خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات

رفتن پیش مشاور یا خرید کتاب مشاوره؟

سلام دوستان من سال بعد پیش میرم و طبیعتا به یه مشاور نیاز دارم، مدرسمون مشاور داره ولی متوسطه
      به نظرتون کدوم یک از کتابای مشاوره میتونه به بیشترین داشتن بازده بهم کمک کنه؟ اگه نه برم مشاور بیرون یا کتاب؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام کاربرد مشاور با کتاب متفاوته کتاب یه سری اطلاعات به شما میده
      مشاور و برنامه ریز وقت و زمان شما رو تنظیم میکنه شما رو تعیین سطح میکنه منابع شما رو کارشناسی میکنه و...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب برای عموم نوشته میشه مشاور با توجه به سطح شما برنامه و مدیریت ها رو میگه بهت .
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خیلیا رفتن بیرون و با این مشاورا نتیجه نگرفتن، از گمراهی خودم با مشاور می ترسم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم شرایط شما رو دارم ودنبال مشاور خوب هستم.البته تلفنی
      بیشتر موسسه ها مشاوراشون دانشجویان پزشکین
      به نظر من با راهنمایی دوستان یه مشاور انتخاب کنید و یک ماه استفاده کنید اگه راضی بودین ادامه بدین
      دوستان اگه کسی مشاور تلفنی خوب میشناسه معرفی کنه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کانال های رایگان علیرضا افشار شمارو از هر مشاوری بی نیاز میکنه

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rhm97 نمایش پست ها
      کانال های رایگان علیرضا افشار شمارو از هر مشاوری بی نیاز میکنه
      اگر ادرس کانالو بدید ممنون میشم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1 نمایش پست ها
      سلام دوستان من سال بعد پیش میرم و طبیعتا به یه مشاور نیاز دارم، مدرسمون مشاور داره ولی متوسطه
      به نظرتون کدوم یک از کتابای مشاوره میتونه به بیشترین داشتن بازده بهم کمک کنه؟ اگه نه برم مشاور بیرون یا کتاب؟
      به نظر من داشتن مشاور خوبه اما بشرطی که واقعا مشاور باشه (یعنی هم از لحاظ علمی کارش رو بلد باشه هم از لحاظ هزینه منصف باشه و نخواد به هر قیمتی کسب درآمد کنه)
      تا وقت دارید با پرس و جو میتونید پیدا کنید ...
      تنها کاری که نیاز هست واستون انجام بده اینه که هر 2هفته یا 3هفته یبار برنامه بریزه و حواسش باشه که به درس ها برسید ...
      پیدا کردن کتاب مشاوره خودش یه پروسه ی زمان بر هست بعد هم خوندنش و در نهایت هم اون چیزی که فکر میکنید نیست ...
      اگه بخواید خودتون برنامه بریزید تا بیاید تجربه کسب کنید که برنامه ریزی رو یاد بگیرید یه زمانی رو از دست میدین از طرفی هم با نزدیک شدن به کنکور (حدودا از ماه های اسفند و فروردین) ذهن شما واسه برنامه ریزی خیلی مشغول میشه و باید همش به اون مسئله فکر کنید ... پس بهتره این موضوع رو به مشاور بسپارید و شما فقط به درس خوندنتون برسید اما همونطور که گفتم باید مشاور کاربلد با هزینه ی مناسب پیدا کنید تا مثل خیلی از بچه ها آخر کار ناراضی نباشید ...
      اگرم مشاورتون رو انتخاب کردید اول کار قرارداد کلی نبندید یا اینکه هزینه ی یکسال رو بدید به اینصورت عمل کنید که هزینه ی هرجلسه رو همون موقع بدید یا دیگه حداکثر هزینه ی 1ماه (که میشه 2 یا 3بار برنامه ریزی) رو بدید که درصورتیکه ناراضی بودین واسه تغییر مشاور مشکل پیش نیاد ...
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.
      هيچ كدوم.

ميشه يه نفر براي من توضيح بده مشاور قراره چه كار خاصي بكنه كه خودمون نميتونيم؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      سلام.
      هيچ كدوم.

ميشه يه نفر براي من توضيح بده مشاور قراره چه كار خاصي بكنه كه خودمون نميتونيم؟
      بله میشه یدونه پست بالاتر رو بخونید من تقریبا توضیح دادم باز اگه ابهامی هست بگید ...
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مسیح نمایش پست ها
      بله میشه یدونه پست بالاتر رو بخونید من تقریبا توضیح دادم باز اگه ابهامی هست بگید ...
      اگه درست خونده باشم گفتيد براي دو سه هفته آينده تون برنامه ميريزه و بايد حواسش باشه به تمام درس ها برسيد.
      من منظورم اينه برنامه ريختن براي دو سه هفته ديگه و توجه به تموم كردن درس ها و مرور ، همون كاريه كه ازمونهاي قلمچي و گزينه دو .... دارن ميكنن . تنها كاري كه بايد كرد اينه كه پارت هاي هر روزت رو مشخص كني ، بودجه بندي آزمون رو خرد كني و جايگذاري.

البته قبول دارم براي دوران جمعبندي و بعد عيد مشاوره گرفتن كار مفيديه ولي در حد يه جلسه ١/٥ هه كه طرف توضيح بده بايد چكار كني و ....

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arya3f نمایش پست ها
      اگه درست خونده باشم گفتيد براي دو سه هفته آينده تون برنامه ميريزه و بايد حواسش باشه به تمام درس ها برسيد.
      من منظورم اينه برنامه ريختن براي دو سه هفته ديگه و توجه به تموم كردن درس ها و مرور ، همون كاريه كه ازمونهاي قلمچي و گزينه دو .... دارن ميكنن . تنها كاري كه بايد كرد اينه كه پارت هاي هر روزت رو مشخص كني ، بودجه بندي آزمون رو خرد كني و جايگذاري.

البته قبول دارم براي دوران جمعبندي و بعد عيد مشاوره گرفتن كار مفيديه ولي در حد يه جلسه ١/٥ هه كه طرف توضيح بده بايد چكار كني و ....
      بله با اون برنامه ها میشه پیش رفت اما باز بقول شما مشخص کردن همون پارت ها درد سرِ ... همینطور که هممون میبینیم تعداد زیادی از برنامه های قلمچی و اینا عقب میفتن و بعد نمیدونن چکار کنن و هی برنامشونو عوض میکنن یا آرمانی برنامه میریزن... در کل به مشکل بر میخورن ...
      درکل من نمیگم نمیشه بدون مشاور درس خوند اما به احتمال زیاد به مشکل میخورن بچه ها و پیامدهایی بدنبال داره ... چیزی که من میگم اینه که مشاور کارت رو راحتتر میکنه (البته بازم میگم مشاوری که خوب باشه) ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشاور اصلا خوب نیست من به عنوان کسی که تجربه داشتم میگم مشاور به هیچ وجه دلسوزت نیست!!!!فقط خودتی که باید دلت به حال خودت بسوزه.

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      مشاور اصلا خوب نیست من به عنوان کسی که تجربه داشتم میگم مشاور به هیچ وجه دلسوزت نیست!!!!فقط خودتی که باید دلت به حال خودت بسوزه.Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      مخالفم با نظرتونمنم قبلا اینجوری فکر میکردم و برای همین پارسال گفتم خودم میخونم و با مشاوری که دوستم بهم معرفی کرده بود کار نکردم.دوستم امسال با کمک همون مشاور رفت دندونپزشکی و من امسال پشت کنکورم ولی اشتباه پارسالمو تکرار نکردمبنظرم این خیلی مهمه که روش کاری مشاورهارو بدونیم و قبل از شروع مشاوره خواسته هامون و نقاط ضعفمونو بهش بگیم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشاوره با دانشجو هایی ک تو رشته ها و دانشگاهای خوب قبول شدن میتونه مفید باشه ...
      نه از این مشاورا ک اسم دکتر مهندس رو خودشون میزارن بعد معلوم میشه ب زور دیپلم گرفتن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن