خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها

چه راهنمایی غلطی!!!!تفریح!!!

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      شما درست میگی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سر به سایت کانون بزن ببین برای رتبه ای که میخوای چه درصد هایی رو باید بزنی! همیشه هم یه درس میشه نقطه قوتت که من فیزیک رو پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه هنوز میشه درصد های بالایی رو کسب کرد ( مثلا شیمی خیلی سخت شده ) .
      برای برنانه ریزی خب 12 ساعت مشخصه خیلی ساعت مطالعه ی بالایی هست برای صفر تا عید تمرین کن برسونی تا 8 ساعت ( روزای تعطیل ) و روزای مدرسه 5 ساعت . برنامه اصلی رو بزار برای عید تا کنکور ( باور کن همه ی نتیجه ی این بچه ها بر میگرده با بعد عید ، از دوستام عید تا کنکور خوند تو تجربی 340 شد منطقه سه یکی دیگه که ریاضی هست از عید خوند با تراز 5600 شد 150 منطقه ) توقعتو از خودت پایین نیار که مثلا 10 هزار بخوای ، روی هزار تمرکز کن و تلاش و تلاش و تلاش !
      ساعت های مطالعاتی هر درس رو زیاد نزار نهایتا 1.5 ساعت و نیم ساعت استراحت مابین .
      در مورد منابع هم از دوستان تجربی کمک بگیر بهترین منابع رو انتخاب کنی تا تو پروسه زمانی کوتاه بهترین نتیجه رو بگیری ! هیچوقت نگو نمیتونم چون وقتی بگی صد درصد نمیتونی! بگو میتونی بهترین کسی که میتونه آرامش و انگیزه بده خودت هستی داداش گل
      بعد عید ساعات مطالعاتی رو روی 12 ساعت بچین . اگه با برنامه های آزمون ها نخوندی فکر نمیکنم بتونی برسونی ( البته برنانه گاج فوق العادست و منطقی میتونی باهاش جلو بری ) یکم از آزمون ها فاصله بگیری برای جبرات عقب موندگی بد نیست ، از اون طرف هم میتونی با برنامه آزمون های جامع خودتو برسونی ( تمرکز اصلی تو برنامه ریزیت این باشه که مثلا اردیبهشت باید به آزمون جامع فلان آزمون برسی )
      خیلی از بچه ها بعد عید از درس خوندن میفتن به دلایل مختلف ( مثلا الان شاید ساعت ۷ بیدار شه ولی بعد عید تا ۱۰ میخوابه ) همین میشه نقطه قوتت .
      موفق باشی انشالله .
      پ.ن : الان وقت ساختنه وقت توکل نیست توکل باشه واسه نتیجه هر چی اون بالایی صلاح بدونه موفقیته .
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      التماس میکنم التماس میکنم !!!
      بسه باو خدایی خجالت بکش تو مردی مثلا بازی دختر بودی یه چی
      تو الان جلوی کنکور کم اوردی پس فردا بری پزشکی ای چیزی اونجا میخوای چیکار کنی
      این استراحت و اینا هم که میگن همش چرته اصلا خودتو دور نکن از درس خوندن برگشتن سخت تر میشه ! کل کنکور همین بیدار خوابی کشیدن و دردشه که حال میده
      برو بخون بقیشم بی خیال ...

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اقا منم افسرده شدم ،حوصله م سر رف از بس خوندمو نتیجه نگرفتم ، پوکیدم و.........
      منتظر تاپیکای منم با این عنوان باشید
      فعلا چاره ای جز درس نیس باید خوند و خوند و خوند همین البته به روش درستش باید خوند خود من روزی کمش 10 ساعت میخونم ولی ترازم حتی بیستا هم جابه جا نمیشه ولی کسایی هستن با روزی 2 ساعت بهترین نتیجه رو میگیرن تواناییشون بالاس

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      اقا منم افسرده شدم ،حوصله م سر رف از بس خوندمو نتیجه نگرفتم ، پوکیدم و.........
      منتظر تاپیکای منم با این عنوان باشید
      فعلا چاره ای جز درس نیس باید خوند و خوند و خوند همین البته به روش درستش باید خوند خود من روزی کمش 10 ساعت میخونم ولی ترازم حتی بیستا هم جابه جا نمیشه ولی کسایی هستن با روزی 2 ساعت بهترین نتیجه رو میگیرن تواناییشون بالاس
      بابا اینایی که میگن با روزی 2 ساعت چرته محضه تو همین انجمنش کلی رتتبه بر تر هست بورو بپرس. دوست عزیز 10 ساعت برا این بازه زمانی برا تجربی یه ساعت متوسطه سعی کن بیشتر تست بزنی. و تمرکزتم ببر بالا

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چون دیر شروع کردی حتما حتما باید مبحث حذف کنی
      مثه پارسال من اشتباه نکن
      چند تا چیز بخون فقط
      پزشکی هم که نمیخوای
      پس دلیلی نداره همه چیو بخونی 😊
      There is a will

&
      There is a way

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سریا نمیدونم تو چه حال و هوایی هستن وقتی کسی همچین تاپیکی میزاره ینی واقعا احتیاج به کمک و همدردی داره اما بعضیا بجای راهنمایی و کمک کردن یا انرژی منفی میدن یا هم ایرادی پیدا میکنن طرفو تحقیر کنن در ضمن پسرا تو این دنیا اصلا لازم نمیشه بگن التماس میکنم؟ التماس کردن فقط برا دختراس؟ عجب طرزو سطح فکری.... کاش به جای اینکه کسیو وارد چاه کنیم سعی کنیم طناب کمکمونو به طرفش دراز کنیم نجاتش بدیم و اینکه شما اقا hamidshams شما اصلا به اخرش فک نکن و نتیجه ی منفی رو کلا از ذهنت دور کن از الان شروع کنی به خوندن پرستاری سهله رشته ی تاپم میتونی قبول شی اسرتسو از خودت دور کن و از اولش با درسی که برات شیرینه و از اون درس خوشت میاد شروع کن بعدش هر روز یواش یواش درسای دگ رو بهش اضافه کن و با ارامش بدون خلل فکری بخون تا اخرش... و اینکه اگرم حرف منفی شنیدی و بهت گفتن نه تو نمیتونی تو در عوضش انرژیتو زیاد کن تو دلت بگو میتونم دارم براتون موفق باشی

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش نگران نباش
      نمیدونم حکمتش چیه اما زدن عمومیا تو کنکور تاثیرش از اختصاصی کم کم داره بیشتر میشه
      اینو از کارنامه دوستام میگم که اونی که عمومیش بیشتره رتبه اش خیلی بهتر از اونیکه اختصاصیش بیشتره
      پس عمومیا رو جدی بگیر
      زبان فارسی مبحث تکواط و شمارش صفت اینا رو بحذف
      فقط انواع ویرایشو با ارکان جمله بخون
      عربی خواستی معتلاتو بحذف

اختصاصی نمیدونم پرستاری زیر گروه چنده اگه زمین درصد داره توش فقط در حد ابتدایی ترم اول پیش رو بخون که کلی رتبه تو بهتر میکنه
      ریاضی که انتخابی کار کن مثلا فصل های راحتو مثل آمار و ماتریس و...

زیست بیا گیاه یا ژنتیک رو حذف کامل کن اما بقیه شو خوب بخون براش از الان وقت هست
      فیزیک که پیش2 رو بخون (البته این نظر خیلیاست که پیش2 راحته من بخوام مبحثی از فیزیکو حذف کنم خودم همین پیش2 رو میحذفم ) با فیزیک اول و فصل 3و4 سوم +فصل 3و4 پیش
      شیمی مسائل اسید باز و مسائل محلول هارو بحذف البته حفظیاشونو بخونا

بیشتر تست کنکور بزن
      تست تالیفی جز واسه زیست و دینی بیخیالش
      اکثر سوالات کنکور تکرارین

نگرانم نباش از الان واسه پزشکیم وقت هست
      فقط تلاش کن

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مشکلی نیس رفیق چهار ماه مونده میدونی تو چهار ماه میشه همه دورسو یه دور خوند بهت توصیه میکنم تو زیست بدن انسانو بخون با پیش دو از الان گیاهی و ژنتیک رو بحذف کلا این فصول زیستو بخون: دوم فصل سه تا هشت ، سوم فصل یک تا چهار با فصل یازده ، پیش دو کلا اگه وقت کردی پیش یکو هم بخون ، حالا برسیم به شیمی ،شیمی دومو با پیش یک و فصل دو سال سوم بخون اگه بیشتر وقت کردی میتونی قسمت حفظی محلول ها و الکتروشیمی رو بخونی ،حالا فیزیک اغا برو پیش دو و فصل سه و چهار فیزیک سه و پنجو شش دومو بخون ، حالا ریاضی از الان ترکیباتو حذف کن برو ماتریسو و امار و دنباله رو بخون اول از فصول اسون شروع کن بعد اینا برو سراغ احتمال و کاربرد مشتق و لیمیت و تابع همینا کافیه مشتق هم حتما اهنگ تغییر مشتق و خطوط مماس و مشتق گیری رو بخون تو مشتق توابع زنجیره ای و مشتق تابع ضمنی رو حذف کن امکان تکرارشون کمه ، ادبیات رو از موج ازمون و عربی و دینی رو از رو خط ویژه بخون زبان هم فیل شیمی . هر وقت حوصله ت سر رفت هرکاری دوس داشتی بکن مثل نگاه به یه فیلم رفتن به پارک و.. البته بیش از دو ساعت نباشه این تفریحات در کل .never give up🍭

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر چی بودو همه گفتن هیچی تازه نموند ک بگم : دی
      ولی یچی که هست میخوای از هر تایمی شروع کنی بخونی 4-5-6 ساعت ب خودت قول نده ک بخونی خودتو مجبور کن یعنی همین که ذهنت خواست بگه وای اینا چیه مذخرفن خسته شدم و اینا ساکتش کن باز بخون اصن راه نده ب این حرفا
      فقط بخون ( خودمم اوایل فقط با همین راها اومدم ب درس : )) )
      ب نشدنم اصلن فک نکن ک امکان نداره بخونی نشه
      موفق باشی

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

بنظرم زیست رو که همش بخونید برنامه بریز...و در کل بهتره با کنکوریای سال قبل مشورت کنی..
      یا همون آقای دکتر تارم هم خوبه راهنماییشون...مصاحبشون و آیدیشون هست تو این پست های تانجمن..امیدوارم موفق باشین

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز خیییییلی کنکور رو سخت می گیریم این ترسا علتش اینه برو سوالای 95 رو یه نگاه بنداز میفهمی انقدام سخت نیست

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      دوست عزیز خیییییلی کنکور رو سخت می گیریم این ترسا علتش اینه برو سوالای 95 رو یه نگاه بنداز میفهمی انقدام سخت نیست
      دقیقا همینجوره , کنکور رو بیشتر این شرکت های تولید محصولات آموزشی گنده کردن تا بتونن محصولاتشونو بیشتر بفروشن وگرنه واقعا یه درسی مثل زبان رو اگه برید نگاه کنید فرق خیلی زیادی با امتحان نهایی ک میدیم نداره !

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      آقا من راهنمایی همه ی بچه هارو تقریبا یه نیم نگاهی انداختم....
      واقعا همه چیو گفتن(دمشون گرم) ،چیز جدیدی نمیمونه که من یا بقیه بگن...

به نطرم چند بار این توصیه ها رو بخون و بعدش دیگه فقط عمل کن
      ان شاالله که موفق میشی.

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      الان خیلی به کنکور فکر نکن، زمان خیلی هم کم نیست.
      این هفته یه حجم معقولی از مطالب، ترجیحا اون مطالبی که دوست داری رو انتخاب کن و شروع کن به خوندن به ساعت مطالعه جهت وزش باد و تانژانت پرتو نور تابیده به کتاب هم خیلی توجه نکن!
      همون سوال های 95 رو هم یه تگاه بنداز آسون تر از چیزیه که فکر میکنی.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن