلیل تست مهمتر از زدن تسته،چهار ماهم خیلیه اگ هر روز چند ساعت مشخصو فقط و فقط برای زیست بذاری میرسی بدون مضربی زدن همه تستاشو جواب بدی.
      توی برنامم روزی ۴ ساعت دارم میخونم، تحلیل تست منظورتون چیه ؟ همون خوندن جواب تستا؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن