خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

جمع بندی فیزیک پایه خیلی سبز

سلام بالاخره جمع بندی فیزیک پایه خیلی سبز منتشر شد

www.kheilisabz.com/shop/جمعبندی-فیزیک-پایه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من باشم فعلا نمیخرم این کتابو.

صبر میکنم خط ویژه گاج هم بیاد ببینیم کدوم بهتره

البته تا اونجایی که من میدونم فکر کنم خط ویژه گاج هم دو جلدی باشه ( پایه+ پیش)

اگه اونم عین خیلی سبز دوتا 270 صفحه باشه که خودش میشه یه کتاب جامع آدم چطوری وقت کنه بخونه؟
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      خوش اومد .....................یه کتاب جمع بندی 300 صفحه ... پیششم بیاد اونم 300 تا باشه ....سرجمع میشن یه کتاب همون «فیزیک جامع خیلی سبز!» .....................حال اگه اینو میشه گفت یه کتاب جـــــــــمع بندی ..... ! من دیگه نمیدونم ..................................
      قطع کتاب جمع بندیاش کوچیکه...نهایتا در حد ۱۶۰ ۷۰ صفحه کتاب عادیه.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      چاپ اول زیاد جالب نیس نخرید بهتره
      پارسالم چاپ اول ریاضیش بود اما کتاب خیلی خوبی شده بود.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چه کتاب مذخرفی ! وایسین خط ویژه گاج بیاد . سراغ این چرت و پرتا نرید با مولفای آماتور .

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گاج فلان شده اگه اون خط ویژه بی صاحاب موندشو چاپ کنه مارم از الافی فیزیک درمیاره... من واقعا اگه تا شنبه یکشنبه هفته بعد نیاد مجبورم همینو بگیرم. فعلا از بقیه جمع بندیا برا من بهتره.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      با این حال چندان کتابش واسم جالب نیست ! :: یا به کار من نمیاد ! ::
      ........
      همینو مثلن اگه 20 صفحه مینوشت ! :: درباره «جمع بندی فیزیک» .. به زبون خودمونی .. توضیح میداد ! :: خیلی بهتر بود !

اومده همونایی که قبلن خوندیمو بلدیمو با چند تست کمتر، دوباره گفته !

خب ایکه جمع بندی نشد

.................................................. ......
      یه جمع بندی خوب : مثلن شیمی مفاهیم گاج : قبلن پراکنده از این ور اون مفاهیم و حفظیات رو خوندیم و تست زدیم ... حالا وقتی همه رو یه جا میشه دید و سریع مرور کرد، خب ایده خوبیه واسه جمع بندی

یا زیست آزمون خیلی سبز! :: این شکل کارشو به عنوان یه ایده خوب جمع بندی زیست خوشم اومد ! (هرچند کتابش به اسم جمع بندی چاپ نشده !)
      .................................................. .

یا زیپ فائق : اون توضیحات خودمونی لا بلای مفاهیم از زبون دکتر کریمی خیلی خوشم میاد .. دمش گرم ! ::

................................................

اینم بگم : کتاب «خط ویژه زبان گاج» هم چندان کتاب خوبی واسه جمع بندی نیست ! :: انگار داری فقط یه کم تست میزنی ! از گرامر و بخش لغات و درک مطلبش ... هیچیش خوشم نیومد !

........................

ولی باز خط ویژه عربی رو خیلی حال کردم ! :: به این میگن یه کتاب مشتی جمع بندی !
      خط ویژه عربی عالیه من دارمش تا حالا جمع بندی عربی به ابن خوبی ندیده بودم
      واسه جمع بندی فیزیک اینا زیاده من با توجه به نیازم موج الگو رو واسه فیزیک گرفتم که اول هر فصل جمع بندی نموداری داره و واسم کافیه
      در ضمن دین و زندگیه خط ویژه هم به دلم ننشست

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خوش اومد
      .....................
      یه کتاب جمع بندی 300 صفحه ... پیششم بیاد اونم 300 تا باشه ....
      سرجمع میشن یه کتاب همون «فیزیک جامع خیلی سبز!» ....
      .................
      حال اگه اینو میشه گفت یه کتاب جـــــــــمع بندی ..... ! من دیگه نمیدونم
      ..................................
      جمع بندی امار داده ۱۰۸صفحه........................

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوستان چرا جو میدین اصلا خیلی سبز برای پیش امسال جمع بندی منتشر نمیکنه [emoji52]

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      چه کتاب مذخرفی ! وایسین خط ویژه گاج بیاد . سراغ این چرت و پرتا نرید با مولفای آماتور .

مولفای اماتور موافقم اخه خط ویژه هم مولفش اهنگره اونم مال نیست شاید بگید این که مولف گاج نقره ای ولی بیشتر کار نادری نژاد کرده ایشون شاگرد نادری نژاد بودن , من شاید زیپ برای فیزیک گرفتم

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      قشنگ اومده درسنامه های کتاب جامع سبز میدانی رو با یکم تست کمتر کپی کرده این آدم به اصطلاح مولف

خیلی سبز هم شده مهر و ماه فقط کتاب میده بیرون و کاری به محتواش نداره!(البته قبلنا اینطوری نبود)

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      در مورد کتاب خاص فیزیکش که تازه منتشر شده نظریندارم چون دقیق ندیدمش ولی جمع بندی هایی که پارسال من خریدم(عربی/دینی/ریاضی/زبان) واقعا بدون نقص و ایراد بودن
      حالا به این جمع میشه کتاب های ازمون زیست و شیمی رو هم اضافه کرد که حتی میشه به عنوان یه منبع جمع بندی بهش نگاه کرد
      در مورد تعداد صفحات به ظاهر زیاد هم علاوه بر اندازه صفحات کوچیکه و راحت میشه تعداد صفحه رو تقسیم بر 3 کرد اینکه تو این کتاب تست های کنکور هم هست و به نوعی بعد از اینا نیاز نیست تست کنکور زده بشه(نهایتا 3 دوره اونم برا شبیه سازی که تو ازمایشی ها انجام دادین یا باید بدین)
      از طرفی یه خط باریک بین خلاصه و جمع بندی هست که باعث میشه نه تنها تو خیلی سبز حتی تو سایر انتشارات مثل گاج این حجم(مثلا خط ویژه شیمی) معقول به نظر بیاد
      خلاصه تو بازه های کوچیک به درد میخوره ...مثلا بین دو هفته ازمون که میتونی درسی که سه شنبه پیش خوندی رو با یه خلاصه که بصورت نمودار درختیه پنج شنبه قبل ازمون مرور کنی
      ولی برا جمع بندی باید کلیت قضیه رو بخونی .چون نمیشه شیمی 2 که ابان ماه خوندی رو تو خرداد یا اردیبهشت با یه نمودار درختی سر هم بیاری
      برا خود فیزیک(مثلا) به دلیل بالا دیگه نمیشه کمتر از این خلاصه گفت

ssdfsdf.png

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meyc93 نمایش پست ها
      قشنگ اومده درسنامه های کتاب جامع سبز میدانی رو با یکم تست کمتر کپی کرده این آدم به اصطلاح مولف

خیلی سبز هم شده مهر و ماه فقط کتاب میده بیرون و کاری به محتواش نداره!(البته قبلنا اینطوری نبود)
      خب ببینید شاید خیلیا که میخان در حد بیست سی بزنن این کتاب براشون عالی باشه. به هر حال باید همه طیف داوطلبا رو پوشش بدن دیگه . وگرنه ریاضی خیلی سبز ؛ فیزیک چارجلدی ؛ عربی جامع ؛ زیست دو و سه ؛ شیمی ۳ و پیش ! ادبیات جامعش و .... بهترین کتابای بازارن هر کدوم اگه نگیم بهترین ! مخصوصا با صفحه ارایی و لحن خاص خودشون . بی انصاف نباشید !

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      خب ببینید شاید خیلیا که میخان در حد بیست سی بزنن این کتاب براشون عالی باشه. به هر حال باید همه طیف داوطلبا رو پوشش بدن دیگه . وگرنه ریاضی خیلی سبز ؛ فیزیک چارجلدی ؛ عربی جامع ؛ زیست دو و سه ؛ شیمی ۳ و پیش ! ادبیات جامعش و .... بهترین کتابای بازارن هر کدوم اگه نگیم بهترین ! مخصوصا با صفحه ارایی و لحن خاص خودشون . بی انصاف نباشید !

آقا شما قبل اینکه بیای از داشتن انصاف و اینا حرف بزنی بهتره قبلش بهتر یه پستی رو بخونی.....و فقط هدفت این نباشه که دنبال ساز مخالف زدن باشی.

(البته قبلنا اینطوری نبود)

دمت گرم.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      پارسالم چاپ اول ریاضیش بود اما کتاب خیلی خوبی شده بود.
      .
      از نظر داشتن غلط علمی و تایپیش گفتم اخه چاپ اول فیزیک پایه ش رو گرفتم کلی اشتب داشت

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن