خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 105
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.med96 نمایش پست ها
      به نظرتون سبک سوالاش از کنکور دور نیست؟
      به آزمون فصل 2 سال دوم نگاه میکردم منم همین حس کردم بنظرم میخواد بعضی سوالاشو شبیه زیست و شیمی بده کلا سوال ایده دار زیاد دیدم توی این 20 سوال
      البته این نظر منه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمونه فیزیک الگو رو دانلود کردم یکم سوالاش عجیب بود البته درسنامه خوبی داشت ولی با سوالاش زیاد حال نکردم به نظرم سبک خط ویژه با اینکه چاپ نشده چون خط ویژه بیشتر مبنای کارو تست سراسری و سنجش قرار داده بهتر باشه من یکی صبر میکنم ببینم خط ویژه چی از اب درمیاد با دیدن سوالای ازمون فیزیک الگو یاد سوالای موسسه کلک چی افتادم شما رو دیگه میدونم؟؟

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا من سوالای فشارشو دیدم . بیشتر برا کسایی خوبه که میخان بالا ۹۰ بزنن هر فصلو با یه ازمون بسته !

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      نمونه فیزیک الگو رو دانلود کردم یکم سوالاش عجیب بود البته درسنامه خوبی داشت ولی با سوالاش زیاد حال نکردم به نظرم سبک خط ویژه با اینکه چاپ نشده چون خط ویژه بیشتر مبنای کارو تست سراسری و سنجش قرار داده بهتر باشه من یکی صبر میکنم ببینم خط ویژه چی از اب درمیاد با دیدن سوالای ازمون فیزیک الگو یاد سوالای موسسه کلک چی افتادم شما رو دیگه میدونم؟؟
      از سوالای اونجا هم استفاده کرده پاسخنامه رو ببین

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بین موج ازمون فیزیک و جامع خیلی سبز(تک جلدی)
      کدوم بهتر است؟
      کاری به حجمش ندارم از نظر سطح سوالا و غیر تکراری نبودن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fff44 نمایش پست ها
      بین موج ازمون فیزیک و جامع خیلی سبز(تک جلدی)
      کدوم بهتر است؟
      کاری به حجمش ندارم از نظر سطح سوالا و غیر تکراری نبودن
      من خیلی سبز تکجلدی رو ندیدم ونظر دربارش نمیدم ولی با نمونه هایی که از این کتاب دیدم بنظرمیاد تستای جدید و ایده دار رو داره البته باید کتابو کامل ببینم تا بتونم دربارش نظر بدم یه نکته رو نوجه کن جامع خیلی سبز از93 یا 92 هیچ تغییری نداشته و فقط تستای کنکور ضمیمه شده ولی این کتاب جدید التالیفه

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rhm97 نمایش پست ها
      من که ندیده سفارش دادم الگو همه کتاباش ارزش زدن داره اینم ک ۲۰ تومنه با تخفیف تا فردا
      چرا به من نگفتی؟!!!!!

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدایی آزموناش بدرد آزمون گرفتن نمیخوره سطحش بالاتر از عرف کنکوره.ولی تستاش برای جمع بندی بنظرم عالیه .دوستان راستی برای جمع بندی فیزیک صفر تا صد خوشخوان خیلی بهتره از زیپ اندیشه فائق هست که رو بورسه.من پایه زیپ اندیشه فائق رو گرفتم بعد که خوشخوانو دیدم واقعا پشیمون شدم
      البته برای دانش آموزایی که قوی کار کردن توصیه میکنم.خوشخوان نکته محور نوشته و نقطه قوتش تستای جدید و ۳ آزمون پایان هر فصل هست که زیپ اینو نداره.بنظرم من در کل موج آزمون + فیزیک پیش و پایه صفرتاصد خوشخوان منابع کاملی برای جمع بندی میتونن باشن.اما اگه میتونید صبر کنید تا خط ویژه بیاد ببینیم چی کرده.
      ویرایش توسط Aghaee77 : 09 اسفند 1395 در ساعت 12:17

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک

سلا م دوستان یه نظر بی ربط اما خواهشا اگه کسی پاسخ فعالینای فیزیک تجربی رو برا چاپ جدید داره لطفا لینکشو بزاره

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      لطفا اگه کسی گرفت بررسی کنه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      والا من رفتم سایتشون چندتا انتقاد نوشتم از موج آزمون فیزیک و کیفیت بده کاغذ و جلدو صفحه آرایی کتاب اصلا نظرمو هم تایید نکردن .......

به نظرم هنوز این کتابو نخرین وایسین خط ویژه ی گاج بیاد ... برای هر فصل 1 آزمون 20 سوالی کافیه آیا ؟؟؟؟؟

موج آزمون شیمی خیلی خیلی خوب بود .

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam78 نمایش پست ها
      والا من رفتم سایتشون چندتا انتقاد نوشتم از موج آزمون فیزیک و کیفیت بده کاغذ و جلدو صفحه آرایی کتاب اصلا نظرمو هم تایید نکردن .......

به نظرم هنوز این کتابو نخرین وایسین خط ویژه ی گاج بیاد ... برای هر فصل 1 آزمون 20 سوالی کافیه آیا ؟؟؟؟؟

به نظرتون خود سوالا چطوره یعنی به درد کنکور میخوره یا شبیه کنکور نیست؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.med96 نمایش پست ها
      به نظرتون خود سوالا چطوره یعنی به درد کنکور میخوره یا شبیه کنکور نیست؟

به نظرم سوالاتش خوب و فنی و ایده داره ولی مشکل اینجاس که به درد کنکور می خوره یا نه ؟؟ و آیا یک آزمون 20 سوالی برای هرفصل کافیه یانه ؟؟

من اول می خواستم بخرم همین دیروز موج پیش رو سفارش دادم می خواستم با اون بخرم ولی گفتم بذار خط ویژه هم بیاد .......

شاید برا منی که فیزک زیاد تمرین نکردم مناسب نباشه ... اما از درسنامش خوشم اومد.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam78 نمایش پست ها

کار خوبی کردن تایید نکردن
      اصلا شما کتابو دیدی که نظر دادی؟
      وقتی میدونن هنوز کتابشون به دست هیچکس نرسیده این نظرات بی معنیو تایید نمیکنن دیگه
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من یکی که صبر میکنم خط ویژه گاج بیاد شما رو نمیدونم ولی یکم تستاش حالت مچ گیری از دانش اموزو نداره ؟ راستش از هرکی پرسیدم گفت تو این مدت برا درس ریاضی و فیزیک تست های سال های قبولو تمرین کنید و اگه فرصت کردی تست تالیفی بزن البته منکر این نمیشم که ادم باید تست ایده دار بزنه ولی همه تستای فیزیک و ریاضی کنکور ایده دار نیس که بعضی از تستها عین تستهای سال قبل اند و تفاوت چندانی در ادبیات سوالا نیس البته الگو اومده تست سراسری 95 اینا رو اخر فصل گذاشته ولی زیاد این کتاب مثل موج شیمی تو دل برو نبود البته درسنامه معقولی داره ولی..من صبر میکنم

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن