خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

همایش انگیزش و برنامه ریزی در نوروز 96

سلام به رفقای عزیزم
      روزهاتون غرق در شادی دل و تک تک لحظات تون پر از امید و انگیزه به آینده
      عزیزانم به نظرتون راه افتادن و به سوی شانس قدم برداشتن بهتر هستش یا اینکه بی حرکت باشیم و منتظر شانس بشینیم؟ منتظر این بشینیم که آیا هدف رو به ما میدن یا نه؟ ولی دوست خوبم ، برای رسیدن به هر هدفی باید بهایی رو بپردازی. باید بتونی سختی های راه رو تحمل کنی. حتی اگر این راه تا حدودی شانسی باشه. ولی اینو مطمئن باش اگر تلاش کنی میرسی.

تو به عنوان مدیر اداره کننده ی زندگی و جسم و روح و سرنوشت خودت دوتا راه جلو روی خودت داری : یا میتونی تصمیم بگیری و دست به عمل بزنی بدون اینکه به انتها فکر کنی.. فقط بدون ترمز بری به سمت هدف و یا اینکه دست روی دست بزاری و منتظر زمان بشینی تا تصمیمان و عملکرد بقیه سرنوشت ما رو رقم بزنه.

کدومو انتخاب میکنی؟

آیا جسارت اینو داری که تصمیم بگیری یک بار برای همیشه تمامی فکر و خیالا رو کنار بزاری؟

میتونی بدون توقف تا نقطه ی انتهایی برای هدفت بری جلو... به فکر نتیجه نباشی و سعی کنی تو این مدت باقیمونده بهترین خودتو رقم بزنی؟

اینو یادت باشه که اگر فکر میکنی که در عمل کردن و در خط بودن ، زحمت و سختی و خطر هستش ، پس اینو بدون که داری کاملأ اشتباه میکنی و زحمت و دردسر و مشقت و دلهره و دشواری های یک جا نشستن و دست روی دست گذاشتن ، خیلی خیلی عذاب آور تر هستش. چقدر شده که بخاطر عملکرد ضعیفت خودتو سرزنش کردی؟

چقدر شده که داشتی با خودت کلنجار میرفتی که بخوای از فردا عالی باشی؟

چرا پس اون روز نيومد؟

چرا همش توی گذشته موندی؟

این مهمه که شروع کنی و مطمئن باش آرامشی که در شروع قوی بدست میاری باعث میشه تا انتها عالی پیش بری.

اگر خودت الان تصمیم نگیری که به راه بیفتی و حرکت کنی برای رسیدن به اهدافت ، اینو یادت باشه که هیچوقت نمیتونی از این حالت نا امیدی و افسردگی بیرون بیای. پس بلند شو و شروع کن!

دلت میخواد از این کائنات به این بزرگی چقدر سهم داشته باشی؟ هممون بهترین ها رو میخوایم ولی واسه رسیدن به بهترین ها باید بهترین بشیم..

دقت کن چی میگم "باید بهترین بشیم" نه اینکه از قبل بهترین میبودیم تا به اون خواستمون برسیم. از الان انقدر روز ها رو نشمر. انقدر درگیر حاشیه ها نشو.تا زمانیکه خودتون تصمیم به راه افتادن نگیری و خودت به این باور نرسی که راه نجات تو در اقدام و عمل کردن هستش ، حتی اگر هزاران ساعت بیای و حرفای انگیزشی من مشاور رو گوش بدی در روند تو تغییر ایجاد نمیشه.

تغییر از خودت شروع میشه. تو تغییر کن اونوقت بیا از من مشاور برنامه بگیر نه اینکه هنوز با ذهنیت قبل هستی و بخوای باز با ابزار هایی مثل مشاور و سی دی و کتاب و ... خودتو سرگرم کنی و در انتها بگی من همه کار کردم ولی نشد!!

این حرف غلطی هستش.

در واقع تو همه کار کردی بجز اون کاری که باید انجام میدادی و اون هم شروع و نترس بودن و پشتکار داشته. تا زمانیکه این مشکل برطرف نشه هیچ کس و هیچ چیزی به تو نمیتونه کمک کنه.

اگر دست به اقدام بزنی حداقلش اینه که با نشستن و دیدن شکستت فرق میکنه.

این تو هستی که تصمیم بگیری کدومو انتخاب میکنی!! واینو بدون دست روی دست گذاشتن و تسلیم شدن بدترین اتفاق تو در سال کنکور میتونه باشه چون انگیزه و اعتماد به نفس و شور و شوق رسیدن به هدف رو از بین میبره. پس نزار این اتفاق بیفته. قوی باش و مسئولیت سابق رو به عهده بگیر و کاری که بقیه تو 12 ما میکنن تو بیا و تو مدت کمتر انجام بده.

اگر حس میکنی که دیگه همه چیز برات تموم شده و تو دیگه به هدفت نمیرسی فقط میخوام اینو بدونی که اگر واقعأ از تمام وجود شروع بکنی و عالی بری جلو خیلی زود میبینی که تمامی دغدغه هات برطرف میشه...

میدونم برات سخته...

میدونم که تغییر با تمامی قشنگی هاش سخته.. ولی باید این سختی رو به جون بخری...چون اون هدف تو هستش و باید براش تا لحظه ی آخر بجنگی

و بهترین خودت باش مطمئنم که خیلی زود شرایط به نفع تو تغییر خواهد کرد.

امیدوارم امضای خدا زیر تک تک اهدافتون باشه.اونقت هستش که از هیچ چیزی ترسی نداری.

همایش بزرگ مشاوره تحصیلی و کنکور در آستانه نوروز _ 96
      فوق العاده نگیزشی _ آموزش جمع بندی در سطوح مختلف + پرسش و پاسخ های متدوال

ویژه مقاطع سوم دبیرستان و کنکور
      مدت 3 ساعت

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام. ممنون از اشتراک گذاری همایشتون ولی میشه لطفا قسمتایی که در مورد برنامه ریزی حرف میزنید رو مشخص کنید؟ یعنی از دقیقه چند تا چند؟
      چون ۳ ساعت همایش گوش کردن حوصله میخواد واقعا
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی عالی بود.واقعا ممنونم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصن همش یه طرف
      چرا دخترا انقد چاقن خو؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      اصن همش یه طرف
      چرا دخترا انقد چاقن خو؟
      در عوض استاد افشار لاغره

+ استاد یادتون میاد سال 94 هم یه همایش نوروز برگزار کردید گفته بودید سارا همتی شاگردتونه !!! حالا خالی بسته بودید یا جدی بود ؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _AHMADreza_ نمایش پست ها
      در عوض استاد افشار لاغره

+ استاد یادتون میاد سال 94 هم یه همایش نوروز برگزار کردید گفته بودید سارا همتی شاگردتونه !!! حالا خالی بسته بودید یا جدی بود ؟
      حتی اگه گفتن آره شما باور نکن....[emoji53]

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها

حتی اگه گفتن آره شما باور نکن....[emoji53]

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      منم گوشام دراز نیست باور کنم ! اون موقع که این حرف زد سارا همتی هنوز کنکور نداده بود رتبه یک نشده بود دکی هم گفت که اره نفر اول قلمچی و شاگرد من هستش و ..... !!! حالا گندش در اومد فایلش بزارم همه ببنید ؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بزا ببینیم فایلشو

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دکتر جان باز کف گیر ته دیگ خورده یا داری برای سال دیگه تور پهن میکنی ؟!!! من در تعجبم چطور این بچه ها

برای اینکه سه ساعت قصه رایگان بشنون از این آقای مثلا مشاور تشکر میکنن !!!!! اگر راست میگین یه تاپیک

بذارین نظر سنجیه شاگردای افشار ببینید چند تارو تا حالا بدبخت کرده چند تا رتبه داشته ؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      بزا ببینیم فایلشو
      چیع باور نمیکنی ؟ افشار خوب ادمای ساده رو با حرفاش گول میزنه میشه , مثل افشین که من گفتم طرف یه کارنامه یا کارت دانشجویی از خودش نداده شما چجوری چشمات میبندی تبدیل به بتش میکنی !
      منظورم تو نیستی ها کلی میگم برای خیلی از بچه ها......

اینم از لینک http://s4.picofile.com/file/82888928...uz_94.mp3.html

یک دقیقه اخرش گوش کنید دوستان....!!!!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.SHEEN نمایش پست ها
      دکتر جان باز کف گیر ته دیگ خورده یا داری برای سال دیگه تور پهن میکنی ؟!!! من در تعجبم چطور این بچه ها

برای اینکه سه ساعت قصه رایگان بشنون از این آقای مثلا مشاور تشکر میکنن !!!!! اگر راست میگین یه تاپیک

بذارین نظر سنجیه شاگردای افشار ببینید چند تارو تا حالا بدبخت کرده چند تا رتبه داشته ؟

میاد ترورت میکنه ها
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی اقای افشار..
      شاید خیلی ها خیلی نظرات داشته باشن..
      اما من به شخصه این 2 \3 سالی که تو جو کنکورم..
      از همایش هاتون و حرف هایی که میزنید خیلی انرژی گرفتم..
      ممنونم

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداچ لینک مشکل داره ! -
      نه باور میکنم . گفتیم حالا ببینیم، جالبه !

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      داداچ لینک مشکل داره ! -
      نه باور میکنم . گفتیم حالا ببینیم، جالبه !
      چه مشکلی ؟ اینو خود افشار اپ کرده کامله ! http://s4.picofile.com/file/81777332...l_ir_.zip.html
      وقتی فایل باز کردی فایل صوتی دوم دقیقه اخرش گوش کن

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilofar76 نمایش پست ها
      مرسی اقای افشار.. شاید خیلی ها خیلی نظرات داشته باشن.. اما من به شخصه این 2 \3 سالی که تو جو کنکورم.. از همایش هاتون و حرف هایی که میزنید خیلی انرژی گرفتم.. ممنونم
      بله حق با شماست این حرفا به حدی درست و تاثیر گذار بوده که شما 3 سال پشت کنکوری

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن