خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 50 از 50
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_amiri نمایش پست ها
      مگه بقیه توی چه مدت کاربر با سابقه میشن؟؟؟ :-s
      2سال
      با یه مقدار مشخصی امتیاز

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      .............
      هرساله تعدادی از این «غرور بلدی زبان» ضربه میخوردن ...... به خصوص اونایی که کلاس زبان رفتن .....
      ++ یه نکته رو متوجه باش ... تو زبان .... بلدی یه چیزه ! ..... تسلط و سرعت یه چی دیگست ! ==== >> رانندگی رو خیلیا بلدن ولی کمتر کسی میتونه تو مسابقات فرمول 1 جرأت شرکت و برنده شدن رو داشته باشه
      ++ زبان رو بلدی .. پس خوب میدونی گرامر و لغت جمع بندیش چه جوریه ! :::: و اما درک مطلب ! که همچنان تمرین و تمرین میخاد ! :::::: یه کتاب خط ویژه گاج .... واسه جمع بندی و مرور اینکه واقعن چقدر زبان بلدی خوبه ! ==== >>> ولی اگه بعدش احساس کردی، هنوز تو درک مطلب لنگ میزنی (به احتمال زیاد گرامر و لغتو مشکلی نخاهی داشت!) ..... بهتر از یه جا دیگه بازهم تمرین درک مطلب داشته باشی ..... اگه کتاب لقمه 1201 لغت تکمیلی مهروماه رو هم بخونیش واسه حال زبانیت بهتره !

...............................
      و اما دین و زندگی ....
      ++ یه چی به تجربه فهمیدم .... که فکر میکنم افراد زیادی که دین و زندگی رو خوب خوندن متوجش شدن ===== >>> دین و زندگی مفاهیم مشخص و روتین همراه با طرح تستای مشخص و روتین داره ==== >>> به خصوص هم تستای کنکورش ! ==== >>>> از این مطلب اینو میشه فهمید ... که هم یه نفر بتونه رو آیات و مفاهیم اون ها مسلط بشه و هم تستای کنکور رو تست بزن، حداقلش 70 تا 90 میتونه بزنه ===== >> در این حد رو از خودت به اطمینان برس، بقیه راهو خودت پیدا میکنی === >> اینم که میگم این راهو برو .. چون دقیقن میخام و باید تستای کنکورو بزنی .. مفاهیم رو هم بخونی ..... حتی ازهمون زیپ فائق ==== >> که بعدش خودت ببینی میتونی تحلیل خوبی از تستای مطرح داشته باشی ==== >> یعنی این راهو پیش برو، اون چم و خم داشته ها و کار رو تستای کنکور رو خوب یاد بگیر، بقیشو خودت میفهمی چه جوری میشه به نتایج بهتر رسوند!
      ++ یه دونه دین و زندگی آزمون خیلی سبز! رو هم تست بزن !

..................................
      من غرور ندارم میخوام زبان بخونم ولی حوصله کتاب با تست زیاد ندارم..اون 70 هم زبان کنکور 9 بود که سر جمع تو سال 10 ساعت براش نخوندم...اتفاقا چون میخوام مثل ادم این بار بخونم چون یه سری ریزه کاری ها زبان داره که اونا درصد منو خراب میکنه...من با اینکه چندین سال کلاس زبان رفتم ولی واسه کنکورم کلاس رفتم چون همیشه میگم زبان کنکور با کلاس زبان فرق داره...
      اتفاقا تقریبا درک مطلب همه تستا رو درست جواب میدم ولی سرعتم رو باید بیارم بالا که اونم با تمرین هس...از متن نترسیم رو کار میکنم با خط ویژه و دور دنیا عمومی فک کنم کافی باشه...

دینی هم زیپ میخونم و دور دنیا هم تست میزنم...ازمون خیلی سبزم قبلا خریدم.
      مرسیییییییییییییییییییییی

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=elnaz_amiri;1088249]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeede_Sh نمایش پست ها
      @zapata
      یه مشورت ازت میخواستم

یکی که زبانش خوبه نخوده 70 اینا میزنه یه چیز جمع و حور میگی که همه نکات لازم رو داشته باشه که زبان بشه 90 انشاالله؟؟؟؟؟
      مبتکران جامع رو دارم ولی حوصلشو ندارم بزنم...خیییییییییییییییلی هس به نظرم...
      بعد اگر فقط دینی از زیپ بخونم میشه واسه درصد بالای 80 روش حساب کرد؟؟؟؟ یا کم و کسر داره بیام بعد خوندن هردرس از گاج جامع چک کنمش یا با کتاب درسی هوم؟؟؟؟[/QUOTE
      ببین بهترین منبع برای زبان جمع بندی مهر و ماه و برای دینی هم خط ویژه یا مهر و ماه برو مقایسه کن خودت می فهمی اینا بهترینن]
      ...مهر و ماه زیاد کتاباش رو نمیدوستم و اینکه خط ویژه یکی از مزیتاش اینه حداقل برای من که تله ها تستی رو میگه به نظرم خیلی مفید هس ..
      زیپ به نظرم باحال تر از خط ویژه هس مخصوصا اون فایلا صوتیش که برای ایات هس!!!!!!!!
      بازم ممنون ازت دوست عزیز

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      ولی
      جدا من یه سوال دارم
      شما چجوری یه روزه کاربر با سابقه شدین؟

بهترین منبع جمع بندی هم کتاب درسی

تعداد ارسال هاشو ببین فک کنم از اشناهای ادمینه پارتی اینجا هم بکار میاد ای خدا
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی درباره جمع فیزیک نظری نداره ؟!

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن