خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

پزشکی خارج از ایران به زبان انگلیسی

سلام دوستان...
      خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا...تو ترک بودمولی مجبور شدم بیام
      راستش با این که خیلی پیشرفت کردم و ترازم به حد قبولی رسیده تو قلمچی.....ولی خیلی استرس دارم اگه مثلا 2500 شم دقیقا چی میشه آیندم؟باید بعنوان یه پرستار یا تکنسین کار کنم تا آخر عمرم؟
      یه سوال برام پیش اومد...اگه کسی تو ایران قبول نشه امکانش هست بره یکی از کشورای خارجی درس بخونه؟قبول داشتن مدرکش توسط وزرات بهداشت ایران مهم نیست چون قرار نیست برگردم ولی معتبر بودنش تو لول بین المللی مهمه....به نظرتون شدنیه؟؟؟شنیدم شهریش از بین الملل کمتر میشه خارج از ایران....کسی اطلاعی داره؟حتما هم تدریسش باید انگلیسی باشه چون زبان دیگه ای بلد نیستم...
      پیشاپیش ممنون
      When will those dark clouds all disappear

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه مشکلی هست به اسم سربازی!!!

3. Top | #3
      pMn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      یه مشکلی هست به اسم سربازی!!!
      یه راه حلی هست به نام پول!!!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      سلام دوستان...
      خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا...تو ترک بودمولی مجبور شدم بیام
      راستش با این که خیلی پیشرفت کردم و ترازم به حد قبولی رسیده تو قلمچی.....ولی خیلی استرس دارم اگه مثلا 2500 شم دقیقا چی میشه آیندم؟باید بعنوان یه پرستار یا تکنسین کار کنم تا آخر عمرم؟
      یه سوال برام پیش اومد...اگه کسی تو ایران قبول نشه امکانش هست بره یکی از کشورای خارجی درس بخونه؟قبول داشتن مدرکش توسط وزرات بهداشت ایران مهم نیست چون قرار نیست برگردم ولی معتبر بودنش تو لول بین المللی مهمه....به نظرتون شدنیه؟؟؟شنیدم شهریش از بین الملل کمتر میشه خارج از ایران....کسی اطلاعی داره؟حتما هم تدریسش باید انگلیسی باشه چون زبان دیگه ای بلد نیستم...
      پیشاپیش ممنون
      هند میتونید برید ولی دانشگاهای خوبشون پذیرش توش خیلی سخته و دانشگاه های سطح 2و3 شون هم چندان اعتبار ندارن . من امتیازشون رو چک کردم از دانشگاه ازاد های خودمون هم بعضا کمتر بود ...کم دردسر ترین جا برای پزشکی خوندن برا ما همین ایرانه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

هند میتونید برید ولی دانشگاهای خوبشون پذیرش توش خیلی سخته و دانشگاه های سطح 2و3 شون هم چندان اعتبار ندارن . من امتیازشون رو چک کردم از دانشگاه ازاد های خودمون هم بعضا کمتر بود ...کم دردسر ترین جا برای پزشکی خوندن برا ما همین ایرانه
      مطمئنی-داداش؟؟؟ترکیه-هست....روسیه-چین-اینا-انگلیسی-دارن...ارزون-تر-هند-هم-هستن-انگار...درسته؟-برای-مدرک-زبان-و-سربازی-هیچ-مشکلی-ندارم-...درضمن-نمیتونم-فاصله-بدم-بین-حرفام....کیبورد-اینجا-خرابه-انگار...مجبور-شدم-خط-فاصله-بدم-بین-حرفام...راستی---مجارستان...اروپای-مرکزی-ترکیه-بلاروس-روسیه-در-مورد-اینا-نظری-ندارین-؟
      When will those dark clouds all disappear

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بدون هیچگونه ازمونی میخواید وارد دانشگاه بشید؟ منظورم کنکور خودمون نیستا ازمون همون دانشگاه
      Instead of success in a base I hate

I prefer to loose in a base I enjoy.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      مطمئنی-داداش؟؟؟ترکیه-هست....روسیه-چین-اینا-انگلیسی-دارن...ارزون-تر-هند-هم-هستن-انگار...درسته؟-برای-مدرک-زبان-و-سربازی-هیچ-مشکلی-ندارم-...درضمن-نمیتونم-فاصله-بدم-بین-حرفام....کیبورد-اینجا-خرابه-انگار...مجبور-شدم-خط-فاصله-بدم-بین-حرفام...راستی---مجارستان...اروپای-مرکزی-ترکیه-بلاروس-روسیه-در-مورد-اینا-نظری-ندارین-؟
      اسم دانشگاه هایی که شرایط پذیرش خوبی دارن رو بگید ... کشور لیست کردن که کاری نداره

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ارمنستان و اذربایجان گزینه های خوبی هستن اذربایجان سال اول پزشکی یا دندون 5400دلار برا یه سال با خوابگاه رایگان و اینکه برای اموزش بالاتر امکان اعزام به امریکا وجود داره اگه دانشجوی باهوشی باشی در اذربایجان سال دوم4500 دلار هزینه و این هزینه ثابته در ارمنستان سال اول 5000 دلار برا پزشکی و دندون اما فک کنم مدرکشو ایران قبول نداره و لی دانشگاه های اروپا قبول دارن اگه اشتباه نکنم بهترین گزینه همین ایرانه برای ارمنستان باید زبان روسی و ارمنی رو در طول تحصیل یاد بگیری چون شهروندانش با این زبانها صحبت میکنن قبرسم فک کنم سالی 30 میلیون بود اذربایجان هم یه دور کلاس زبان برا دانشجوها برگزار میکنه همین دیگه توضیحات تموم شد ولی بهترین جا همین ایران خودمونه

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تا جايى كه من شنيدم مجارستان عاليه
      ايرانم قبول داره،كل دنيام قبول دارن
      دو سالم كالج داره
      سالى ١٠٠ تومن،ميتونين بدين بسم الله

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم برید تو انجمن Apply Abroad سرچ کنید خیلی اطلاعات مفید از اونجا میشه بدست اورد.
      در ضمن برای ورود به دانشگاه های خارج معدل دیپلم شرط اساسیه... اگه معدل و ریز نمراتت بالا نباشه پذیرش نمیکنن...

11. Top | #11
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pro_Me نمایش پست ها
      به نظرم برید تو انجمن Apply Abroad سرچ کنید خیلی اطلاعات مفید از اونجا میشه بدست اورد.
      در ضمن برای ورود به دانشگاه های خارج معدل دیپلم شرط اساسیه... اگه معدل و ریز نمراتت بالا نباشه پذیرش نمیکنن...
      كه البته اين طور كه من تحقيق كردم كسايى كه با معدل معمولى تر اول ميرن كالج بعد دوسال امتحان ورودى ميدن و انتخاب رشته ميكنن شانس بيشترى براى پذيرش تو رشته هاى تاپ و دانشگاه هاى دولتى اون كشورو دارن،چون همونطور كه ميدونين معدل ديپلم ٢٠ ما هم ارزشى نداره چون كلا ديپلم ايران زياد ارزشى نداره،ولى در كل پول از همه چيز مهمتره.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آلمان رایگانه تحصیل.مدرک b2 میخواد

13. Top | #13
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      آلمان رایگانه تحصیل.مدرک b2 میخواد
      كه اونم حدود دوسال بايد بريد به اموزشگاه هاى مورد تائيد سفارت و اونجا مدركو بگيريد بعدش بايد بريد سفارت امتحان بدين قبول بشين ميرين آلمان اونجا هم بايد برين كالج حدود دو سال و براساس نمرات انتخاب رشته كنيد

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ​در كل كسى بخاد درس بخونه ايران از همه جا بهتره،اينا همه وقت تلف كردنه.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برید المان بهتر از هرجای دیگه...
      ولی باید ی قبولی دانشگاه روزانه ایران داشته باشید بعدشم برید سفارت ....
      دوستم سراسری ۹۵شدحدوداا۵۰۰۰اینا شد از همون اوایل تابستون کلاسای فوق العاده فشرده واسه زبان میرفت و مهرماه بود نمیدونم یاشهریور واسه ادامه تحصیل رفت المان....البته ناگفته نماند ک بیشتر فکوفامیلشون اونجا زندگی میکردند.....
      یکی دیگم ک المان درس میخوند میگفت کسایی ک بدون قبولی روزانه میان اینجا پذیرش نمیشن و فقط علاف میتابن واس خودشون.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن