خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 16 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 239
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کی زندگی کنیم؟

توجه: این تاپیک دارای حقایقی تلخ می باشد خواندن آن به افراد دارای روحیه لطیف توصیه نمی شود
      سلام بچه ها خب سوال واضحه : کی زندگی کنیم؟
      ممکنه خیلیا با من هم عقیده نباشن اما خب من درس خوندنم رو جزو زندگیم به حساب نمیارم تا کی درس و مشق؟ همه میگن بعد کنکور بعد کنکور و نمیدونن که رشته ای مث پزشکی شوخی نیست و حتی باید بیشتر از اینا خوند دیگه درمورد داروسازی هم که معروفه به سختی ... تازه بعد 10 سال حداقل که شما تخصص گرفتی چند سالتا؟ 28 سال از اونجا هم یه 5 سال میگذره تا معروف بشی یعنی 33 سال و اینجا دیگه کم کم موها داره سفید میشه حالا سوال اینجاست پس کی زندگی کنیم؟ باور کنید به تمام افراد بیکار اطرافم حسودیم میشه که اونا از صب تا شب هر کار دوس دارن میکنن و ...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب داروسازی نرو
      برو پرستاری که هم کیفتو بکنی
      بعد چارسالم استخدامی
      حقوقم که داری

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      Welcome to iran, Hun'.

عزیزم تا وقتی توی ایرانی همینطوره.
      تازه اینا هیچ! وقتی از وسط 100 بار تا شدی, دانشگاه قبول شدی, خدا بار تا مرز سکته واسه درسای سخت اونجا رفتی و بلاخره قبول شدی و ناگهان یه دانشگاه آزادی عینهونی باد ( ! ) از جفتت رد شد و فرصت شغلیتو برد, اونموقع شیرین تر هم میشه
      البته زندیگت قطعا از امسال بهتر میشه بعد کنکور که ایشالال قبول میشی ( سخت ترین سن زندگی همه ماهاست بلا شک! ) ولی خب...
      اگه هم دوست داری میتونی بری اونور آب ( چیزی که من دارم روش سرمایه گذاری میکنم نسبتا).

پ.ن: اون دانشگاه آزادیو که گفتم, منظورم به قشر محترم دانشگاه ازادیا نبود.
      روی صحبتم با کسانی بود که عامل دانشگاه آزادین نه خود دانشحو ها.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 19 اسفند 1395 در ساعت 13:30 دلیل: یه سری ایراد typo!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زندگی فقط رسیدن به مقصد نیست لذت بردن از زیبایی های مسیر هم هست...

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amsterdam نمایش پست ها
      خب داروسازی نرو
      برو پرستاری که هم کیفتو بکنی
      بعد چارسالم استخدامی
      حقوقم که داری
      داداش پرستاری آخه؟ من حتی اون 5 سالی هم که مدرک تخصص پزشکی رو هم بگیریم و ماهی شاید 6 یا 7 تومن درامد داشته باشیم رو جزو زندگی حساب نکردم بعد پرستاری با ماهی نهایتا 3 یا 4 تومنم شد زندگی؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      از اواتارت خوشم اومد خیلی خوب بود ولی حیف اصلا روحیه و شخصیتت به اون نوشته نمیخوره قبول داری ؟ : ))

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atasadzadeh نمایش پست ها
      زندگی فقط رسیدن به مقصد نیست لذت بردن از زیبایی های مسیر هم هست...
      زیبایی های مسیر کنکور رو با رسم شکل توضیح بده داداش

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      از اواتارت خوشم اومد خیلی خوب بود ولی حیف اصلا روحیه و شخصیتت به اون نوشته نمیخوره قبول داری ؟ : ))
      ممنون ... در حال حاظر نه نمیخوره این آواتار رو وقتی نوشتم که انگیزه داشتم اما خب شاید بعد یه مدت بخوره درکل بیشتر وقتا میخوره(چی شد اصن )

9. Top | #9
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      هروقت نی گل گرفت
      I'm coming

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam998 نمایش پست ها
      هروقت نی گل گرفت
      مشکل همینه

11. Top | #11
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      با احتساب همه اون سالهایی که اوج جوونیه و از دست میره شما میتونی از 40به بعد زندگی کنی واقعا حروم اونایی ک تو اروپا امریکان واقعا این زندگیه یا نکبت
      I'm coming

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      ممنون ... در حال حاظر نه نمیخوره این آواتار رو وقتی نوشتم که انگیزه داشتم اما خب شاید بعد یه مدت بخوره درکل بیشتر وقتا میخوره(چی شد اصن )
      اگه واقعا بخاطر پول میخوای پزشک بشی اصلا موفق نمیشی داداش من دنبال پولی تو کار آزاد بیشتر هست : )) اگه میخوای ادم فرهیخته ی باشی باید از درس خوندن لذت ببری ولی متاسفانه من توی تمام جملات فقط پول به چشمام خورد ! سعی کن دیدت و نوع نگاهت عوض کنی البته منم چن روزه اصلا حالم خوب نیست نمیدونم چه مرگمه ببخشید رک حرف زدم

13. Top | #13
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      اگه واقعا بخاطر پول میخوای پزشک بشی اصلا موفق نمیشی داداش من دنبال پولی تو کار آزاد بیشتر هست : )) اگه میخوای ادم فرهیخته ی باشی باید از درس خوندن لذت ببری ولی متاسفانه من توی تمام جملات فقط پول به چشمام خورد ! سعی کن دیدت و نوع نگاهت عوض کنی البته منم چن روزه اصلا حالم خوب نیست نمیدونم چه مرگمه ببخشید رک حرف زدم
      احمد رضا پسرم تو دیگ چرا این سخنان شعاری چیست ک میگویی برادر
      I'm coming

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در ارامش حاکم بر کتابخانه ها و ازمایشگاه هایتان زندگی کنید (یادم نیست جمله ی کیه...ولی قشنگه)
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
      داداش پرستاری آخه؟ من حتی اون 5 سالی هم که مدرک تخصص پزشکی رو هم بگیریم و ماهی شاید 6 یا 7 تومن درامد داشته باشیم رو جزو زندگی حساب نکردم بعد پرستاری با ماهی نهایتا 3 یا 4 تومنم شد زندگی؟
      خب این طور که نوشتی من نتیجه گرفتم زندگیت از وقتی زن بگیری شرو میشی که با پرستاری زودتر شروع میشه !!!

صفحه 1 از 16 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن