خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

طریقه خوندن ؟!

سلام دوستان حالتون چطوره؟من میخوام کنکور 97 شرکت کنم از الان فیلم و دی وی دی ها رو نگاه کنم جزوه بنویسم وقتم تلف نمیشه؟
      و سوال اصلیم اینه که آیا شعر های ادبیات رو باید حفظ کنم یا فقط معانی شونو حفظ کنم نمیدونم چیکار کنم یه توضیح ساده بدید!

و یه سوال دیگه
      زبان انگلسیم اصلا خوب نیست در حد راهنمایی
      گرامر های سالهای اول راهنمایی رو هم بخونم یا از همون اول دبیرستان شروع کنم بسه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام
      اول از همه از نظر زمانی حدود 16 ماه وقت دارید و اگر بهینه استفاده بشه وقت کم نمیاد
      برای ادبیات هم اصلا شعر ها رو نباید حفط کنید چون اشعاری که برای قرابت و موارد دیگه تو کنکور میاد خارج از کتابن ولی معنی و مفهوم ابیات رو باید بتونی درک کنی و درمورد موضوع درس های مختلف هم بدونی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاش رشتتون رو هم می گفتین ، اگه ریاضی هستید حتما حسابان رو سفت و سخت بخونید بخصوص مثلثات و حد رو ( البته حد سوم سادست ولی مثلثات رو دیگه چهارم ندارید ولی باید مسلط باشید ؛ پس تا میتونید روی مثلثات کار کنید ) ، بحث امتحان نهایی هم هست که البته احتمالا تاثیر مثبت بشه براتون ولی خب مشخص نیست و به ریسکش نمیرزه حتما براش وقت بزارید ولی از تست زدن تو این مدت هم غافل نشید . در مورد ادبیات هم که دوستمون توضیح دادن ، ادبیات موضوعی رو تا اخر تابستون بتونید تموم کنید خیلی به نفعتون هست ، مبحث زبان فارسی و لغات رو هم اگه تا تابستون تموم کنید بازم خیلی جلو میفتید ؛ ارایه و قرابت هم که باید زیاد کار کنید تا مسلط بشید
      در مورد زبان هم لغات رو کامل یاد بگیرید مشکل زیادی ندارید و تا میتونید تست بزنید تا ملکه ذهن بشه . در مورد گرامر هم ، کتاب سال سوم و پیش میاد و نیازی به گرامر سال های اول و دوم ( و راهنمایی ) نیست . شما که باید زبان سوم رو بخونید پس گرامر رو هم با تست هاش جمع کنید ، بعدا با یه مرور ساده و سریع یادتون میاد . درک مطلب هم برای تابستون بزارید کتاب درک مطلب آسان "گاج" خیلی خوبه اونو تابستون تموم کنید . اختصاصی ها هم که مشخص نیست ریاضی هستید یا تجربی
      موفق باشی .
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای دی وی دی جزوه ننویس

میتونی ی قسمت فیلم رو بک بزنی دوبار ببینی تا بفهمی

اما هیچ وقت ننویس

از رو درسنامه های کتاب ها استفاده کن
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن