خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112
    نمایش نتایج: از 166 به 178 از 178
    1. Top | #166
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وقتی که مدرک گرایی(برای کلاس گذاشتن)،هم چشمی،برای مردم زندگی کردن،طمع،دنیای مجازی و... وارد زندگی هامون شد کلا زندگی به جهنم تبدیل شد.
      بعضی موقع ها فکر کنید توی یه جزیره تنها هستید و نهایت با خانوادتون....آیا باز هم اینطوری استرس و حرص و طمع دارید؟....زندگیمون شده کلاس گذاشتن...به دهن مردم نگاه کردن یه روزی هم می فهمیم همه ی راه را اشتباه رفتیم و همه کاری کردیم جز زندگی

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این مسخره بازیا چیه تو این تاپیک
      آدم یاد سایت خانواده برتر میوفته راجب به زندگی زناشویی حرف میزنن
      + خدا بودن یعنی - تمام مشکلات و سختی هـا

3. Top | #168
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.arbaghaei نمایش پست ها
      من پارسال کنکور ریاضی دادم شدم 2000 اما تصمیم گرفتم 96 کنکور تجربی شرکت کنم تراز کانونم هم 6500-6600 ه

ولی بعضی وقتا ی فکرای عجیب غریب میزنه به سرم اونم اینه که اگه قبول نشی چی باید بری سربازی

اگه قبول نشی نمیتونی به اون هدفت برسی و ....

کمکم کنیدددددددددددددد
      لطفا
      ببین داداش شما چه بخوای چه نخوای این راه را باید بری....یعنی زمان منتظرت نمی مونه و روز کنکور فرا می رسه پس سعی کن وقتت را با این افکار تلف نکنی....راهی که اومدی را به پایان برسون الآن وقت تصمیم گیری نیست وقت تلاشه...ضمنا بنظر می یاد شما توی دروس ریاضی،فیزیک و شیمی قوی هستی که خودش یه امتیازه....موفق باشی
      ویرایش توسط storm001 : 15 اسفند 1395 در ساعت 23:44

4. Top | #169
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دعواس؟ خدافظ

5. Top | #170
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شیما جان درسته که اون زندگی زندگی نمیشه اما خب چاره ای دیگه برای ادب کردن اینطور مردا نیست!اقا علی ،رهبر که گفتن نسبت قبولی پسرا به دخترا 55به 45باشه دیگه !پس بیشتر ظرفیت برای پسراست.حالا اینکه اجرا میشه یا نه رو نمیدونم....ضمن اینکه من با همه حرفاتون موافقم اما باز هم میگم مردی که نمیتونه با این مساله کنار بیاد وهرروز میخواد با زنش کلنجار بره حتی اگر دکتره باید بره و زن زیر لیسانس بگیره!!نه اینکه هم خدا هم خرما !هم زنش دکتر باشه که بقیه بهش نخندن وهم نره سرکار که یه وقت اقا ناراحت نشه !ودراخرم بگم که اقا علی وبقیه دوستان ما هنوز خیلی بچه ایم وبرای این حرفا خیلی زوده!بریم به درس ومشقمون برسیم دوستان.....یا علی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

6. Top | #171
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بیشتر ظرفیت برای پسراس چرا پزشکی تهران خیلیاشون تو منطقه یک فقط دختر بودن؟
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

7. Top | #172
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا اگه من یه تاپیک میزدم سوال فیزیک میذاشتم پرنده پر نمیزد
      بحث شد ظهر
      اونیم ک باید به اشتباهش پی برده و خواهد برد
      جم کنید بره

8. Top | #173
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دیگه اونشو نمیدونم لابد تو منطقه 1دخترا درسخون تر بودن .والا تو شهرما که منطقه2هستیم هرچی کارنامه پسرابادخترا رو با درصدهای مشابه مقایسه کردم باهام فرق داشتن!!ضمن اینکه من دایی ام خودش پزشکی میخونه واینو گفت....ضمن اینکه خواهشا بحث جدید راه نندازید من گفتم رهبر بزرگوار گفتن که چون پسرا نان اورخانواده هستن پس ظرفیت بیشتری بدن بهشون ودرضمن درادامه حرفم گفتم که نمیدونم مسولان وسازمان سنجش اجرا میکنه یانه؟اصلا گیرم که اجرا نمیشه شما خودتون باید تلاش بیشتری کنید نمیتونید که به زور دخترا رو راه ندین سرجلسه کنکور !!موفق باشید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

9. Top | #174
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اقا سعید خواستم بگم کلا شماخیلی ادم منطقی وفهمیده ای هستید ...ان شالله هم درزندگیتون وهم در رشته مورد علاقتون موفق باشید.

10. Top | #175
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      عجب تاپیکی شد
      استارتر جان خسته نباشی عزیز
      جواب سوالو گرفتی تو این همه حاشیه یا یه تاپیک دیگه باید بزنی داداش؟
      از سربازی رسیدیم به اینجا
      I will live in my dream soon

11. Top | #176
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      استارتر عزیز
      منم اینجوری بودم و همش ترس از شکست داشتم ولی تصمیم گرفتم انقدر بخونم ک نتونم فکر کنم به این چیزا
      خدایی اون بالا هس ک عادله !!
      پ.ن:دعوا نکنید

12. Top | #177
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان خب میشه یه دانشگاه پیام نور ثبت نام کرد و مرخصی گرفت این که نگرانی نداره

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

13. Top | #178
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر چی فک کنی همون میشه پ به چیزای خوب فک کنید !!
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن