خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نشر الگو بگیر
      لقمه رو نمیدونم چجوریه اما نشر دریافت فوق العاده پرحجمه

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب های نشر دریافت مخصوصا کتاب های دکتر سبطی بسیار کامل و جامع هستن و هیچ کتابی در زمینه ادبیات از نظر مفهوم و جامعیت به پای کتاب های ایشون نمیرسه
      ولی برای رسیدن به بودجه بندی آزمون ها مناسب نیستن و نمیشه در طول مدت آزمون در کنار سایر دروس از اونها استفاده کرد و کامل خوندشون ولی برای کنکور عالی هستن و میشه کامل خوندشون
      ولی برای آزمون بهتره از لقمه+گاج موضوعی برای تست استفاده کرد

3. Top | #18
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من زبان فارسی دریافت دارم ولی تو قلمچی زبان فارسی نمیزنم...به نظرم اینطور بهتره بعد عید که کتاب تموم شد تو ازمونم میزنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      کتاب های نشر دریافت مخصوصا کتاب های دکتر سبطی بسیار کامل و جامع هستن و هیچ کتابی در زمینه ادبیات از نظر مفهوم و جامعیت به پای کتاب های ایشون نمیرسه
      ولی برای رسیدن به بودجه بندی آزمون ها مناسب نیستن و نمیشه در طول مدت آزمون در کنار سایر دروس از اونها استفاده کرد و کامل خوندشون ولی برای کنکور عالی هستن و میشه کامل خوندشون
      ولی برای آزمون بهتره از لقمه+گاج موضوعی برای تست استفاده کرد

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه از الان هم بخونیدش خوبه چون نیمسال دوم دقیقا همین بودجه بندی نیمسال اول رو داره برای زبان فارسی
      به نظر من اگه از الان بخونیدش خیلی بهتره و تو نیم سال دوم میتونید ازش بهره برداری کنید
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      من زبان فارسی دریافت دارم ولی تو قلمچی زبان فارسی نمیزنم...به نظرم اینطور بهتره بعد عید که کتاب تموم شد تو ازمونم میزنم

5. Top | #20
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از1مهر شروع کردم.اوایل بی برنامه میخوندم...الان 1فصل از7فصل خوندم...میخوام تا دی 1دور بخونمش بعد از دی تا بهمن مرور کنم کنارش تست الگو بزنم چون خودش450تا تست داره دفعه اول بخونمش تموم میشه...پاسخنامش عالیه هیچ ابهامی برات نمیزاره
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      اگه از الان هم بخونیدش خوبه چون نیمسال دوم دقیقا همین بودجه بندی نیمسال اول رو داره برای زبان فارسی
      به نظر من اگه از الان بخونیدش خیلی بهتره و تو نیم سال دوم میتونید ازش بهره برداری کنید

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زبان فارسی سبطی خوندنش حوصله میخواد. نشر الگو هم خوبه مخصوصا اگه فیلمای عبدالمحمدی رو هم ببینید که یسری تکنیک میگه.
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کامل تر و علمی تر از نشردریافت نداریم واقعا بنظر میاد حجمش زیاد باشه اما مولفش هامون سبطی تو فیلم های آلا توضیح داد که علت پرحجم به نظر رسیدنش فونت درشتشه که موقع خوندن خسته نشین هرچند که واقعا خیلی وحشتناک عمیق توضیح داده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن