خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها
      aval kheili sabz ya mehromah bekhun.harkudum az in 2 ta ham tu ye seri mabahese khas behtaran
      مثلا چه مباحثی خیلی سبز بهتر کار کرده؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      بنظر من موج آزمون بهتر از آیکیو باشه. دوتاشم دارم ولی آیکیو بعضی سوالاش بیش از حد سخته و بدرد تجربی نمیخوره(حتی من شنیدم بعضی از بچه های ریاضی ازین کتاب استفاده میکنن!). خودم الان به این نتیجه رسیدم که اول مهروماه(یا خ سبز) بعد موج آزمون
      سلام ، خسته نباشید.
      من تو فهم ریاضی خیلی مشکلی ندارم ؛ منتها تنبلی کردم و یه سری مباحث رو خوب نخوندم.به نظرتون الان با خط ویژه پیش بیام و تست های موج آزمون رو بزنم مشکلی پیش نمیاد و ترکیب خوبیه ؟

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظر من موج آزمون بهتر از آیکیو باشه. دوتاشم دارم ولی آیکیو بعضی سوالاش بیش از حد سخته و بدرد تجربی نمیخوره(حتی من شنیدم بعضی از بچه های ریاضی ازین کتاب استفاده میکنن!). خودم الان به این نتیجه رسیدم که اول مهروماه(یا خ سبز) بعد موج آزمون
      دمت گرم ! خیالمو راحت کردی ! یاسین جان موج ازمون فیزیک نشر الگو هم اگه کار کردی میشه بگی چجوریاست ؟

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      دمت گرم ! خیالمو راحت کردی ! یاسین جان موج ازمون فیزیک نشر الگو هم اگه کار کردی میشه بگی چجوریاست ؟

موج آزمون فیزیکو نخریدم آخرسر. ولی یه نفر از بچه ها که خریده میگه سوالاش زیادی سخته.
      @Forgotten
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      سلام ، خسته نباشید.
      من تو فهم ریاضی خیلی مشکلی ندارم ؛ منتها تنبلی کردم و یه سری مباحث رو خوب نخوندم.به نظرتون الان با خط ویژه پیش بیام و تست های موج آزمون رو بزنم مشکلی پیش نمیاد و ترکیب خوبیه ؟
      خط ویژه بعضی چیزارو تو درسنامش نگفته. بنظرم چون نمیخوای چیزی از قلم بیفته علاوه بر خط ویژه درسنامه های خود موج رو هم بخون. در ضمن بعد از موج کتاب آزمون خیلی سبزو کار کن(البته اینو میتونی واس بعد نگه داری ولی این برعکس موج تعداد آزمونش کمه)
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      موج آزمون فیزیکو نخریدم آخرسر. ولی یه نفر از بچه ها که خریده میگه سوالاش زیادی سخته.
      @Forgotten

خط ویژه بعضی چیزارو تو درسنامش نگفته. بنظرم چون نمیخوای چیزی از قلم بیفته علاوه بر خط ویژه درسنامه های خود موج رو هم بخون. در ضمن بعد از موج کتاب آزمون خیلی سبزو کار کن(البته اینو میتونی واس بعد نگه داری ولی این برعکس موج تعداد آزمونش کمه)

اقا موج فیزیک اگه توی قلم چی زیر 90 میزنید اصلا نخرید که به دردتون نمیخوره
      خیلی سوالاش سخته
      سوالای برادرانو سر قلم چی دیدید که ؟ از هر 20 تا 2 تا هست اینجا از هر 20 تا 15 تا از سوالا مثل سوالای برادرانه
      ویرایش توسط Forgotten : 18 اسفند 1395 در ساعت 13:19

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من رياضي تجربي انتشارات خوشخوان دارم امسال چاپ شده واقعا ازش راضيم هم درسنامش هم تستاش عاليه عالي

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این رضا خالو هم مث یه مولف بی تجربه عمل کرده که باعث میشه کتابش هیچی فروش نره
      باید سوالاتو مثل کنکورهای سالای اخیر طرح میکرد حالا تو هر ازمون 3 4 تاش هم ایده دار بود خوب بود...
      کتاب کاملا برای المپیاد فیزیک مناسبه!

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      این رضا خالو هم مث یه مولف بی تجربه عمل کرده که باعث میشه کتابش هیچی فروش نره
      باید سوالاتو مثل کنکورهای سالای اخیر طرح میکرد حالا تو هر ازمون 3 4 تاش هم ایده دار بود خوب بود...
      کتاب کاملا برای المپیاد فیزیک مناسبه!
      اره کتاب امروز برام رسید دیدمش واقعا پشیمون شدم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      موج آزمون گسسته چند تا تست داره؟
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا میگید آی کی. سخته ...من دیفرانسیلشو دارم خیلی آسونه
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بچه ها خط ویژه ریاضی پایه گاج فوق العادس هر چند که چند تا از مباحثش فرق داره ولی فوق العاده نوشته شده انقد رون که میشه دوروزه تمومش کرد من لینک دانلود رو میزارم که کل کتابه
      http://trainbit.com/files/4585382884...i_Payeh-95.pdf
      ویرایش توسط Hamid.Hamidi : 18 اسفند 1395 در ساعت 16:22

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      کیفیتشونو در یه حد میبینی ؟ حالا زیادم سخت نباشه بهتره . نمیخام ۸۰ بزنم که !

یه زحمت دارم برات .میخام بدونم برا فصل حد و انتگرال چند تا تست داره ایکیو ؟

انتگرال ۱۳۷
      حد۱۸۳ البته مال من مال ۹۴ ه یه چنتایی اضاف شده
      اگه برای سرعت میخوای و یه کتابای میخوای سوالا خوب داشته باشه همه ی موج ازمونا عالین
      الان ای کیو بدردت نمیخوره

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      واقعاکتاب خوبی هستش.تست هاشم استاندارده.درسنامه هاشم کامله.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      مثلا چه مباحثی خیلی سبز بهتر کار کرده؟
      mosalasat/ehtemal va tarkibiat/joze sahih va ghadre motlagh/amar/moadelato na moadelat
      albate testasho gftm na darsname

tu mabhase maghate /karborde moshtagh va antegral be hichhhhhhh onvan soraghe iq narin faghat ba kheili sabzo mehromah pish berin
      dg khod danin
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن