خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

درسنامه: زیست 1و 2 خیلی سبز، پیش الگو تست: آی کیوی گاج نظرتون چیه؟

سلام دوستای گلم، وقت همگی بخیر، یه سوال دارم که در موردش راهنماییم کنین یه دنیا ممنونتون میشم، درسته که هدف من کنکور 97 هستش و علی الظاهر وقت زیادی برا مطالعه دارم ولی من استرس زیادی دارم از اینکه تعدد منابع وقت زیادی ازم بگیره و نتونم همه ی درسارو در حد عالی بخونم، به همین خاطر می خوام برا هر درسی فقط به اندازه ای که واقعا نیازه وقت بذارم...
      قصدم اینه که بعد از مطالعه ی عمیق کتاب درسی درسنامه هارو برا زیست شناسی 1 و 2 از خیلی سبز و برا پیش دانشگاهی از الگو بخونم و تست هارو فقط از کتاب آی کیوی گاج بزنم، به نظرتون ترکیب خوبیه و منو به درصد 80 می رسونه؟ اگه تستای خیلی سبز و الگورو نزنم چیزی از دست نمی دم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تا زمانی شروع به مطالعه نداشتی و رو غلتک نیفتی .... فکر کردن به درصد زیست .... بیشتر شبیه توهمه !
      .................................................
      ++ درسنامه چهارم ..... همایش دریافت !
      ++ تست چهارم ..... آزمون فـــار
      .................................................. ...
      ++ زیست دوم سوم خیلی سبز! هم کامل بخون ! (نه فقط درسنامه !)
      .................................................. ....
      وقتی که همه تستاتو زدی ... دوم سوم چهارم .... هم غلطاتو بررسی کردی ........ دیگه حس کردی یه چیزایی بلدی !
      برو سمت iq ! ::::
      .......................................

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      تا زمانی شروع به مطالعه نداشتی و رو غلتک نیفتی .... فکر کردن به درصد زیست .... بیشتر شبیه توهمه !
      .................................................
      ++ درسنامه چهارم ..... همایش دریافت !
      ++ تست چهارم ..... آزمون فـــار
      .................................................. ...
      ++ زیست دوم سوم خیلی سبز! هم کامل بخون ! (نه فقط درسنامه !)
      .................................................. ....
      وقتی که همه تستاتو زدی ... دوم سوم چهارم .... هم غلطاتو بررسی کردی ........ دیگه حس کردی یه چیزایی بلدی !
      برو سمت iq ! ::::
      .......................................
      روزی 4 ساعت زیست شناسی می خونم ولی بازم می ترسم وقت کم بیارم و نرسم به آی کیو...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atasadzadeh نمایش پست ها
      روزی 4 ساعت زیست شناسی می خونم ولی بازم می ترسم وقت کم بیارم و نرسم به آی کیو...
      اغلب بودن تو تاریکی واسه خیلیا دلهره آوره !
      .................................................. ...............
      قدم به قدم پیش برو :
      ++ انتخاب منابع خوب مورد مطالعه زیست
      ++ داشتن مطالعه هر روز واسه زیست
      .................................................. ............
      این دو رو در عمل به انجام برسون ... از خودت مطمئن شو .. بعد به فکر حال بهتر زیستت باش
      ++ مثلن ممکنه ساعت مطالعتو ثابت یا بیشتر کنی ! (قبلن هر روز خوندن زیست مهم بود !)
      ++ یا ممکنه رو روش مطالعت یه سری اصلاحات داشته باشی ..... یا بهتر یاد بگیری کتاب درسی رو چه جوری بخونی
      ++ یا مثلن ممکنه بعدش روش بهتری واسه تست زدن داشته باشی .... که فله ای بزنی بهتره یا گزینشی !؟!
      ++ یا شاید بعدش تازه متوجه شی خوبه از الان یه توجه خاص به ژنتیک و گیاهی و شارش داشته باشی !

6. Top | #6
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزيز
      ببخشيد ميپرسم
      فارغ التحصيلى؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      دوست عزيز
      ببخشيد ميپرسم
      فارغ التحصيلى؟
      خواهش می کنم، آره فارغ التحصیلم، ولی چند سال از درسای دبیرستان دور بودم و همه شون یادم رفته، به همین خاطر مجبورم برا همه شون به اندازه ی کافی وقت بذارم...

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظر من اینکارو بکن. دی وی دی ارامفر رو بخر و نگاش کن خیلی خوبه بعدش باید دو کتاب تست داشته باشی به نظرم الگو و ایکیو خوبه. اول از روی الگو تست بزن که خوب بشی و زمانی که مسلط شدی و چند روز قبل از قلم چی ایکیو کار کن. ماز هم حتما بنویس. من با این کارا توی قلم چی رسیدم به ۹۳ درصد. خیلی روش خوبیه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.1998 نمایش پست ها
      به نظر من اینکارو بکن. دی وی دی ارامفر رو بخر و نگاش کن خیلی خوبه بعدش باید دو کتاب تست داشته باشی به نظرم الگو و ایکیو خوبه. اول از روی الگو تست بزن که خوب بشی و زمانی که مسلط شدی و چند روز قبل از قلم چی ایکیو کار کن. ماز هم حتما بنویس. من با این کارا توی قلم چی رسیدم به ۹۳ درصد. خیلی روش خوبیه
      مرسی از راهنماییت دوست خوبم، ینی اصلا کتاب درسی رو نمی خونی؟!

ویرایش توسط It is POSSIBLE : 22 اسفند 1395 در ساعت 18:30

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییت دوست خوبم، ینی اصلا کتاب درسی رو نمی خونی؟!
      خسته نباشی برادر. بدون کتاب یعنی هیچی. بعد از دیدن دی وی دی کتاب میخونم بعد تست الگو میزنم. دفعه ی بعد هم که میخوام از رو ایکیو بزنم قبلش کتاب رو میخونم. حالا روشن شد؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.1998 نمایش پست ها
      خسته نباشی برادر. بدون کتاب یعنی هیچی. بعد از دیدن دی وی دی کتاب میخونم بعد تست الگو میزنم. دفعه ی بعد هم که میخوام از رو ایکیو بزنم قبلش کتاب رو میخونم. حالا روشن شد؟
      روشن شد، من واقعا ازتون معذرت می خوام

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما که وقت خیلی زیادی دارید,به نظرم اولش!اولش!فقظ کتابتو بجو!!اگه جایی اشکال بود و مبهم,برو درسنامه خیلی سبز رو بخون,باور کن ضرر نمیکنی,من واقعا از درسنامه و تستهای الگو دید منفی زیادی پیداکردم...اگه به کتابت مسلط شی میفهمی که الگو خیلی جاهاش مبهمه و اززیست زده میشی!!برای تست بازهم میگم ازالگو استفاده نکن!!اولش سراغ سوالات کنکورمیری و بعد سوالات ایکیو و یا سه سطحی قلمچی!!!!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من با همین منابع پیش میرفتم ولی حس کردم الگو حداقل برای من خوب نیست ، دیگه استفاده نکردم و به جاش ویدئو های آلا رو دیدم و تستای iq رو دقیق تر و عمیق تر بررسی کردم خیلی بهتر شد.

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستای گلم، وقت همگی بخیر، یه سوال دارم که در موردش راهنماییم کنین یه دنیا ممنونتون میشم، درسته که هدف من کنکور 97 هستش و علی الظاهر وقت زیادی برا مطالعه دارم ولی من استرس زیادی دارم از اینکه تعدد منابع وقت زیادی ازم بگیره و نتونم همه ی درسارو در حد عالی بخونم، به همین خاطر می خوام برا هر درسی فقط به اندازه ای که واقعا نیازه وقت بذارم...
      قصدم اینه که بعد از مطالعه ی عمیق کتاب درسی درسنامه هارو برا زیست شناسی 1 و 2 از خیلی سبز و برا پیش دانشگاهی از الگو بخونم و تست هارو فقط از کتاب آی کیوی گاج بزنم، به نظرتون ترکیب خوبیه و منو به درصد 80 می رسونه؟ اگه تستای خیلی سبز و الگورو نزنم چیزی از دست نمی دم؟
      واسه درسنامه فاگوزیست
      واسه تست کتاب های نشرالگو

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انتخاب منبع برا زیست شناسی دیگه از انتخاب همسر هم سخت تر شده، سردرگم شدم...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن