خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

منبع جمع بندی ادبیات(خط ویژه Vs موج آزمون)

با سلام خدمت کنکوری های عزیز
      لطفا نظراتتون راجع به این دوکتاب روبگید تا تصمیم بگیریم...باتشکر
      screenshot_2017-02-28-13-51-11-1.pngscreenshot_2017-02-28-13-52-11-1.png

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از خط ويژه تا حالا استفاده نكردم
      ولى موج آزمون رو سال پيش داشتم،از نظر تست زياد خوب كار نكرده و بيشتر سراسرى سالاى گذشته رو چاپ كرده،تاليفيارو هم بر اياس همونارو نوشته و هيچ ايده جديدى توش ديده نميشه،درسنامه هاشم خيلى كامل نيست و فقط ميتونه براى كسانى كه ادبياتو كامل خوندن مفيد باشه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تو ادبیات .... 2 کتاب .... جمع بندی ... خوب یا حتی میشه گفت ... خیلی خوب ! ... کار شده !

++ خط ویژه گاج (400 صفحه !)
      ++ همایش دریافت (این جمع بندیش جمع بندی تره ! ) که من اینو دال بر هوش سرشار و سواد بالای .... دکتر سبطی ... میدونم ! ...... :::
      ادبیاتو خـــوب خونده باشی ... غنی بودن این کتاب قشنگ دستت میاد ! ....
      همش 200 صفحه است !
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خط ویژه گاج بهترینه همونطور که ادبیات موضوعی ش بهترینه
      چون مولفاش واقعا افراد باسوادی هستن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خط ویژه خیلی کتاب خوبیه املا و لغتش کامله کامله... قرابتم همه مفهومای مهمو اورده اخرشم کنکورای سراسری سالای قبل....
      زبان فارسی خودم نمیخونم نطری نمیدم ... ارایه هم که خوندن نداره بیشتر شبیه ریاضی فیزیکه باید تست بزنی تستای اخرش برای یاد اوری خوبه... تاریخ ادبیاتشو نخوندم ولی مطمنم کامله ولی خودم با همون خوندن دوباره لغمه مهرو ماه راحت ترم کامل و جمع و جوره...
      الگو رو پارسال گرفتم خیلی فشرده گفته و رفته به نظرم خط ویژه کامل تره‌.

یسوال با زبان فارسی خط ویژه و تستای کنکور ۹۰ به بعد میشه حداقل دوتا زبان فارسی زد؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      خط ویژه خیلی کتاب خوبیه املا و لغتش کامله کامله... قرابتم همه مفهومای مهمو اورده اخرشم کنکورای سراسری سالای قبل....
      زبان فارسی خودم نمیخونم نطری نمیدم ... ارایه هم که خوندن نداره بیشتر شبیه ریاضی فیزیکه باید تست بزنی تستای اخرش برای یاد اوری خوبه... تاریخ ادبیاتشو نخوندم ولی مطمنم کامله ولی خودم با همون خوندن دوباره لغمه مهرو ماه راحت ترم کامل و جمع و جوره...

یسوال با زبان فارسی خط ویژه و تستای کنکور ۹۰ به بعد میشه حداقل دوتا زبان فارسی زد؟؟

از دقیق بودن خودت مطمئن شی ... آره میشه !
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      تو ادبیات .... 2 کتاب .... جمع بندی ... خوب یا حتی میشه گفت ... خیلی خوب ! ... کار شده !

++ خط ویژه گاج (400 صفحه !)
      ++ همایش دریافت (این جمع بندیش جمع بندی تره ! ) که من اینو دال بر هوش سرشار و سواد بالای .... دکتر سبطی ... میدونم ! ...... :::
      ادبیاتو خـــوب خونده باشی ... غنی بودن این کتاب قشنگ دستت میاد ! ....
      همش 200 صفحه است !
      کتابای دریافت انگار جزوس هیچ کار گرافیکی تو کتاباش دیده نمیشه و ادم رغبت نمیکنه کتاباشونو باز کنه...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      کتابای دریافت انگار جزوس هیچ کار گرافیکی تو کتاباش دیده نمیشه و ادم رغبت نمیکنه کتاباشونو باز کنه...

زیست و ادبیاتش (که خودم خوندم!) ...
      هر دو خیلی خوب و پرمایه ... کار شده !
      ...........
      در حدی که اگه رو کاغذ کاهی هم چاپ میشد و بدون هیچ طرح و رنگی، بازهم من میخوندمش !

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من خط ویژه رو شنبه سفارش دادم ولی امروز ارسالش کردن رسید دستم میگم چطوره از جمع بندی مهروماه که اصلا راضی نبودم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا اگر یکی فقط یه جمع بندی برای مفاهیم قرابت بخواد چی کار کنه؟؟؟؟
      مهر و ماه یه لقمه برای مفاهیم قرابت داره کسی استفاده کرده یا داره بگه چه جوره؟؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeede_Sh نمایش پست ها
      مهر و ماه یه لقمه برای مفاهیم قرابت داره کسی استفاده کرده یا داره بگه چه جوره؟؟؟؟
      اینو مگه اینکه سفارش بدی .... !
      .................................................. ...
      خب کتابای خط ویژه و دریافت که هم قیمتشون کمه و هم حجمشون کمه ! ..... میتونی بگیری هم بخش قرابتشو بخونی !
      ...............
      با ادبیات موضوعی هم خوب میشه قرابتو جمع زد ! .... کافیه همون مفاهیم و توضیحات به همراه یکی دو تست از هر مفهوم، مرور شن ! ..... !

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zapata نمایش پست ها
      اینو مگه اینکه سفارش بدی .... !
      .................................................. ...
      خب کتابای خط ویژه و دریافت که هم قیمتشون کمه و هم حجمشون کمه ! ..... میتونی بگیری هم بخش قرابتشو بخونی !
      ...............
      با ادبیات موضوعی هم خوب میشه قرابتو جمع زد ! .... کافیه همون مفاهیم و توضیحات به همراه یکی دو تست از هر مفهوم، مرور شن ! ..... !

ادبیات موضوعی تا پایان هفته دیگه قرابتاش تموم هس..بعدش میخوام از 7 خان خیلی سبز قرابتش رو بزنم و در کنارش یه چیزی باشه که مفاهیم رو باهاش مداوم مرور کنم..اخه این قرابت مهر و ماه به نظرم بیانش خوب بود...برای من خیلی مهم هس که روون مفاهیم رو به زبون خودمونی بگه اینجور بهتر میفهمم و تو یادم میمونه...بازم باید برم از نزدیک ببینمش.( دیشب pdf رو از سایت مهر و ماه دیدم)

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ادبیات موضوعی تا پایان هفته دیگه قرابتاش تموم هس..بعدش میخوام از 7 خان خیلی سبز قرابتش رو بزنم و در کنارش یه چیزی باشه که مفاهیم رو باهاش مداوم مرور کنم..اخه این قرابت مهر و ماه به نظرم بیانش خوب بود...برای من خیلی مهم هس که روون مفاهیم رو به زبون خودمونی بگه اینجور بهتر میفهمم و تو یادم میمونه...بازم باید برم از نزدیک ببینمش.( دیشب pdf رو از سایت مهر و ماه دیدم)
      نیازی به مهروماه نداری ! ........
      .................................................. .
      خط ویژه یا دریافت واست بهتره ! .... که حتا من میگم .. چون موضوعی رو خوندی ... دریافت واست بهتره !

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نشرالگو قرابتش اخرش بیت ها رو درس به درس اورده.
      من خودم هم بعضی بیت ها رو بهش اضاف میکنم.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها

بله .

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن