خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نحوه استفاده از فیلمهای صنعتی شریف الا

سلام
      من فارغ التحصیل ۹۱هستم به پیشنهاد یکی از دوستان دوباره برا کنکور دادن تشویق شدم.
      حالا میخوام برا۹۷ تلاش کنم.فیزیک الا مدرسش اقای طلوعی هستش اومده از حرکت شناسی تدریس رو شروع کرده حالا برا من که هیچی از فیزیک یادم نیست با تدریس ایشون جلو برم یا اینکه از اول دبیرستان شروع کنم؟
      لطفا کمکم کنید مخصوصا اونایی که از تدریس اقای طلوعی استفاده میکنند.
      راستی یه برنامه ریزی۴ماهه هم از یکی از موسسات دارم هرکس خواست بگه براش بفرستم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فیزیک اول دبیرستان فقط دو فصل اخرش مهمه و فصلا ی دیگه چیز خاصی ندارن وهمگی در سال بعدی تکرار خواهند شد.
      فصل اول سال دوم که در باره ی بردار هس گرچه خیلی کم تا حالا ازش مستقیم سوال اومده اما در فصلای بعدی لازم میشه.
      به نظرم از فصل اول سال دوم شروع کنی بهتر باشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوست خوبم اقای طلوعی مدرس خوبی هس البته بهت توصیه میکنم ابتدا از فصول ساده خوندن فیزیک ریاضی و.. رو شروع کنی حرکت شناسی فصل سختیه اکثرا توش گیر میکنن از الان سراغ این مبحث نرو بجاش برو تو این مدت فصل 4v5 اول با پیش دو رو بخون بعد از اینا برو سراغ گرما و قانون گازها بعد دینامیک و نوسان سعی کن برا هرفصل حداقل 100 تا تست بزنی تست سراسری رو اولویت کار خودت قرار بده از کتاب گاج نقره ای و خیلی سبز استفاده کن البته نه هردو هر کدومو دوس داشتی انتخاب کن گفتی کنکور 97 اونو بیخیال شو از الان شروع کن به خوندن برا 96 بعد اگه موفق نشدی برا 97 تلاش کن ..این برنامه چهار ماهه رو اگه خواستی برام بفرست ببینم چطوریه؟ شاید خوب باشه ما هم یه استفاد ه ای ببریم درکل never...give...up😏

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میتونید از هرجایی که پیشنیاز نداره شروع کنید ولی اگه تدریس ساده میخواید تدریس اقای کازرانیان رو هم ببینید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن