خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چند تا سوال لطفا کمک کنید

سلام در مورد چند تا مورد سوال داشتم ممنون میشم کمک کنید:
      کنکور 96 ام
      1-زیست گیاهی نخوندم قسمت های سال دومش رو - بدون خوندم اون ها فصل تولید مثل گیاهان سوم رو بخونم ؟ چه کار کنم این قضیه گیاهی رو کلا ؟ واسه ژنتیک نمیخوام وقت بزارم فقط میخوام بدونم از کدوم فصلاش سوال مفهومی میاد فقط اونارو بزنم

2- در مورد عربی ترجمم خوبه معمولا قلم چی 20-30 درصد ترجمه میزنم فقط - جز اون چه مباحثی رو کار کنم که حتما سوال میاد و به نسبت راحت تره ؟

3- ریاضیم که کلا تعطیل - معلممون اصرار داره کاربرد مشتق رو تموم کنیم و بعد بریم سراغ انتگرال و فصل های راحت مثل آمار و ماتریس اینا - ولی از اونجایی که ریاضیم خیلی ضعیفه به نظرم مشتق و کاربرد مشتق اینا بیهودس چون ممکنه تو کنکور ناکارم کنه - دوست دارم از الان برم فصل های راحت رو بخونم نظر شما چیه ؟
      ممنون
      شرمنده زیاد شد

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی قسمت های راحت هندسه 1 کدومان ؟ شنیدم 2 تا تست راحت میدم مربوط به کدوم بخشه ؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهشا سریع راهنمایی کنین خیلی مهمه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1شما که میخوای گیاهی سومو بخونی خب قبلش یه نگاهی به دوم بنداز یا اصن برو سوم رو بخون اگه دیدی نیازه برو دوم رو بخون
      2خب قواعد عربی مهمه باید خونده بشه
      3ریاضی بعضی مباحث رو انتخاب کن رو همونا خوبه خوب مسلط شو بعد برو سراغ فصلای سخت(البته اگه فک میکنی میتونی فصل مشتقو کاربردشو بامعلمت پیش ببری که اونو پیش ببر درکنارش مبحث اسونو شروع کن)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن