خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      اجرتون با خدا آقای زارع ....خدارو شکر هنوزم کسانی هستند که فقط به فکر پول نیستند ....تندرست وموفق باشید
      نقل قول نوشته اصلی توسط bio97 نمایش پست ها
      سلام ممنون ایول
      نقل قول نوشته اصلی توسط APHRODITEVAFA نمایش پست ها
      ممنون اجرتون باخداعالی بود
      خواهش می‌کنم
      با آرزوی موفقیت
      ویرایش توسط حمید رضا زارع : 12 اسفند 1395 در ساعت 12:21

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar94 نمایش پست ها
      ممنون از بزرگواری و زحمات شما.
      استاد زارع عزیز اگه جزواتی که تو سایت میذارین کامل و جامع باشه یعنی دانش آموز بدونه که اگه جزوه ی شما رو کامل میخونه دیگه هیچ چیز آموزشی رو از دست نداده خیلی عالیه.
      گرچه میدونم خود جناب عالی حتما این قضیه رو مد نظر دارین.
      در ضمن جزوه ی عالی بود و قشنگ مشخصه که براش زحمت کشیده شده.
      ممنون.استفاده کردیم .
      سلام
      هدف هم همین هست که جزوات کامل باشن و تمام نیازها رو برطرف کنن. طبیعتاً آماده شدن چنین مطالب آموزشی، وقت زیادی رو خواهند گرفت و به همین دلیل، من اولویت رو با مباحث مهم‌تر زیست کنکور گذاشتم. به‌تدریج، جزوات آموزشی تمام فصل‌های مهم‌ کنکور (مثل ۴ فصل آخر هر کتاب) در سایت قرار می‌گیرند. ولی کلی برنامه‌ی دیگه هم داریم که اطلاعیه‌ سایت راجع به این برنامه‌ها رو می‌تونین بخونین.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parslord نمایش پست ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط zapata نمایش پست ها
      عزیز ...
      ......................
      هم فقط ... ویرایش و اصلاحات کتاب iq
      رو به دستمون برسونی
      @حمید رضا زارع
      دوبله اجر دنیا و آخرت یه جا باهم داره
      از هرچی که فکر کنی واجب تر و حیاتی تره!
      ............................................
      سلام
      اگه کارایی که قراره در روزای بعد انجام بشه رو ببینید، متوجه می‌شید که ویرایش‌های زیست iq اونقدرا هم اهمیت نداره. در واقع، این برنامه‌هایی که داریم، خیلی مفیدتر هست براتون. ایشالا و احتمالاً، اگر تعداد اعضای کانال به یه تعداد مناسبی برسه، از امروز اولینش رو شروع می‌کنیم.
      ویرایش‌های زیست iq هم بیشتر بستگی به مواردی داره که برای من ارسال میشه و بررسی می‌کنم.
      اما اگه در هر سؤال آی‌کیو مشکلی دارید، عضو صفحه پرسش و پاسخ سایت بشید و سؤالتون رو بپرسید. بررسی می‌کنم و جواب می‌دم.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام
      اگه کارایی که قراره در روزای بعد انجام بشه رو ببینید، متوجه می‌شید که ویرایش‌های زیست iq اونقدرا هم اهمیت نداره. در واقع، این برنامه‌هایی که داریم، خیلی مفیدتر هست براتون. ایشالا و احتمالاً، اگر تعداد اعضای کانال به یه تعداد مناسبی برسه، از امروز اولینش رو شروع می‌کنیم.
      ویرایش‌های زیست iq هم بیشتر بستگی به مواردی داره که برای من ارسال میشه و بررسی می‌کنم.
      اما اگه در هر سؤال آی‌کیو مشکلی دارید، عضو صفحه پرسش و پاسخ سایت بشید و سؤالتون رو بپرسید. بررسی می‌کنم و جواب می‌دم.
      مثلن تو تست 3933 گفته شده «سلول های چشم انسان واکوئل داره» ...... که به احتمال قوی غلطه ! (مگه اینکه چیزی باشه و استدلالی، که من ندونم و گفته ش این مطلب درسته !) ...
      ...............
      حال منظورم اینه که ........ در همین حد که اصلاحات گفته ش ..... یا قول حتمی بدین که تا خرداد هم مشخص بشه ...... خوبه ! ....... :::: واقعن تشخیص یه سری درست و غلطا واسه همه راحت نیست ! ..... طرف میاد مطلب همون جوری که غلطه یاد میگیره ! ...... چه خوبه که یه ویرایش خود شما انجام میدادین .... بهتر بودش !
      .......................
      از نظر سایر جوانب لطفی که شما و سایر اساتید زیست ... مثل دکتر اشکان هاشمی یا رضا امیر و ..... تو فضای نت دارین ...... خودم به شخصه نه وقتشو دارم و نه علاقه ای به این جوانب ..... هم برسم کتابامو کامل تموم کنم و مرور شن ..... واسم کافیه ! ..... و این یعنی هم فقط اطلاع غلط غلوطای کتابا واسم مهمه ...... ! که به شکل یه کار شیک و ترو تمیز و منسجم ارائه بشه خیلی خوبه !
      ............
      بازهم ممنون از این حسن توجه شما
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      مثلن تو تست 3933 گفته شده «سلول های چشم انسان واکوئل داره» ...... که به احتمال قوی غلطه ! (مگه اینکه چیزی باشه و استدلالی، که من ندونم و گفته ش این مطلب درسته !) ...
      ...............
      حال منظورم اینه که ........ در همین حد که اصلاحات گفته ش ..... یا قول حتمی بدین که تا خرداد هم مشخص بشه ...... خوبه ! ....... :::: واقعن تشخیص یه سری درست و غلطا واسه همه راحت نیست ! ..... طرف میاد مطلب همون جوری که غلطه یاد میگیره ! ...... چه خوبه که یه ویرایش خود شما انجام میدادین .... بهتر بودش !
      .......................
      از نظر سایر جوانب لطفی که شما و سایر اساتید زیست ... مثل دکتر اشکان هاشمی یا رضا امیر و ..... تو فضای نت دارین ...... خودم به شخصه نه وقتشو دارم و نه علاقه ای به این جوانب ..... هم برسم کتابامو کامل تموم کنم و مرور شن ..... واسم کافیه ! ..... و این یعنی هم فقط اطلاع غلط غلوطای کتابا واسم مهمه ...... ! که به شکل یه کار شیک و ترو تمیز و منسجم ارائه بشه خیلی خوبه !
      ............
      بازهم ممنون از این حسن توجه شما
      واکوئل با واکوئول مرکزی فرق می‌کنه. سلول جانوری واکوئل داره اما واکوئل مرکزی نداره.
      اصلاحات خیلی زودتر گفته میشن و ویرایش جدید کتاب هم در نمایشگاه کتاب منتشر میشه
      شما اون جنبه‌های دیگه رو از آی‌کیوزیست هم دنبال کن، مطمئن باش پیشیمون نمیشی.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      واکوئل با واکوئول مرکزی فرق می‌کنه. سلول جانوری واکوئل داره اما واکوئل مرکزی نداره.
      اصلاحات خیلی زودتر گفته میشن و ویرایش جدید کتاب هم در نمایشگاه کتاب منتشر میشه
      شما اون جنبه‌های دیگه رو از آی‌کیوزیست هم دنبال کن، مطمئن باش پیشیمون نمیشی.
      یعنی میفرمایین «چشم انسان واکوئل داره» ..... ! ::: خب اینو از کجای کتاب درسی میشه استدلال کرد و فهمید !
      .............................................
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی میفرمایین «چشم انسان واکوئل داره» ..... ! ::: خب اینو از کجای کتاب درسی میشه استدلال کرد و فهمید !
      ازاونجایی ک کتاب گفته واکوئل مرکزی مختص سلول های گیاهی !

نه این که هر واکوئلی باش مال سلول گیاهی باش !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      به کار لیزوزوم دقت کنید
      حواستونم باشه که لیزوزوم بیشتر در سلول‌های جانوری وجود داره.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

ازاونجایی ک کتاب گفته واکوئل مرکزی مختص سلول های گیاهی !

نه این که هر واکوئلی باش مال سلول گیاهی باش !

خب اینو چه جوری میشه به چشم انسان بسط داد ؟

یعنی چون سلول های جانوری واکوئل دارند ...اینو باید درست دونست که همه سلول های زنده انسان واکوئل دارند !
      ...............................

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات

خب اینو چه جوری میشه به چشم انسان بسط داد ؟

یعنی چون سلول های جانوری واکوئل دارند ...اینو باید درست دونست که همه سلول های زنده انسان واکوئل دارند !
      وقتی استثنایی داخل کتاب براتون ذکر نشده، اگه داخل سؤال چیزی براتون مطرح شد، شما اونو درست در نظر بگیرید. البته مثلاً مشخصاً می‌دونید که بعضی سلول‌ها (مثل گلبول قرمز) نمی‌تونن واکوئل داشته باشن و این دیگه نیازی نیست جایی ذکر بشه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      وقتی استثنایی داخل کتاب براتون ذکر نشده، اگه داخل سؤال چیزی براتون مطرح شد، شما اونو درست در نظر بگیرید. البته مثلاً مشخصاً می‌دونید که بعضی سلول‌ها (مثل گلبول قرمز) نمی‌تونن واکوئل داشته باشن و این دیگه نیازی نیست جایی ذکر بشه
      پس فکر میکنم .. شما «واکوئل غذایی» که در حال عادی نیست ! ... ولی «میتونه تشکیل بشه» رو هم به عنوان دارا بودن واکوئل سلول در نظر میگیرن ؟!؟
      ................
      یعنی جز واکوئل مرکزی (که مختص گیاهاست!) و واکوئل ضربان دار (در بعضی آغازیان) و واکوئل گوارشی (فکر کنم بسیاری از جانداران درست باشه !) ... واکوئل دیگه هم ممکنه باشه که از کتاب درسی بشه برداشت داشت !؟!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      پس فکر میکنم .. شما «واکوئل غذایی» که در حال عادی نیست ! ... ولی «میتونه تشکیل بشه» رو هم به عنوان دارا بودن واکوئل سلول در نظر میگیرن ؟!؟
      ................
      یعنی جز واکوئل مرکزی (که مختص گیاهاست!) و واکوئل ضربان دار (در بعضی آغازیان) و واکوئل گوارشی (فکر کنم بسیاری از جانداران درست باشه !) ... واکوئل دیگه هم ممکنه باشه که از کتاب درسی بشه برداشت داشت !؟!
      اگه در سطح کتاب شما بخوایم صحبت کنیم، به‌جز واکوئول مرکزی و ضربان‌دار، واکوئل دیگه‌ای به‌طور دائمی در سلول وجود ندارد. ولی خب واکوئل گوارشی و غذایی می‌تونن در سلول‌های جانوری ایجاد بشن.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اگه در سطح کتاب شما بخوایم صحبت کنیم، به‌جز واکوئول مرکزی و ضربان‌دار، واکوئل دیگه‌ای به‌طور دائمی در سلول وجود ندارد. ولی خب واکوئل گوارشی و غذایی می‌تونن در سلول‌های جانوری ایجاد بشن.
      هم «صرفن جانوری» .... یا آغازی و قارچ هم میتونن واکوئل گوارشی داشته باشن !؟!
      ..............................

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات

آموزش کامل ویروس‌ها ـ آی‌کیوزیست

هم «صرفن جانوری» .... یا آغازی و قارچ هم میتونن واکوئل گوارشی داشته باشن !؟!
      ..............................
      پارامسی مگه آغازی نیست؟
      یا آمیب

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      پارامسی مگه آغازی نیست؟
      یا آمیب

Sent from my iPhone using Tapatalk
      خب آره ! ... از نظر بسیاری و برخی بیشتر منظورمه !

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن