خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سوالش ک خیلی سادس (ی ترکیب ساده از فصل 1 و 8)

ولی به طور کل:اگه از الان میخوای فاگو بخونی خییییلی در اشتباهی

فاگو کلا برا کسی خوبه ک از تابستون یا اوایل پاییز شروع ب خوندنش کنه(حتی پاییز هم دیره)
      چون فاگو واقعا خیلی اضافه گویی کرده
      ?Do you Dream while you sleep or is it an Escape from the horrors of reality

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeisteR نمایش پست ها
      سوالش ک خیلی سادس (ی ترکیب ساده از فصل 1 و 8)

ولی به طور کل:اگه از الان میخوای فاگو بخونی خییییلی در اشتباهی

فاگو کلا برا کسی خوبه ک از تابستون یا اوایل پاییز شروع ب خوندنش کنه(حتی پاییز هم دیره)
      چون فاگو واقعا خیلی اضافه گویی کرده
      نه من که هدفم کنکوره 97

3. Top | #18
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شاید چون سومم نظر ندم بهتر باشه اما میگم
      زیست درسی نیست که نکته محور باشه باید اونقدر خونده بشه که تو کمتر از ده ثانیه ارتباط بین متن های مختلف رو بفهمی
      سخت پیدا میشه از یه نکته بیش از دو بار سوال بدن تو کنکور پس به جای خوندن درسنامه اونم از نوع چرتش کتاب رو بخونی + تستای کنکور کافیه بنظرم

4. Top | #19
      Pin
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فاگو سومو دارم واسه ۲سال پیشه تغیرات خیلی هست؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فاگو همه نکته هارو حاضر آماده گفته ولی اگه خودمون یادبگیریم اونطوری ک فاگو نکته میگه کتابو تجزیه تحلیل کنیم خیلی عالی میشه . من پارسال تازه از فاگو فهمیدم چطوری باید زیست خوند ولی امسال گذاشتمش کنار

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من الان فاگو زیست دوم با خیلی سبز دارم از ترکیبشون راضیم
      مزایای فاگو زیست دریک کلام:شکل های با کیفیت و رنگی خوبی داره.نکته زیاد میگه و قید ها رو تقریبا تو هر جمله بکار میبره (که هم میتونه خوب باشه و هم بد).با خوندش البته با درسنامه یه کتاب دیگه مطلب تو ذهنت ثبت میشه.حجمش خیلی نیست بخاطر فونت و شکلاشه که زیاد شده.ولی در کل برای دوم که پایه و اساس زیسته مفهومی یاد میده بگیرش.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      کتاب خوبیه ب شرطی که از سال دوم فاگو بخونی بیای بالا ..
      واسه دانش آموز پیش ک 3 ماه تا کنکورش مونده ب نظرم خوب جواب نده چون وقت کمه واقعا !

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2616 نمایش پست ها
      سلام یه سوای دارم خیلی مهمه............
      الان من داشتم تانک تست تخته سیاهو نگاه می کردم سوال یازده فصل اولش این بود: (جوابش پر رنگه)
      فراورده ی حاصل از عملکرد انزیم کاتالاز در پراکسی زوم می تواند به عنوان پیش ماده ی انزیم روبیسکو در تنفس نوری قرار گیرد.
      یه همچین چیزی توی فصل اول زیست1 نیست و توی جزوه عمارلو هم نبود و توی خیلی سبز هم نبود ولی توی فاگو بود حالا سوالم اینجاس که خیلیا میگن فاگو نخون الان خب اگر فاگو نبود نمیشد اینو دید و این که از طرفی حجم فاگو خیلیه یعنی کل جلدای فاگو رو بخونی حدودا انگار سه بار کتاب درسیو خوندی حالا چیکار کنم؟ و این که پس چجوری رتبه های برتر فقط با خیلی سبزو الگو موفق شدن؟
      لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااا راهکاره اینجور خوندنو بگین یعنی باید بشینیم و از تمام تستای الگو و تانک نکته در بیاریم ؟ که خب همون وقتو میشه دو بار فاگو خوند یا اینکه نه جوره دیگه ای هم میشه ؟
      اینم بگم که من هدفم کنکور 97 هست
      به جای نگاه کردن به اونهمه منبع فقط کتاب درسیو می خوندی به این سوال جواب میدادی.
      درسو خوب بفهم به جای تمرکز روی ترکیب بعد میبینی خودبه خود خودت توانایی ترکیب پیدا کردی

ولی از یه چیز فاگو خوشم میاد که از جو بوجود اومده در مورد ترکیبی شدن سوالات زیست استفاده کرد و با بمباران تبلیغاتی اسم در کرد و رفته سراغ فاگوادبیات!!!
      به این میگن آدم زرنگ داره راه ابوالفضل جوکارو میره
      @kimiagar
      ویرایش توسط E.M10 : 20 اسفند 1395 در ساعت 15:52

9. Top | #24
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مگه حتی سوال به این سادگی رو‌هم باید از قبل دیده باشید که نیازه کتابی از قبل تو متنش اینو نوشته باشه اگر قراره در این حدم استدلال نداشته باشه خود دانش آموز بهتره اصلا پاش نزدیکی های بیمارستان نرسه ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن