خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

سهمیه شاهد و تاثیر معدل در کنکور

سلام
      پدرم هم جانباز 50% بود و هم آزاده میخواستم ببینم سهمیه من چجوری تو کنکور اعمال میشه ؟

سوال دوم اینکه من الان 25%سهمیه دارم و الانم باتوجه به اینکه سال سوم هستم درصورتیکه بتونم 25%معدل و امتحانات نهایی رو بگیرم فقط یکی از این درصدها حساب میشه یا هردو باهم ؟

و سوال سوم اینکه من اگر تمام دروس رو در کنکور بتونم بالای 70 یا 80 بزنم اما درس ریاضی و فیزیک رو نزنم
      و یا درصد خیلی کم بزنم امکان قبول شدنم تو رشته دندانپزشکی تو دانشگاه شهید چمران اهواز
      هست ؟

ممنون میشم جواب بدین
      ویرایش توسط Ashil : 12 اسفند 1395 در ساعت 17:35

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما كه پدرتون جانباز ٥٠ درصده
      چرا ميگيد ٢٥ درصد سهميه شاهد داريد؟
      البته شما سهميه شاهد حساب نميشيد سهميه جانبازان و ايثارگران هيستيد

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ه
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      شما كه پدرتون جانباز ٥٠ درصده
      چرا ميگيد ٢٥ درصد سهميه شاهد داريد؟
      البته شما سهميه شاهد حساب نميشيد سهميه جانبازان و ايثارگران هيستيد
      بله 50درصد جانبازی پدرم هست اما خب برای کنکور 25%برای جانبازان و ایثارگران محسوب میشه نه بیشتر

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Girl نمایش پست ها
      ه
      بله 50درصد جانبازی پدرم هست اما خب برای کنکور 25%برای جانبازان و ایثارگران محسوب میشه نه بیشتر
      اين ٥٠٪‏ درصد جانبازيشونه،ولى كلا سهميه جانبازان و شاهد در كنكور ٢٥٪‏ هستش

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببخشید دوستان یه سوال
      تو کنکور جانباز 50درصد با 25 درصد فرقی میکنه از نظر سهمیه؟
      یا همشون یکسان سنجش میشن؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما هیچی نخونی بری سر کنکور یه کیک بخوری قبولی ! ( البته کیک باید با آرامش خورده بشه )
      دور از شوخی اول برید توی سایت کانون درصد ها رو ببینید ، بعد اینجوری حساب کنید مثلا رتبه 5000 میاد میشه 1000 . توی منطقه سه یکی از دوستام رتبش شد 2500 با سهمیش شد حدود 400 .
      کارنامه کنکور - تخمین رتبه
      تاثیر مثبت امتحان نهایی هم باید معدل خیلی خوب باشه اعمال بشه وگرنه تاثیر چندانی نداره .
      موفق باشی .
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Persian Girl نمایش پست ها
      سلام
      پدرم هم جانباز 50% بود و هم آزاده میخواستم ببینم سهمیه من چجوری تو کنکور اعمال میشه ؟

سوال دوم اینکه من الان 25%سهمیه دارم و الانم باتوجه به اینکه سال سوم هستم درصورتیکه بتونم 25%معدل و امتحانات نهایی رو بگیرم فقط یکی از این درصدها حساب میشه یا هردو باهم ؟

و سوال سوم اینکه من اگر تمام دروس رو در کنکور بتونم بالای 70 یا 80 بزنم اما درس ریاضی و فیزیک رو نزنم
      و یا درصد خیلی کم بزنم امکان قبول شدنم تو رشته دندانپزشکی تو دانشگاه شهید چمران اهواز
      هست ؟

ممنون میشم جواب بدین
      یا جانبازی پدرتون تو کنکور اعمال میشه یا آزاده بودن پدرتون 2- هر دو اگر تاثیر مثبت باشه و درصداتون پایین باشه اونموقع 25 درصد معدل تاثییر خودشو تو رتبه میزاره ولی میگن که سهمیه ایثارگران به تراز مربوط میشه نه به رتبه ولی به هر حال تاثییر داره هر دوشون 3-شما اگر همشون رو 70 بزنید قطعا رتبه زیر 2000 منطقه اید (بدون سهمیه) ولی اگر بچه های زیر 25 نیان شما رتبه ی حدود زیر 30 ایثارگران رو میگیرید پزشکی تهران رو قبولید ولی اگر زیر 25 درصد ها بیان زیر 200 حتما خواهید بود (لطفا زیاد به سهمیه فکر نکنید )

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      شما هیچی نخونی بری سر کنکور یه کیک بخوری قبولی ! ( البته کیک باید با آرامش خورده بشه )
      دور از شوخی اول برید توی سایت کانون درصد ها رو ببینید ، بعد اینجوری حساب کنید مثلا رتبه 5000 میاد میشه 1000 . توی منطقه سه یکی از دوستام رتبش شد 2500 با سهمیش شد حدود 400 .
      تاثیر مثبت امتحان نهایی هم باید معدل خیلی خوب باشه اعمال بشه وگرنه تاثیر چندانی نداره .
      موفق باشی .
      اوني كه ٢٥٠٠ كشوري شده و با سهميه شده حدود ٤٠٠
      ٤٠٠ كشوري نشده!!! ٤٠٠ سهميه ميشه
      كلا حسابشون جداست
      مثلا اون در واقع ٤٠٠ بين ١٥٠٠٠ نفر شده
      و در كل رتبه خيلي خوبي بوده بازم
      كنكور سهميه اي ها درصدش بين خودشون حساب ميشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aavvzz نمایش پست ها
      ببخشید دوستان یه سوال
      تو کنکور جانباز 50درصد با 25 درصد فرقی میکنه از نظر سهمیه؟
      یا همشون یکسان سنجش میشن؟

یکسانن ملاک فقط رتبه کنکورِ
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو پی وی جوابتو گذاشتم

11. Top | #11
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      موفق باشی .
      در تكميل كردن قسمت آخر حرفتون بگم كه
      معدل نهايى فقط در صورتى كه تمام نمره ها و بدنبال اون معدل ٢٠ تمام باشه تاثير مثبت ميذاره و در غير اينصورت تاثير مثبت بسيار جزئى هستش و مورد ديگه اينكه بدليل اينكه تراز رتبه هاى زير ٢٠٠٠ كنكور از تراز معدل ٢٠ بالاتره عملا در رتبه هاى زير ٢٠٠٠ كه رشته هاى تاپ رياضى و تجربى رو در برميگيره معدل تاثيرى نداره و فقط كنكور تايين كنندس اثبات اين حرف من رو در كارنامه ميتونيم ببينين كه صراحتا نوشته شده فاقد تاثير مثبت
      ببخشيد طولانى شد
      موفق باشيد

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      روز چهارشنیه مجلس در حالی که داشت ایرادات برنامه ششم بررسی میکرد بعضی از ماده هارو تغییر داد از جمله ماده 105که در مورد سهمیه هست به این صورت که سهمیه فرزندان بالای 25%مثل قبل هست ولی فرزندان رزمندگان و جانبازان زیر25%با 5 درصد سهمیه اختصاصی صورت میگیره. البته دوستان زیر 25درصد در تلاش هستند که روز شنبه با کمک آقای ملایی که تو مجلس هست قانون عوض کنن وبرن جز اون 25 درصد ظرفیت .پس شنبه همه چیز مشخص میشه
      دانشجو پزشکی ترم5

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موفق باشی .
      توی کارنامه اصلا رتبه منطقه نداریم چرا دروغ میگین خب
      دوتا رتبه داره یکی تو سهمیه یکی کشوری
      هرکی ام گفت تو منطقه این شد تو سهمیه این دروغ محضه

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme_ebrahimi نمایش پست ها
      یکسانن ملاک فقط رتبه کنکورِ
      سهمیه شاهد ملاک ترازه فقط

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarsobhani نمایش پست ها
      سهمیه شاهد ملاک ترازه فقط

آره ملاک ترازِ و ۷۰٪نمره آخرین فرد ولی واسه قبولی تو رشته تاپ تجربی و دانشگاه تیپ یک باید زیر ۷۰۰ شه رتبت
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن