خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

معرفی دو منبع آموزشی زیست

بسم الله الرحمن الرحیم

دوتا کتاب زیست برای پیش دانشگاهی میخوام معرفی کنم

یکی از انتشارات غیاث که مولف این کتاب آقای عمارلو

یکی هم از انتشارات فار که مولفش احمد آل‌علی

معرفی کتاب آقای عمارلو از زبان خودشون :

کتاب زیست پیش قیاس شامل درسنامه کامل، نکات تکمیلی و ترکیبی، تکنیک‌ها و روش‌های نوین آموزشی، تست‌های بین درس برای تک تک مطالب با پاسخ واقعا تشریحی و آزمون‌های پایانی برای جمع بندی مطالب می‌باشد که می‌تواند مسیر شما را در راه رسیدن به هدفتان بسیار هموار کند
      .

این کتاب تحت نظارت دقیق دکتر محمدعلی عمارلو به گونه‌ای ای تالیف شده که اگر چوب خشک بخونه می‌تونه توی کنکور ۱۰۰ بزنه! کتاب زیست پیش قیاس علاوه بر درسنامه‌های کامل، بیشتر از ۱۰۰۰ تست آزمونی داره که پیشنهاد ویژه و سفارش موکد دکتر عمارلو هستن. درسنامه، نکات، جداول و نمودارها قلبی اصلی این کتاب رو تشکیل می‌دهند. پس پیشنهاد میشه حتما وقت بذار و ریز به ریز این کتاب را مطالعه کن.

دانلود نمونه صفحاتی از کتاب

-
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

معرفی کتاب انتشارت فار:

✔️ درس‌نامه
      ✔️ نکات ترکیبی
      ✔️ جمع‌بندی
      شرح و توضیح نکات مبهم کتاب درسی
      دارای کادرهای متعدد مانند نکته، یادآوری و ...
      یادگیری بهتر به کمک تصویر‌های گویا و رنگی
      استفاده از معتبرترین منابع زیست‌شناسی روز دنیا
      جمع‌بندی سریع نکات هر فصل با تعیین درست یا نادرست بودن جملات انتهای فصل‌ها با پاسخ تشریحی کامل

معرفی کامل تر :
      کتاب درسنامه و جمع بندی زیست پیش دانشگاهی منتشر شد این کتاب چهار رنگ است و شامل درسنامه و جمع بندی پیش 1 و پیش 2 است. دقت کنید که هم درسنامه دارد و هم جمع بندی. اجازه بدهید توضیح بیشتری بدهیم. در واقع این کتاب بهترین و کاربردی ترین کتاب زیستی است که می‌توانید تصور کنید. اول اینکه درس‌های پیش 1 و پیش 2 با دقت کم‌نظیری توضیح داده شده‌اند، نکات ترکیبی با زیست سوم و دوم شرح کامل داده شده‌اند، گویاترین و جذاب‌ترین عکس‌های رنگی را برای‌تان آماده کرده‌ایم که بهتر و بیشتر درس‌ها را متوجه شوید،... خلاصه اینکه سنگ تمام گذاشته ایم و یکی از بهترین های بازار را ارائه کرده‌ایم. دوم اینکه در پایان هر فصل بخش جدیدی اضافه کرده‌ایم به نام جمع بندی. در این بخش به شیوه‌ای جدید کل فصل را در حداکثر دوصفحه خلاصه کرده‌ایم. کاری بسیار بسیار مفید و به درد بخور برای روزهای پیش از آزمون و پیش از کنکور. به کمک این جمع بندی ها و با استفاده از شیوه درست یا نادرست می توانید برای همیشه جمع بندی هر فصل را به خاطر بسپارید.

دانلود نمونه صفحاتی از کتاب

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقعا من موندم
      تا کی میخاد این همه منبع وارد بازار شه؟
      اینا سودش کجاست واقعا؟جز اینکه دانش اموز سر در گم تر شه هیچی نداره
      یکی دو تا سه تا
      مگه میشه این همه کتاب برای سه تا کتاب درسی ک کلا رو هم چهار صد صفحه هم نمیشن؟
      ی سری اسم رو بزرگ میکنیم بعد هم نتیجه ای حاصل نمیاد

این جمله ها صرفا درد و دله
      و نمیخام توهینی به استارتر یا اصل موضوع شه
      ویرایش توسط saeed211 : 13 اسفند 1395 در ساعت 11:25

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      واقعا من موندم
      تا کی میخاد این همه منبع وارد بازار شه؟
      اینا سودش کجاست واقعا؟جز اینکه دانش اموز سر در گم تر شه هیچی نداره
      یکی دو تا سه تا
      مگه میشه این همه کتاب برای سه تا کتاب درسی ک کلا رو هم چهار صد صفحه هم نمیشن؟
      ی سری اسم رو بزرگ میکنیم بعد هم نتیجه ای حاصل نمیاد

این جمله ها صرفا درد و دله
      و نمیخام توهینی به استارتر یا اصل موضوع شه

درسته!

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      كتاب انتشارات فار رو از نزديك ديدم ؛ اصلا اينجور كه شما فك ميكنيد نيست ( حداقل من اين تصور رو از كتاب داشتم !)
      يه كتابي هستش كه علاوه بر كپي پست كتاب درسي ، به سري نكته بيخود رو آورده و مثلا ميخواد بگه زيست پيش چقد شاخه و ....
      فصل پروتئين سازي رو خوب گفته ؛ تكنولوژي رو معمولي .. ؛ به بعدش هم افتضاحه ...

اما كتاب استاد عمارلو ..
      همون اول كه نمونش رو كه دوستمون گذاشته بود رو ديدم ، جذبش شدم ؛ هم رنگ و وارنگ بود كه آدم كيف ميكنه بخونه ؛ و هم نكاتش تكراري نبود ( مثل همايشش كه كپي همون جزواتش بود ، نيست ....)
      در كل حلال بچه هاي كنكور ٩٧ چون از الان هر كي بره سراغش ، احتمالا تا مرداد ماه به زور بتونه تمومش كنه ....

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      كتاب انتشارات فار رو از نزديك ديدم ؛ اصلا اينجور كه شما فك ميكنيد نيست ( حداقل من اين تصور رو از كتاب داشتم !)
      يه كتابي هستش كه علاوه بر كپي پست كتاب درسي ، به سري نكته بيخود رو آورده و مثلا ميخواد بگه زيست پيش چقد شاخه و ....
      فصل پروتئين سازي رو خوب گفته ؛ تكنولوژي رو معمولي .. ؛ به بعدش هم افتضاحه ...

اما كتاب استاد عمارلو ..
      همون اول كه نمونش رو كه دوستمون گذاشته بود رو ديدم ، جذبش شدم ؛ هم رنگ و وارنگ بود كه آدم كيف ميكنه بخونه ؛ و هم نكاتش تكراري نبود ( مثل همايشش كه كپي همون جزواتش بود ، نيست ....)
      در كل حلال بچه هاي كنكور ٩٧ چون از الان هر كي بره سراغش ، احتمالا تا مرداد ماه به زور بتونه تمومش كنه ....
      ممنونم!
      منم در واقع برای همون کنکور 97 منظورم بود !

کتاب انتشارات فار ی چیزایی تو مایه های همین کتاب همایش نشر دریافت

ولی این کتاب جدید عمارلو جالب ! دسته بندیاش ! و رنگی بودن کتاب و تستای ما بین درسنامه ها ک جنبه ی آموزشی دارن !

من چون خودم کنکور 97 شرکت کنم این دو تا کتاب نمونه هاشو گذاشتم !

کنکوری های 96 دیگ از الان باید فکر جمع بندی و تثبیت باشن تا انکه بخوان آموزش ببینن !

بازم ممنون

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن