خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 48
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بهترین دی وی دی های اموزشی برای کنکور تجربی 97

سلام دوستان

من الان دانش اموز سوم تجربی هستم و میخواستم دی وی دی اموزشی برای دروس مختلف بگیرم. اولا ازتون سوالم اینه که ایا کسی با استفاده از دی وی دی های اموزشی میتونه رتبه برتر کنکور بشه بدون کلاس کنکور؟ دوما ایا این اساتیدی که توی این موسسه های اموزشی درس میدن، همه مطالبی که سر کلاسای حضوریشون رو میگن در دی وی دی ها هم میگن یه کمتر؟

لطفا برای این دروس بهترین دی وی دیای اموزشی رو بگید که بشه باهاش ترکوند و بالای 80 و90 زد

شیمی - ریاضی - فیزیک - زیست - ادبیات

فقط برای دروس تجربی بگین لطفا!

دوستان لطفا صادقانه و بدون هیچ قرضی حرف بزنید تا همه دوستان بهره مند بشن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچی نگیر...فقط کتاب آموزشی..دی وی دی ادمو ازتلاش بازمیداره..

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یک نصیحت بشنو از من کاندران نبود غرض
      دی وی دی نگیر
      هزینه دی ویدیا به اندازه کلاسه هردرسی مشکل داری برو کلاس

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم از دی وی دی استفاده کردم
      ولی تا 97 خیلی وقت هست
      کتاب بگیر
      با کتابا برو جلو
      موفق میشی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad113 نمایش پست ها
      سلام دوستان

من الان دانش اموز سوم تجربی هستم و میخواستم دی وی دی اموزشی برای دروس مختلف بگیرم. اولا ازتون سوالم اینه که ایا کسی با استفاده از دی وی دی های اموزشی میتونه رتبه برتر کنکور بشه بدون کلاس کنکور؟ دوما ایا این اساتیدی که توی این موسسه های اموزشی درس میدن، همه مطالبی که سر کلاسای حضوریشون رو میگن در دی وی دی ها هم میگن یه کمتر؟

لطفا برای این دروس بهترین دی وی دیای اموزشی رو بگید که بشه باهاش ترکوند و بالای 80 و90 زد

تا کنکور 97 وقت زیاده...
      اول اولویت با کتاب اگر واقعا نتونستی با کتاب نتیجه بگیری dvd بگیر اگر بازم نتیجه نگرفتی کلاس برو.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا میگید دی وی دی بده؟ درصورتی که بهترین اساتید کشور دارن در دی وی دی ها تدریس میکنن. یعنی کلاس حضوری رفتن با دبیرای کنکوری بهتر از دی وی دی هست؟!

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad113 نمایش پست ها
      چرا میگید دی وی دی بده؟ درصورتی که بهترین اساتید کشور دارن در دی وی دی ها تدریس میکنن. یعنی کلاس حضوری رفتن با دبیرای کنکوری بهتر از دی وی دی هست؟!
      من تجربش کردم که بهت مگم
      کلاس حضوری خیلی مزیتای بیشتری داره نسبت به دی وی دی و سر کلاس درس بودن چیز دیگیه
      البته باید تو انتخاب معلم حضوریم دقت کرد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

سلام عقیدت رو نسبت به کنکور عوض کن اگه فکر میکنی با یه دی وی دی استاد فلانی میشی رتبه برتر سخت در اشتباهی چیزی که تو رو رتبه برتر میکنه فقط و فقط تلاش خودته نه چیز دیگه دی وی دی هم به نظرم نگیر کتاب های خوبی تو بازار هست از اون ها استفاده کن ببین عزیزم باید تلاش کنی و عرق بریزی پای کتاب زحمت بکشی سردرد بکشی پس دنبال راه میانبر نباش لطفا
      اینا چیزایی که من بهشون رسیدم و عین حقیقته پس تصمیم بگیر که میخوای وااااقعا درس بخونی یا میخوای ادای درس خونا رو دربیاری
      موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اوکی!!تصمیم خودته!!!هرکی اومد نظر داد گفت فقط خودت!!!ولی دی وی دی گرفتی مطمئن باش کلات پس معرکس!!!تا بهمن باکتابا برو جلو اگه جواب نداد بعد برو تصمیم خودتو بگیر...همین کتابایی که مامیخونیم,مثلا شیمی,مهندس بازرگانی عزیزترازجان باعث شدن من تودرس شیمی حرفی واسه گفتن داشته باشم...
      موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

ببین اصلا اینطوری فکر نکن اگه کلاس بری یا دی وی دی بگیری یا نمیدونم فقط با کتاب درسی بخونی دلیلی میشه بر موفقیت تضمینی یا یه درصد تضمینی
      بهترین راه استفاده ترکیبیه،یعنی برای فیزیک ریاضی زیست دی وی دی اموزشی تهیه کن به صورت کامل،برای شیمی فقط تست زنی،بقیه دروس اصلا نیازی نیست خیلی راحت میتونی از کتابای بازار برای رسیدن به درصد بالا استفاده کنی.
      شیمی ریاضی فیزیک چنتا استاد خوب داریم بحث سلیقه مطرحه یکی از امیر مسعودی خوشش میاد یکی از مهربان یکی از یحیوی ..... همشونم بنام هستن بهترین کار دیدن نمونه تدریسشونه،در مورد زیست من فقط ارام فر رو پیشنهاد میدم

11. Top | #11
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من نمیفهمم چرا بعضی دوستان با دی وی دی مشکل دارن
      دوست خوبم شیوه یادگیری هرکسی با کس دیگه زمین تا آسمون فرق میکنه
      شما با کتاب نتیجه فوق العاده میگیری، ممکنه یکی مث من با کتاب اصلا نتونه حتی حرکت کنه ولی با دی وی دی سرعت یادگیریش خیلی بالاتر باشه!

من چون رشتم تجربی نیست در مورد بقیه دی وی دی ها نمیتونم نظری بدم، ولی در مورد ادبیات...
      من هم ادبیات آفبا رو دارم هم رایان، جفتشون عالین ولی من با ادبیات آفبا واقعا متحول شدم
      گرچه آقای عبدالمحمدی تو ادبیات رایان نکته های بیشتر و جامع تری رو پوشش داده...
      .More than yesterday, less than tomorrow

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ کتاب و دی وی دی و کلاسی به خودی خود باعث موفقیت کسی نمیشه

هر کسی با توجه به سطح و نیازش می تونه از دی وی دی های آموزشی استفاده کن به نظر من پتانسیل خوبی دی وی دی داره اما نباید فراموش کنید که دی وی دی برای شما نقش کلاس داره و شما به هیچ عنوان نباید خودتون از کتاب و تست بی نیاز بدونید

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دی وی دی 90 درصد ب تو نمیده خودت بخونی بفهمی این درصد رو میگیری هم کتاب عالیه هم دی وی دی جفتشوونم حتی فرمولای فرعی هم ک میگن مثل همه دیگه وضع مالی خودت

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ترکیب درستی از کتاب درسی+ کتاب اموزشی+dvd مناسب کمکت میکنه ان شا الله

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Bahar_ نمایش پست ها
      دوستان نظرتون در مورد این منابع چیه؟

ادبیات:شاهین زاد
      عربی:میثم فلاح
      زبان:اناری
      دینی:یوسفیان پور

زمین:چلاجور
      ریاضی:موئینی و مقدم نیا
      فیزیک:سادات
      شیمی:بابایی و مصلایی
      زیست:آرام فر
      زبان خزایی بهتره . دینی کریمی بهتره.زمین فیلم میگیری
      زیست هم ارامفر بدرد نمیخوره

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن