خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات

کتاب های جمعبندی*یا*مرور کتاب اصلی و تست علامتی

Hello........Hello.....Hello
      .
      .
      یه مشورت در مورد دوران جمعندی ازتون میخوام.که الان وقتش نیست .اما بهتره از الان بدوتم قراره چه باید بکنم.
      .
      .
      .
      بنظرتون واسه کسی که حداقل دو بار درسا رو خوتده مثلا 33 روز تا کنکورش مونده..و 13 روز آخر هم قرار باشه فقط کنکور جامع بزنه و بررسی کنه...که در نهایت 20 روز براش میمونه....
      .
      .....شما کدوم یکی از این دو تا استراتژی بسی بسیار خفن رو پیشنهاد میکنید برای این 20 روز..با فرض اینکه هر دو کاملن مطلوب انجام میشن.؟
      .
      )1)--خوندن کتاب های جمع بندی واسه همه درس ها.
      .
      .
      )2)--مرور کتاب های اصلی که قبلا پودر شدن..و حل کردن تست های علامتدارمون با فرض اینکه 25% کل تست ها باشن ..و مرور حاشیه نویسی های کنار تست ها؟
      .
      .
      .لطفا دلیل انتخاب خود را نیز شرح دهید.....

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جمع بندی خط ویژه :خوب و مفید توضیح داده و اینکه تمرین های کتاب رو هم پوشش میده .
      خلاصه نویسی ها: از زبان خودت نوشته شده و راحت و سریع متوجه موضوع میشی
      جمع بندی هم که دور دنیا خوبه ؛ وقت بیشتری هم برای جمع بندی داشتی میشه از تست های سراسری قبل سال 90 هم استفاده کرد .
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      جمع بندی خط ویژه :خوب و مفید توضیح داده و اینکه تمرین های کتاب رو هم پوشش میده .
      خلاصه نویسی ها: از زبان خودت نوشته شده و راحت و سریع متوجه موضوع میشی
      جمع بندی هم که دور دنیا خوبه ؛ وقت بیشتری هم برای جمع بندی داشتی میشه از تست های سراسری قبل سال 90 هم استفاده کرد .
      دور دنیا رو که 13 روز آخر پاره پاره میکنم....چه با روش یک بخونم چه دوم
      .
      .
      .
      با توجه به چیزایی که فرمودید 1 یا 2؟!!

4. Top | #4
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط تست بزن

و بر ا این کار کتاب های جمع بندی

و دور دنیا خوبن

2

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام به نظر من تستای مارکدارو خلاصه های خود آدم واز زبونش بهتره تا اینکه بری یه کتاب و حفظ کنی

البته اینم بگم من چون مخالف سرسخت کتابای جمع بندیم گفتم
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم روش دوم رو انجام میدم

چون راحت تر تموم میشه و رو کتابای خودم و نکات خودم اعتماد به نفس بیشتری دارم
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

دور دنیا رو که 13 روز آخر پاره پاره میکنم....چه با روش یک بخونم چه دوم
      .
      .
      .
      با توجه به چیزایی که فرمودید 1 یا 2؟!!
      اگه کتابارو دو سه بار خوندین که یبار مرور سریع کنید کلا اوکی هست . من باشم اول کتاب میخونم برای مرور بعد جمع بندی خط ویژه .
      13 روز یخورده کمه فکر کنم . خودم از بعد امتحانات نوبت دوم تا کنکور جمع بندی و آزمون گیری میکنم ، چون ۳۶ دوره تست عمومی و ۱۲ دوره برای رشته ی ریاضی هست که باید اولا مسلط بشم دوم اینکه برای بخش هایی که مشکل دارم کلاس رفع اشکال بگیرم یا از دوستام کمک بگیرم که اینو بعید میدونم وقت داشته باشن!
      اینا حداقل یک ماه زمان لازم داره
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      اگه کتابارو دو سه بار خوندین که یبار مرور سریع کنید کلا اوکی هست . من باشم اول کتاب میخونم برای مرور بعد جمع بندی خط ویژه .
      13 روز یخورده کمه فکر کنم . خودم از بعد امتحانات نوبت دوم تا کنکور جمع بندی و آزمون گیری میکنم ، چون ۳۶ دوره تست عمومی و ۱۲ دوره برای رشته ی ریاضی هست که باید اولا مسلط بشم دوم اینکه برای بخش هایی که مشکل دارم کلاس رفع اشکال بگیرم یا از دوستام کمک بگیرم که اینو بعید میدونم وقت داشته باشن!
      اینا حداقل یک ماه زمان لازم داره
      یعنی قصد دارید مرور کردن و کنکور جامع زدن رو به صورت قاطی و همزمان با هم پیش ببرید؟!یعنی سه روز یک بار؟!؟
      .
      .
      .خوب من به خاطر این دلیل هایی که میگم مخالفم :
      .
      .
      بهتره اول همه درسا مرور بشن بعد آزمون جامع زده بشه....چون وقتی همه رو مرور نکردی با آزمون جامع زدن نمیتونی تشخیص بدی کجا یادت رفته و در واقع فایده آنچنانی نداره.....
      .
      .
      .
      .دوم اینکه مثلا فرض کن داری کنکور 93 داخل ریاضی رو از خودت امتحان میگیری.......دو تا سوال فصل مغناطیس رو نمیتونی حل کنی.......حوب از دید تو این یعنی اینکه فصل مغناطیس رو خوب نفهمیدی یا یادت رفته و باید دوباره کامل بخونیش و........«««این اشتباه محضه ¡!!!! چون دو تا سوال مغناطیس کنکور 93 ریاضی خیلی خیلی خیلی سخت و در حد لیگ جزیره بودن.و حل نکردنشون به معنای عدم تسلط روی فصل مغناطیس نیست......
      .
      .
      .سوم اینکه ما سوالای کنکور رو تا اونموقع حداقل یه بار حل میکنیم و معیار مناسبی برای بررسی وضعیتومون تو فص ها نیست و بیشتر جنبه مرور کردن و بازیابی سوالات سخت کنکور چند سال اخیر رو داره
      .
      .
      .
      .با توجه به چرت و پرتایی که گفتم بنظرمن روش یک دوز یک بار در سیزده روز آخر بهتر از روش سه روز یک بار در یک ماه آخر هست.....
      .
      .ساعت 8 تا 12 کنکور تا 1 استراحت تا 5 بررسی و تحلیل تا 6 استراحت تا 8 یه کنکور عمومی تا 10 یه کنکور عمومی دیگه بعدشم لالا
      .
      .
      .
      .میشه نظرتو در مورد این چیزایی که گفتم بدی.....نطزرت چیه؟!؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

یعنی قصد دارید مرور کردن و کنکور جامع زدن رو به صورت قاطی و همزمان با هم پیش ببرید؟!یعنی سه روز یک بار؟!؟
      .
      .
      .خوب من به خاطر این دلیل هایی که میگم مخالفم :
      .
      .
      بهتره اول همه درسا مرور بشن بعد آزمون جامع زده بشه....چون وقتی همه رو مرور نکردی با آزمون جامع زدن نمیتونی تشخیص بدی کجا یادت رفته و در واقع فایده آنچنانی نداره.....
      .
      .
      .
      .دوم اینکه مثلا فرض کن داری کنکور 93 داخل ریاضی رو از خودت امتحان میگیری.......دو تا سوال فصل مغناطیس رو نمیتونی حل کنی.......حوب از دید تو این یعنی اینکه فصل مغناطیس رو خوب نفهمیدی یا یادت رفته و باید دوباره کامل بخونیش و........«««این اشتباه محضه ¡!!!! چون دو تا سوال مغناطیس کنکور 93 ریاضی خیلی خیلی خیلی سخت و در حد لیگ جزیره بودن.و حل نکردنشون به معنای عدم تسلط روی فصل مغناطیس نیست......
      .
      .
      .سوم اینکه ما سوالای کنکور رو تا اونموقع حداقل یه بار حل میکنیم و معیار مناسبی برای بررسی وضعیتومون تو فص ها نیست و بیشتر جنبه مرور کردن و بازیابی سوالات سخت کنکور چند سال اخیر رو داره
      .
      .
      .
      .با توجه به چرت و پرتایی که گفتم بنظرمن روش یک دوز یک بار در سیزده روز آخر بهتر از روش سه روز یک بار در یک ماه آخر هست.....
      .
      .ساعت 8 تا 12 کنکور تا 1 استراحت تا 5 بررسی و تحلیل تا 6 استراحت تا 8 یه کنکور عمومی تا 10 یه کنکور عمومی دیگه بعدشم لالا
      .
      .
      .
      .میشه نظرتو در مورد این چیزایی که گفتم بدی.....نطزرت چیه؟!؟
      نه اصلا منظورم این نیست که بخوایم کنکورو بزنیم بقول شما اینجوری که میشه مرور و بازبینی سوال و درصد درستی از آزمون بهت نمیده . من خودم الان یه برنامه ریختم تا 18 اردیبهشت که آزمون جامع گاج هست برسونم به تمامی سرفصل ها و کلا تموم کنم درسارو به همراه تست های کتاب های تست ، از 18 اردیبهشت تا خرداد وقت مرور و بخش هایی که ناقص یاد گرفتم رو دارم ( البته ایام امتحانات فرصت خیلی خوبی برای مروز سال چهارم هست ) قبل این امتحانا بیشتر پایه رو مرور میکنم تا امتحانا تموم بشه میشه اواسط خرداد که تا تیر ماه میشه یک ماه جمع بندی و آزمون گیری و رفع اشکالات ( بررسی بعد آزمون که شما فرمودی ) و فکر کنم کفایت میکنه . اینی که میگی مثلا فلان سوال فلان درس فلان سال رو نتونم حل کنم خب قطعا هر چقدر هم بخونی اینجور سوالات سر و کلشون تو کنکوراپیدا میشه و مبنی بر یاد نداشتن نیست ، شما تو همین مدت که قبل جمع بندی تست میزنی مشخص میشه که چقد روی مبحث تسلط پیدا کردی یا چه بخش هایی رو ضعف داری که باید جبران کنی .
      در مورد آزمون های دور دنیا هم من قصد دارم روز در میان یه آزمون ریاضی بزنم کامل روز بعدش فقط عمومی + تست زنی ، البته برای عمومی شاید روزی دوتا آزمون رو بزنم چون 36 تا آزمون هست که باید بهش برسیم ( البته نمیدونم درست هست یا نه بازم باید از دوستان راهنمایی بگیرم شاید نیاز به اصلاح این آزمون گیری و زمان مابینش باشه )
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن