خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 105
    1. Top | #91
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دقیقا همین جوریه آزمونای مبحثی اش زده توی جاده خاکی
      ولی آزمونای جامعش استاندارد سخته یعنی یه کمک کننده قوی

درسته سخته ولی اینش خوبه شما روش حل و مسیر حل و روش برخورد با تستای سخت رو یاد میگیری
      دقیقا سر کنکور یاد آزمونای جامع موج افتادم

در وصف خلاصه های اول هر فصل اش چیزی نگم بهتره واقعا عالیه هم کامل و هم خلاصه

2. Top | #92
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان کسی این کتابو داره ؟

3. Top | #93
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان خدا قوت

4. Top | #94
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی این کتاب رو داره؟

5. Top | #95
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزان؟؟؟؟☺☺

6. Top | #96
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزان؟؟؟؟☺🙂☺😐

7. Top | #97
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من این کتابو از یکی از کنکوریهای پارسال خریدم
      آزمونهای نورش را زدم بد نبود. سوالای پارامتری زیادی داشت که به نظرم اصلا به اون شدت توی کنکور تاحالا نبود
      چندتا آزمون فیزیک پیش۱ اش را هم زدم و یادمه یکی از سوالاتش را بردم از دبیرمون پرسیدم. گفت این سوال فیزیک هالیدی هست ؛ بذار دانشگاه قبول شی بعد برو سراغ اینا فعلا اینا را بیخیال شو

واقعن هم بعضی سوالاتش از هالیدی هست. به نظرم کسی بخاد فیزیک رو حتی ۱۰۰ هم بزنه باید روی زمان کار کنه... مشکل اصلی زمانه وگرنه ایده ی سوال معمولا در حد موج آزمون نیست
      من سوالات اعزام به خارج فرهنگیان رو هم میدیدم به نظرم شباهت به موج آزمون فیزیک داشت!!

در کل شبیه هر چیزی هست از المپیاد بگیر تا فیزیک هالیدی غیر از کنکور

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام
      طبق گفته دبیر تقریبا همه بچه ها خریدن که مشاور بعد گفت نخرید اشغاله بدرد نمیخوره البته من هم نخریدم
      البته من آزمون های جامعش رو عکس گرفتم امتحان میگیرم از خودم بخواید میتونم اینجا هم اپلود کنم ولی به نظرم کتاب مزخرفیه
      کتاب جامع خیلی سبز خیلی بهتره از اینه با اینکه الان نباید مبحثی تست زد ولی بازم خیلی سبز رو ترجیح میدم به این کتاب موج آزمون
      فیزیک 3 وحشتانکی داره ، یکی از رفقای ما فیزیک هالیدی رو کامل خونده بود یکی امتحانی چیزی هم داده بود و نمره قبولی گرفته بود ولی بعضا تو موج کم می اورد ( البته نه به خاطر نداشتن علم بلکه به خاطر زمان)

9. Top | #99
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TRACKER نمایش پست ها
      سلام
      طبق گفته دبیر تقریبا همه بچه ها خریدن که مشاور بعد گفت نخرید اشغاله بدرد نمیخوره البته من هم نخریدم
      البته من آزمون های جامعش رو عکس گرفتم امتحان میگیرم از خودم بخواید میتونم اینجا هم اپلود کنم ولی به نظرم کتاب مزخرفیه
      کتاب جامع خیلی سبز خیلی بهتره از اینه با اینکه الان نباید مبحثی تست زد ولی بازم خیلی سبز رو ترجیح میدم به این کتاب موج آزمون
      فیزیک 3 وحشتانکی داره ، یکی از رفقای ما فیزیک هالیدی رو کامل خونده بود یکی امتحانی چیزی هم داده بود و نمره قبولی گرفته بود ولی بعضا تو موج کم می اورد ( البته نه به خاطر نداشتن علم بلکه به خاطر زمان)
      ازمون جامعش رو میتونید بفرستید.
      ممنون میشم

10. Top | #100
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرم فیزیک iq سختتره تا موج...موج استاندارد تره و تستای چرت کم داره،البته برای سطح بالاها هست...یعنی کسی که یه دور مثلا گاج یا جامع خ سبز رو خوب کار کرده باشه
      Put your heart, mind, and soul into even your smallest acts. This is the secret of success.

11. Top | #101
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ازمون های مبحثی اش واقعا اکثرش سخت طراحی شده و بعضی هاش غیر استاندارده اما سوالات ازمون جامعش از نظرم خوبه برای تمرین و دوره کردن

12. Top | #102
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh2020 نمایش پست ها
      ازمون های مبحثی اش واقعا اکثرش سخت طراحی شده و بعضی هاش غیر استاندارده اما سوالات ازمون جامعش از نظرم خوبه برای تمرین و دوره کردن
      ممنون
      شما دارین؟؟؟
      میتونین برام بفرستین؟

13. Top | #103
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      ممنون
      شما دارین؟؟؟
      میتونین برام بفرستین؟
      نه متاسفانه .من سال قبل کنکور دادم کتابامو دادم به دیگران ولی چندین تا ازمون جامع داره که با پاسخنامش بخوای حساب کنی زیاد میشه اگه از اطرافیانتون کسی هست که این کتابو داره ازش قرض بگیرید و کپی کنید

14. Top | #104
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      ممنون
      شما دارین؟؟؟
      میتونین برام بفرستین؟
      نه متاسفانه .من سال قبل کنکور دادم کتابامو دادم به دیگران ولی چندین تا ازمون جامع داره که با پاسخنامش بخوای حساب کنی زیاد میشه اگه از اطرافیانتون کسی هست که این کتابو داره ازش قرض بگیرید و کپی کنید

15. Top | #105
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من واقعا عاشق موج آزمونم یکی از بهترین کتابهای دنیاس

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن