خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      ای کاش نویسندش قبل از تالیف کتاب یه مشورت با من میکرد
      ...............................................
      این کتاب در هیچ وقت از سال به کار نمیاد !
      ..............................
      با وجود 3 کتاب خوب دین و زندگی هیچ جایی واسه جلون و عرض اندام کتاب دیگه باقی نزاشته :
      ++ دین و زندگی جامع گاج (همین خودش همه چی تمومه ! حتی واسه جمع بندی!)
      ++ دین و زندگی آزمون خیلی سبز! (عمرن از نظر کیفی به پای این کتاب برسه ! :: البته پاسخ تشریحی گاج بهتره !)
      ++ و تمامن تستای کنکور ! ::: از جمله درسایی که تستای کنکورش مهم ترینه ! همین دین و زندگیه ! ::: که حتی اگه فقط یه نفر تستای 90 تا 95 رو خوب کار کنه ! حداقل درصدش 70 تا 90 هستش === >> که اگه یه جا رفت آزمون داد، اگه 100 نزد .. اول اینو از خودش بپرسه که واقعن چه نکته ای یا چه تستی ممکنه جدید طرح شده باشه که قبلن تو کنکور نیومده باشه === >> یعنی میخام بگم طرح تستای جدید قوی در قد و قواره تستای تالیفی نیست ..... مگر فقط سراسری 96 :: اونم شاید دو سه تست !
      نمیدونم چرا آی کیو دینی بیشتر از جامع به دلم نشست

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      ای کاش نویسندش قبل از تالیف کتاب یه مشورت با من میکرد
      ...............................................
      این کتاب در هیچ وقت از سال به کار نمیاد !
      ..............................
      با وجود 3 کتاب خوب دین و زندگی هیچ جایی واسه جلون و عرض اندام کتاب دیگه باقی نزاشته :
      ++ دین و زندگی جامع گاج (همین خودش همه چی تمومه ! حتی واسه جمع بندی!)
      ++ دین و زندگی آزمون خیلی سبز! (عمرن از نظر کیفی به پای این کتاب برسه ! :: البته پاسخ تشریحی گاج بهتره !)
      ++ و تمامن تستای کنکور ! ::: از جمله درسایی که تستای کنکورش مهم ترینه ! همین دین و زندگیه ! ::: که حتی اگه فقط یه نفر تستای 90 تا 95 رو خوب کار کنه ! حداقل درصدش 70 تا 90 هستش === >> که اگه یه جا رفت آزمون داد، اگه 100 نزد .. اول اینو از خودش بپرسه که واقعن چه نکته ای یا چه تستی ممکنه جدید طرح شده باشه که قبلن تو کنکور نیومده باشه === >> یعنی میخام بگم طرح تستای جدید قوی در قد و قواره تستای تالیفی نیست ..... مگر فقط سراسری 96 :: اونم شاید دو سه تست !
      موافقم تا حدودی ولی برا پرکاری تستی خوبه الان دینی کنکور رو میشه با بررسی تست کنکور سالهای قبل تا هفتاد درصد به دینی امیدوار بود ولی تفاوت اصلی در این ه کسی که دینی رو هفتاد میزنه با کسی که صد میزنه خیلی فرق داره این کتاب درسنامش خیلی توپه ازموناش هم عالیه اگه کسی گاج نقره ای داره براش کافیه اگه نه رو این کتابم میشه حساب کرد مولفش ادم تواناییه دوستانی که تست گاج نقره ای رو تموم نکردن سراغ این کتاب نرن این توصیه بود ووگرنه هر طور راحتید .....never...give.up😎

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا کسی بررسی نکرد این کتاب رو ؟من فقط سفیر خرد دارم الان میخوام برای عید جمع بندی کنم تستی نمونده نزده باشم!چی بگیرم ؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میکرو گاج کار میکنم ، کفایت میکنه یا نیاز به این هم هست ؟
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بسم الله الرحمن الرحیم

نشر الگو کلا خوبه

صدق الله علی العظیم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      میکرو گاج کار میکنم ، کفایت میکنه یا نیاز به این هم هست ؟
      کافیه کسی که میکرو رو تموم کرده بره موج ازمونو بزنه

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدایی این درسنامه و تست کنکورای قبل چیه دیگه
      هی میخان حجم کتاب رو بیخودی ببرن بالا
      همه تست کنکور رو از کتابای دیگه بارها زدن

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      والا من موندم آیا واسه دین و زندگی تست تالیفی نیازه؟

وقتی با کتاب میکرو گاج و فقط و فقط با خوندن درسنامش و تست های سند دارش میشه درصد بالای 80 کسب کرد چرا باید رفت سراغ تست تالیفی اونم تو درس دین و زندگی؟

باور کنید اگه یه بار دیگه تست های سند دار گاج رو بزنید خیلی خیلی بیشتر کمک بهتون میکنه تا بخواین یه کتاب که چاپ اولش هست و کلی تست تالیفی داره رو بزنید

بعد تازه فرض هم بکنیم شما تست های گاج رو کامل کامل چندین بار زدی و مرور کردی به صورتی که دیگه جواب تست رو حفظی(که احتمال زیاد همچین چیزی واسه خیلیا هنوز نشده)

خیلی حس میکنی نیاز به تست تالیفی داری تست های آزمون های قلم چی و گزینه 2 رو دان کنید و تو خونه بزنید. آیا بازم کافی نیست؟

چرا عادت کردیم هرکتابی که میاد تو بازار میریم میخریم و کلکسیون کتاب جمع میکنیم؟
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن