خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

عربی خط ویزه گاج

سلام دوستان من یه مشکلی پیدا کردم این کتاب رو از گاج گرفتم با پست الان تقریبا 15 صفحه ازش کاملا سفیده بهشون تماس گرفتم گفتن به ما مربوط نمیشه به یک شماره دادن گفتن با اون تماس بگیرین دیروز تماس گرفتم گفتن مسولش تا بعد تعطیلات عید نمیاد اون موقع تماس بگیرین حالا دوستانی که این کتابو دارن میشه کمکم کنن من الان موندم چیکار کنم ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid007 نمایش پست ها
      سلام دوستان من یه مشکلی پیدا کردم این کتاب رو از گاج گرفتم با پست الان تقریبا 15 صفحه ازش کاملا سفیده بهشون تماس گرفتم گفتن به ما مربوط نمیشه به یک شماره دادن گفتن با اون تماس بگیرین دیروز تماس گرفتم گفتن مسولش تا بعد تعطیلات عید نمیاد اون موقع تماس بگیرین حالا دوستانی که این کتابو دارن میشه کمکم کنن من الان موندم چیکار کنم ممنون
      اولا:خاک تو سرشون با این پشتیبانیشون
      دوما :من ندارم ولی اگه کسی از بچه ها داره براشون عکس بگیره.
      چیز خاصی نیس 15صفحه از رو عکس بخون @zapata

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Morteza- نمایش پست ها
      اگه بشه که واقعا خوب میشه چون دقیقا همون مباحثی هم هست که میخام بخونم ولی همش سفیده کل صفحه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

2017-03-10_0-25-23.jpg

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hav نمایش پست ها
      اگه بهشون مربوط نیست پس به کی مروبوطه؟من کتاب از نشرالگوگرفته بودم چهارده پونزده صفحه می شد، اصلانبود بعدباهاشون هم تماس گرفتم وهم کامنت گذاشتم ...برام ایمیل کردن صفحاتو...اونام بایدبفرستن قاعدتاصفحه هارو
      من زنگ زدم گفتن به این بخش مربوط نیست با شماره ایی که دادنم تماس گرفتم گفت تا بعد تعطیلات نیستند گفتن 6 ام تماس بگیرین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2017-03-10_0-25-23.jpg
مشاهده: 106
حجم: 21.4 کیلو بایت
      چونباید هزینه پست بدین بفرستین برای ما و ما باز هزینه پست بدیم بفرستیم پس برای اینکهکارتونزودتر انجام شه زنگ بزنین به شماره ایی که میدیم تا ایمیل کنن من زنگ زدم و .....
      بله درست میگین من هم همین رو گفتم اما گفتن و

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته بخای نخای قبل عید به دستت نمیرسه.
      کلا بعد 20اسفند پست گندتر از قبل میشه.
      تا بره اونجا میشه 25ام.اونا هم تو این تاریخ اصولا پست نمیکنن.
      پستم کنن پست نمیفرسته.بعد از روز اداری اول سال بعد،به ترتیب نوبت میفرستن!!
      تا ببینی کی نوبت شما شه.کلا بیخیالش شو به نظرمکنکور تموم میشه
      چن بار زنگ بزن و بخواه که ایمیل کنن.بگو یعنی چی بعد عید من الان نیاز دارم و....

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته بخای نخای قبل عید به دستت نمیرسه.
      کلا بعد 20اسفند پست گندتر از قبل میشه.
      تا بره اونجا میشه 25ام.اونا هم تو این تاریخ اصولا پست نمیکنن.
      پستم کنن پست نمیفرسته.بعد از روز اداری اول سال بعد،به ترتیب نوبت میفرستن!!
      تا ببینی کی نوبت شما شه.کلا بیخیالش شو به نظرمکنکور تموم میشه
      چن بار زنگ بزن و بخواه که ایمیل کنن.بگو یعنی چی بعد عید من الان نیاز دارم و....
      اره میدونم منم برای همین اومدم انجمن که بچه هایی که دارن یکیشون کمکم کنه چون حالا حالا ها گاج کاری برام نمیکنه اون مسولشم که گفت تا 6 ام نیست

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام ایدی تلگرامتو پ.خ کن بفرستم.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست من ...

اتفاقا من هم چند وقت پیش چند تا کتاب از گاج خریدم ...

وقتی که رسید یکی از کتابا کمرنگ چاپ شده بود ... زنگ زدم به شماره ی 6420 گاج ... اون هم منو وصل کرد به یه خانوم که مسئول این کار بود ...

بعد این خانوم یه شماره موبایل داد بهم و گفت که باید عکس هر تعداد از صفحاتی که کمرنگ چاپ شده رو ( هر تعداد که می تونی ) بفرستی به شماره تلگرام شماره موبایلی که بهت دادم ....

بعد من که دیدم خیلی دردسر داره گفتم آیا این روند پس فرستادن کتاب و گرفتن کتاب جدید خیلی طول می کشه یا نه ....

ایشون گفت که زود می شه ... ولی اول باید یه دلیل درست و درمون و موثق بیاری که کتابمون ناقص بوده تا بعد مابقی کارایی رو که باید انجام بدی ، بهت بگم ...

ولی من پیش خودم گفتم که هم دردسرش زیاده .... هم ممکنه که اونا قانع نشن و بگن که درسته مثلا کتاب کمرنگه ولی قابل خوندن هست ...

این شد که بی خیال عکس گرفتن و اینا شدم ...
      راستی کتابی که کمرنگ چاپ شده بود ، کتاب پاسخنامه دور دنیای گاج بود ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن