خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاوره برنامه ریزی برای تابستان سال دوم ریاضی

سلام به همه دوستان
      من از الان انگیزه ای درونم ایجاد شده که برای کنکور نهایت تلاشمو بکنم و از الان(تابستان سال دوم) میخوام شروع کنم
      توی یک تاپیک دوستان پیشنهاد کردن که درس های دروس دوم را به صورت تستی کار کنم

حال چند تا سوال دارم

1.آیا واقعا همین کار رو بکنم ؟؟؟؟ یعنی درس های دوم را به صورت تستی بخونم؟یا پیشنهاد دیگری دارید ؟؟

2.من چگونه میتونم درس های عمومی سال دوم را به صورت تستی بخونم در صورتی که فرار هستند؟؟

3.به نظرتون روزی چندساعت کافیه ؟؟؟طوری که ن خیلی کم باشد و نه خیلی زیاد که زده بشم

وآیا اگه از الان واقعا بخونم،تاثیری در کنکورم دارد یا خیر

ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1-بله خیلی خوبه
      2-از کتاب های موضوعی گاج استفاده کن
      3-تو تابستون 5 یا 6 ساعت هم عالیه

بله خیلی تاثیر داره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط teenager girl نمایش پست ها
      1-بله خیلی خوبه
      2-از کتاب های موضوعی گاج استفاده کن
      3-تو تابستون 5 یا 6 ساعت هم عالیه

بله خیلی تاثیر داره
      ممنون

منظورتون کتاب های میکرو گاج است؟؟؟ بعد میکرو گاج با نقره ای گاج چه تفاوتی دارند ؟؟؟
      درباره درس های عمومی که فرار هستند نیز راهنمایی کنید که چیکا کنم

دوستان نظری داشتید دریغ نکنید

ممنون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahoo نمایش پست ها
      ممنون

منظورتون کتاب های میکرو گاج است؟؟؟ بعد میکرو گاج با نقره ای گاج چه تفاوتی دارند ؟؟؟
      درباره درس های عمومی که فرار هستند نیز راهنمایی کنید که چیکا کنم

دوستان نظری داشتید دریغ نکنید

ممنون
      کتاب موضوعی با میکرو فرق داره واس دینی و زبان هم طوسی بگیر
      ادبیات همون موضوعی بهتره
      زبان هم از مبتکران میتونی استفاده کنی به خودت بستگی داره
      من دیگه چیزی نمیدونم دوستان راهنمایی میکنن

5. Top | #5

نمایش مشخصات
      تاثیر که داره

ولی بهنره از سال سوم برنامه ریزی کنید
      به دو دلیل
      -امتحانات نهایی
      -حیاتی بودن سال سوم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون
      دوستان بازم نظری دارید دریغ نکنید

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستان
      من از الان انگیزه ای درونم ایجاد شده که برای کنکور نهایت تلاشمو بکنم و از الان(تابستان سال دوم) میخوام شروع کنم

حال چند تا سوال دارم

1.آیا واقعا همین کار رو بکنم ؟؟؟؟ یعنی درس های دوم را به صورت تستی بخونم؟یا پیشنهاد دیگری دارید ؟؟

2.من چگونه میتونم درس های عمومی سال دوم را به صورت تستی بخونم در صورتی که فرار هستند؟؟

3.به نظرتون روزی چندساعت کافیه ؟؟؟طوری که ن خیلی کم باشد و نه خیلی زیاد که زده بشم

ممنون
      سلام
      خب مطمئنا اگر از الان واسه کنکور بخونید بی تاثیر نخواهد بود و خیلیا بودن که از دوم خوندن و رتبه تک رقمی کنکور رو کسب کردن ببینید شما اگه از الان بخونید مطمئنا کارتون خیلی راحتتر از کسانی هست که فقط سال آخرو میخونن
      ی پیشنهاد دارم واستون اینکه در آزمونهای آزمایشی شرکت کنین....که باتوجه به اینکه مدرسه میرید قلم چی به نظر مناسب تره اما خدمات گزینه 2 مثل سی دی و خدمات آموزشی بهتری داره به هر حال بین این دوتا یکی رو انتخاب و ثبت نام کنید چون معلوم نیست تاثیر معدل در سالهای آینده در کنکور به چه صورت خواهد بود شما هم باید معدل خیلی خوبی داشته باشید و هم تست زنی خوبی درساتون توی مدرسه رو خیلی خوب بخونید و واسه آزمونهاتونم تلاش کنید که تراز بالایی داشته باشید اینطور با دیدن نحوه سوالات طرز خواندن دروس هم دستتون میاد و همچنین وقتی که اختصاص میدید واسه درس خوندن
      موفق باشید.
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

ویرایش توسط shjafari92 : 28 تیر 1392 در ساعت 14:36

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین شاید بنظر احمقانه بیاد از نظر بقیه که یه درسو از الان تستی بخونی ولی یه چیزی هست و اون اینه که اکه یه درسو الان تستس بزنی دوسال دیگه بدون زدن تست اون درس بری سر کنکور میتونی ج بدی.شاید عجیب باشه اما واقعی هست .علتش لایه های مغزه چون میدونید هر اتفاقی هر اتفاقی که میافته مغز ما با ظرفیت فوقالعادش ضبطش میکنه و حتی وقتی هم که میمره مثه هارد از روی مغزش قابل بازیابی هستش.و با یکم یاداوری تموم اون تمرین ها میاد تو ذهنت
      پس ازالان همه چیزو تستی کار کن نه اینکه امتحانارو نخونا نه اما برای درسات کتاب تست بگیر و کار کن

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستان

حال چند تا سوال دارم

ممنون
      دوست عزیز خیلی کارخوبی میکنی ازالان میخوای شروع کنی.
      مسلما مقداری ازمطالب تا سال کنکوراز یادتون میره نه فقط عمومی بلکه اختصاصی هم همینطورهست
      ولی هرچه سال دوم بیشتروقت بزاری درسال های بعد راحت ترهستی.
      دروس اختصاصی سال دوم کاملا به سال های بعدوابسته هستن وبعضیاشون پیش نیاز مباحث بعدی روتشکیل میدن.
      دردروس عمومی واختصاصی هم اولین چیزی که مهمه اینه که یادبگیری چجوری بخونی درس هارو وقلق تستی وتشریحی دستت بیاد.
      تابستون حتمابه کلاس برید وساعت مطالعه هم زیاد مهم نیست(درحدی درس بخونید که اگه مباحثی که تابستون خوندی روازت آخرتابستون امتحان بگیرن بتونی درصد خیلی خوبی بزنی)
      هیچ محدودیتی برای کارکردن وجودنداره وهرچقدربخوای میتونی درس بخونی ولی اگه واقعا واسه کنکور میخوتی بخونی باید تمام مطالب تدریس شده رو مفهومی یادبگیری.

درموردکتاب تست هم اینو بگم که برای هردرس ومبحث 1سری کتاب هاهستن که معروفن وهمه ازش جواب گرفتن(اگه خواستی لیسته کاملشو مینویسم اینجا)
      وخیلی مهمه که خودت کتابتو انتخاب کنی ولی اینطورهم نباشه که بدون تحقیق همینطوری بری وکتاب بگیری

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      دوست عزیز خیلی کارخوبی میکنی ازالان میخوای شروع کنی.
      مسلما مقداری ازمطالب تا سال کنکوراز یادتون میره نه فقط عمومی بلکه اختصاصی هم همینطورهست
      ولی هرچه سال دوم بیشتروقت بزاری درسال های بعد راحت ترهستی.
      دروس اختصاصی سال دوم کاملا به سال های بعدوابسته هستن وبعضیاشون پیش نیاز مباحث بعدی روتشکیل میدن.
      دردروس عمومی واختصاصی هم اولین چیزی که مهمه اینه که یادبگیری چجوری بخونی درس هارو وقلق تستی وتشریحی دستت بیاد.
      تابستون حتمابه کلاس برید وساعت مطالعه هم زیاد مهم نیست(درحدی درس بخونید که اگه مباحثی که تابستون خوندی روازت آخرتابستون امتحان بگیرن بتونی درصد خیلی خوبی بزنی)
      هیچ محدودیتی برای کارکردن وجودنداره وهرچقدربخوای میتونی درس بخونی ولی اگه واقعا واسه کنکور میخوتی بخونی باید تمام مطالب تدریس شده رو مفهومی یادبگیری.

درموردکتاب تست هم اینو بگم که برای هردرس ومبحث 1سری کتاب هاهستن که معروفن وهمه ازش جواب گرفتن(اگه خواستی لیسته کاملشو مینویسم اینجا)
      وخیلی مهمه که خودت کتابتو انتخاب کنی ولی اینطورهم نباشه که بدون تحقیق همینطوری بری وکتاب بگیری
      ممنون از همه دوستان و شما دوست عزیز
      اگه لطف کنید و لیست کتاب هاروبزارید ممنون میشم

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات:
      1.ادبیات موضوعی گاج
      2.ادبیات جامع نشرالگو(درس به درس هست)
      3.قرابت,آرایه ادبی,5بحث زبان فارسی,لغت واملا,تاریخ ادبیات نشرالگو(هربحث به طورجداگانه 1کتاب داره یعنی آرایه1کتابه قرابت یکی دیگه و....)
      4.املا,تاریخ ادبیات خیلی سبز
      5.تاریخ ادبیات مصور تخته سیاه
      6.ادبیات 2خیلی سبز
      7.برای کارتشریحی گاج سبز(درس به درس نکات رو نوشته)
      8.موضوعی های هامون سبطی(شخصاخوشم نمیاد)

عربی:
      1.عربی2 گاج سبزیانشرالگو(الگو بهترهست)
      ازکتاب های جامع هم نمیتونید استفاده کنید چون برای شماکتاب عربی تغییرکرده وباید صبزکنید تا سال کنکورتون(میتونید ازدانش آموزان سال های بالاترکتاب هاشونو بگیرید واستفاده کنید)
      2.برای عربی جزوه هم میتونه کمکتون کنه.

دین وزندگی:
      کتاب های دین وزندگی به صورت جامع هستن
      1.جامع نشرالگو
      2.جامع خیلی سبز
      3.جامع گاج نقره ای(بسیارپرطرفدار وانصافاکتاب خوبیه)
      4.آیات ونکات گاج(تاسال آینده نشرالگو هم آیات وروایات چاپ میکنه که اونم خوب خواهد بود الان دردست ویرایش هست)

زبان انگلیسی:
      بازهم کتاب ها به صورت جامع هستن وسال به سال من ندیدم
      1.جامع مبتکران
      2.جامع خیلی سبز
      3.زبان جامع شبقره(شیک ترین کتابیبه که به عمرم دیدم!!و واقعاعالیه)
      برای زبان اگر به کلاس برید توی 2سال میتونید پایه قوی برای زبان داشته باشید ونه تنها درکنکوربلکه برای آیندتون هم خیلی مفید خواهدبود من که نرفتم حسابی پشیمونم)

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی2:
      1.نشرالگو تست
      2.نشرالگو آموزش
      3.ریاضیات پایه استاد منتظری+اگه بتونی وdvd هاش روهم تهیه کنی دیگه مشکلی درریاضیات نخواهی داشت.(فقط اون dvd لازم داری که مربوط به سال دوم هست نه همش!)

فیزیک2:
      1.نشرالگو تست
      2.نشرالگو آموزش
      3.خیلی سبز(این تابستون چاپ میشه)
      1سری کتاب ها برای فیزیک پایه هستند یعنی فیزیک سال 1,2,3باهم تو یک کتاب هستند که اونارو بزارید سال سوم که رسیدید تهیه کنید

شیمی2:
      برای سوالات کنکور=گاج نقره ای میکرو
      ولی چیزی که مهمه وهمه استفاده میکنند مبتکران 2جلد هست که واقعا عالی کارکرده.
      مبتکران 2تاکتاب داره:یکی تست هست ودیگری آموزش که حتماتست رو تهیه کنید آموزشش اصلا به درد نمیخوره همش توکتاب تست هست
      شیمی2 فارهم هست که طرحی متفاوت داره وجالبه ولی تست هاش کمه وبه عنوان جزوه میشه ازش استفاده کرد

هندسه1:
      1.آموزش الگو
      2.تست الگو(تومدرسه ما همه اینو دارن)
      3.گاج نقره ای(کم حجم وبه نظرمن ضعیف ولی کارو راه میندازه)

برای درس آمار هم هرکتابی گرفتی مهم نیست چون ساده هست.

دوستان اگرکتابی روجا انداختم pmبدید تا اضاف کنم.

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این خیلی عالیه که از الان میخواهید شروع کنید و مطمعنا موفق خواهید بود
      فقط اصلا سراغ کتاب های جامع نرید چون ممکنه هم کتابای سوم عوض بشه واسه شما و هم وقتی رفتین پیش
      کتاب های جامع به درد شما نمیخوره چون مخصوص کنکور 93 هست
      سعی کنید کتاب هایی که تهیه میکنید برای سال دوم باشه فقط
      روزی 4 ساعت هم بخونی کافیه(ماه رمضان و ...)
      و چون شما به این زودی کنکور ندارید پیشنهاد نیازی نیست مثل کنکوری ها بخونید یعنی چی
      مثلا همه به کنکوریا میگن تنوعت زیاد باشه برای دروس در یک روز یا مثلا میگن سه تا اختصاصی بخون دو تا عمومی اما شما چیکار میکنی؟
      میتونی برای خودت یک هفته در نظر بگیری مثلا شنبه شروع میکنم و باید تا روز جمعه این مبحث رو جمع کنم
      به عباری هفت روز وقت دارید و روزی چهار ساعت میشه 28 ساعت پس 28ساعت وقت داری مثلا دو فصل شیمی رو جمع کنی و همراهش هم ریاضی 2 یک فصل
      پس کلا توی این یک هفته ریاضی میبری جلو و شیمی و از عمومی ها هم یک کتاب انتخاب کن پهشنهاد من عربی یا زبان هست و تا اخر هفته یه سری مبحث خاصش رو بخون
      واگر برنامه دقیقتر خواستی با من تماس بگیر هرچند سعی کردم کامل توضیح بدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن