خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من نمیخوام نا امیدتون کنم ولی یه چیزی هست بیخیال روسیه بشید چون زبان انگلیسی رایج نیست اونجا باید زبا ن روسی بلد باشید
      بعدم کشورای دیگه تا جایی که میدونم مثل امریکا باید یه دوره 4 ساله اول لیسانس بگیرید و درسای شیمی فیزیک خودمون رو یاد بگیر بعد یه امتحان داره باید بدید
      اگه به صورت قاچاق وارد المان براشون مثل افغانی خود ایران براشون کار کنید
      ولی هرکی با دیپلم رفته پشیمونه
      بهترین راه برا اپلای کردن خوندن پزشکی عمومی بعد اپلای کردن برای کشورای خارج از کشورهبرای گذراندن تخصص
      شنیدم امریکا هفت سال یکبار برای پزشکای عمومی یه امتحان برای پذیرش برگزار میکنه

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

2. Top | #17
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh78 نمایش پست ها
      من نمیخوام نا امیدتون کنم ولی یه چیزی هست بیخیال روسیه بشید چون زبان انگلیسی رایج نیست اونجا باید زبا ن روسی بلد باشید
      بعدم کشورای دیگه تا جایی که میدونم مثل امریکا باید یه دوره 4 ساله اول لیسانس بگیرید و درسای شیمی فیزیک خودمون رو یاد بگیر بعد یه امتحان داره باید بدید
      اگه به صورت قاچاق وارد المان براشون مثل افغانی خود ایران براشون کار کنید
      ولی هرکی با دیپلم رفته پشیمونه
      بهترین راه برا اپلای کردن خوندن پزشکی عمومی بعد اپلای کردن برای کشورای خارج از کشورهبرای گذراندن تخصص
      شنیدم امریکا هفت سال یکبار برای پزشکای عمومی یه امتحان برای پذیرش برگزار میکنه
      هر سال برگذار میکنه...usmleفک کنم بود اسمش
      مرسی از کمکتون

3. Top | #18
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.sara نمایش پست ها
      برید المان بهتر از هرجای دیگه...
      ولی باید ی قبولی دانشگاه روزانه ایران داشته باشید بعدشم برید سفارت ....
      دوستم سراسری ۹۵شدحدوداا۵۰۰۰اینا شد از همون اوایل تابستون کلاسای فوق العاده فشرده واسه زبان میرفت و مهرماه بود نمیدونم یاشهریور واسه ادامه تحصیل رفت المان....البته ناگفته نماند ک بیشتر فکوفامیلشون اونجا زندگی میکردند.....
      یکی دیگم ک المان درس میخوند میگفت کسایی ک بدون قبولی روزانه میان اینجا پذیرش نمیشن و فقط علاف میتابن واس خودشون.
      قبولی هر رشته ای؟ینی پرستاری حتی مثلا؟فقط روزانه قبول شی کافیه؟
      میدونم که پذیرش سالی یباره و از مهر سه ماه وقت هست حدودا واسه کار های مهاجرت و اینا و یادگیری زبان
      اونوخت این که میگن تحصیل پزشکی آلمان رایگانه واسه همینا هم رایگانه ینی؟
      When will those dark clouds all disappear

4. Top | #19
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      ​در كل كسى بخاد درس بخونه ايران از همه جا بهتره،اينا همه وقت تلف كردنه.
      ممنون-از-حرفتون..ولی..من.دنبال.بهترین .راه.نیستم.تو.شرایط.الان....د بال...هررررر...راهی.هستم.که.م نو.به.پزشکی.برسونه

5. Top | #20
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      كه البته اين طور كه من تحقيق كردم كسايى كه با معدل معمولى تر اول ميرن كالج بعد دوسال امتحان ورودى ميدن و انتخاب رشته ميكنن شانس بيشترى براى پذيرش تو رشته هاى تاپ و دانشگاه هاى دولتى اون كشورو دارن،چون همونطور كه ميدونين معدل ديپلم ٢٠ ما هم ارزشى نداره چون كلا ديپلم ايران زياد ارزشى نداره،ولى در كل پول از همه چيز مهمتره.
      جناب...میشه.یه.توضیح.بیشتری. رباره.المان.بدین؟....المانی. در.حدb2که.نه...ولی.یکم.در.حد.ی .توریست.بخوام.برم.رفع.نیاز. نم.بلدم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      ممنون-از-حرفتون..ولی..من.دنبال.بهترین .راه.نیستم.تو.شرایط.الان....د بال...هررررر...راهی.هستم.که.م نو.به.پزشکی.برسونه
      .....هرراهی؟عجباگه عشق پزشکی داشته باشید ک بکوب میخونید ک امسال یا سال دیگه قبول بشید اینجا و بعد واسه تخصص برید.
      اصن برید هند....تو اتوبوس ی دختره ای میگفت با ۲۰تومن میرن هند دندونپزشک میشن.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قبولی هر رشته ای؟ینی پرستاری حتی مثلا؟فقط روزانه قبول شی کافیه؟
      میدونم که پذیرش سالی یباره و از مهر سه ماه وقت هست حدودا واسه کار های مهاجرت و اینا و یادگیری زبان
      اونوخت این که میگن تحصیل پزشکی آلمان رایگانه واسه همینا هم رایگانه ینی؟
      .......نمیدونم دقیقا والا ولی اونی ک خودش رفته بود میگفت قبولی روزانه فقط

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما علاوه بر هزینه دانشگاه باید هزینه زندگی رو در نظر بگیرین .
      برای المان تا جایی که میدونم رایگانه تحصیل ولی شرط معدل داره و زبان آلمانی .
      الان به فکر خارج نباشین ...

9. Top | #24
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      .....هرراهی؟عجباگه عشق پزشکی داشته باشید ک بکوب میخونید ک امسال یا سال دیگه قبول بشید اینجا و بعد واسه تخصص برید.
      عشق ندارم اصن...بیشتر تنفر دارم ولی از فشار اجتماع میخوام فقط پزشک شم بگم بیاااااااااااااااین....خوب شد؟حالا بذارین برم زندگیمو بکنم

10. Top | #25
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      .......نمیدونم دقیقا والا ولی اونی ک خودش رفته بود میگفت قبولی روزانه فقط
      منطقی نیس اینجوری خو...اگه اینجوری بود که همه میرفتن آلمان که

11. Top | #26
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      200...بعدشم.تحصیلات.تکمیلی.با د.پاس.کنن.تو.ایران...که.خودش. 3.ساله.فک.کنم.و.تو.تحصیلات.تک میلی.اینقدر.بهشون.سخت.میگیر ن.که.عملا.نمیذارن.دکتر.شن...و لی.خب.هندم.یه راهشه

12. Top | #27
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      شما علاوه بر هزینه دانشگاه باید هزینه زندگی رو در نظر بگیرین .
      برای المان تا جایی که میدونم رایگانه تحصیل ولی شرط معدل داره و زبان آلمانی .
      الان به فکر خارج نباشین ...
      شرط معدل تا اونجایی که شنیدم 80 درصد معدله...البته اگه 90 هم بود اوکیه...درسته؟90درصد یا 80 درصد معدل کل دیگه؟ینی بالاتر 18 فوقش؟یا 16؟
      شرط زندگی هم بالاخره یکاریش میکنم+کمک هایی ازینور
      شما اطلاعی ندارین؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شرط معدل تا اونجایی که شنیدم 80 درصد معدله...البته اگه 90 هم بود اوکیه...درسته؟90درصد یا 80 درصد معدل کل دیگه؟ینی بالاتر 18 فوقش؟یا 16؟
      شرط زندگی هم بالاخره یکاریش میکنم+کمک هایی ازینور
      شما اطلاعی ندارین؟
      من اطلاع زیادی دربارش ندارم . چون معدل خودم بالا نبود دیگه بقیه شرایط رو دنبال نکردم .
      من دوستانی داشتم که رفتن هند ولی نتونستن از پس هزینه ها بربیان ...
      نمیدونم در المان به دانشجوها اجازه کار میدن یا نه ؟
      ترکیه هم به نظر پزشکیش خوب میاد .
      ولی با توجه به شرایط بهترین جا ایرانه.

14. Top | #29
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان،من و همينطور يك نفر ديگه اينجا ذكر كرديم كه معدل براى پذيرش مورد استفاده قرار ميگيره ولى پذيرش داريم تا پذيرش،پذيرشى كه با ديپلم كم ارزش ايران صورت ميگيره شمارو به رشته هايى نظير اقتصاد و.... ميرسونه ولى پذيرشى كه شمارو به دانشكده هاى پزشكى و دندانپزشكى و.... ميرسونه فقط از طريق قبولى در يكى از دانشگاهاى روزانه در رشته ى دلخواه و بعد رفتن كلاس زبان و امتحان دادن زبان هست،در ضمن من يكى از افراد رو در فاميل ميشناسم كه اقامت كانادا دارن به همراه ملك در اونجا و.... ولى ٣ ساله كه داره تو همين ايران كنكور ميده،معدلشم بالاى نوزده و نيمه،پس مطمئن باشيد اون و امثال اون كه كم نيستن اگر آلمان و.... خوب بود و به اين راحتيا بود وقت خودشونو يه ثانيم تلف نميكردن.

15. Top | #30
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان،من و همينطور يك نفر ديگه اينجا ذكر كرديم كه معدل براى پذيرش مورد استفاده قرار ميگيره ولى پذيرش داريم تا پذيرش،پذيرشى كه با ديپلم كم ارزش ايران صورت ميگيره شمارو به رشته هايى نظير اقتصاد و.... ميرسونه ولى پذيرشى كه شمارو به دانشكده هاى پزشكى و دندانپزشكى و.... ميرسونه فقط از طريق قبولى در يكى از دانشگاهاى روزانه در رشته ى دلخواه و بعد رفتن كلاس زبان و امتحان دادن زبان هست،در ضمن من يكى از افراد رو در فاميل ميشناسم كه اقامت كانادا دارن به همراه ملك در اونجا و.... ولى ٣ ساله كه داره تو همين ايران كنكور ميده،معدلشم بالاى نوزده و نيمه،پس مطمئن باشيد اون و امثال اون كه كم نيستن اگر آلمان و.... خوب بود و به اين راحتيا بود وقت خودشونو يه ثانيم تلف نميكردن.
      بعله ....درسته..ایران خیلی عالی ولی وقتی نمیشه و راهی جز سربازی یا یه رشته کارشناسی یا خارج از کشور نمیمونه خارج خیلی آپشن چشمک زنی حساب میشه...
      با این حساب
      فک کنم تنها راه هنده
      درسته؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن