خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان من نمیفهمم این مدل برخورد واسه چیه.
      من حدود ۲ ۳ هفته پیش از این تغییرات توسط خود جناب زارع خبردار شدم.
      واسه همین به ایشون گفتم حتما به دوستان چه در سایت چه در تلگرام و چه در فروم اطلاع رسانی کنن.
      بعضیا شاید براشون مهم باشه. بعضیا هم کلا وسواس دارن.
      حداقل اینجوری از ضرر و زیان داوطلبا گرفته بشه.
      ایشون هم میتونستن چیزی نگن اصلا . تا این وسط ییشتر سود کنن.
      چرا ؟ چون ۲ نفرم امروزا برن جلد قدیم کتاب رو بگیرن و دوباره ۲ هفته دیگه بخاطر وسواس یا مهم بودن تغییرات براشون برن ویرایش جدید رو بگیرن واسه ایشون میشه سود...

همه چیو تک بُعدی نبینیم.
      کسیم اگه فک میکنه من نسبتی با ایشون دارم یا دارم تبلیغات میکنم بگه اسکرین شات پیامی که به ایشون دادم رو بزارم
      ویرایش توسط Hossein.A : 28 تیر 1396 در ساعت 10:54

2. Top | #32
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید خدمت اقای زارع. اقای دکتر همانطور که میدونین هزینه کتاب یکم زیاد هستش از طرفی هم بچه ها نمیخوان این کتاب رو از دست بدن و دوست دارن این کتاب رو داشته باشن خوب یک سری قدرت خرید رو ممکنه نداشته باشن اگه مقدور هست مشخص کنین ایا تغییرات کتاب واقعا انقدر چشمگیر هست که بخواد دانش اموز رو مجاب به خرید ویرایش جدید بکنه یا خیر؟ چون اینجور مواقع دانش اموز فکر میکنه ویرایش جدید دارای نکات تستی درسنامه بهتر نسبت به ویرایش قدیمی هستش برای همین با تمام مشکلاتی که داره میره میخره بعد میبینه به غیر کنکور مثلا 96 چیز دیگه ای نیست جز چند هایلایت از تست ها .من الان کانال تلگرام رو داشتم چک میکردم چیز انچنا ملموسی برای ویرایشات ذکر نشده بود که دانش اموز رو به تصمیم گیری وادار کنه و بین یه دوراهی بد گذاشته. خوب قائدتا لیست تغییرات هم نباید بزارین چون بچه ها میرن خودشون کتاب قدیم رو ویرایش میکنن و خوب این از نظر منمنطقی نمیاد. به هر حال اگه پیامم رو خوندین خواهش میکنم که یه مساعدت بفرمایید و بیشتر توضیح بدین. ممنونم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید خدمت اقای زارع. اقای دکتر همانطور که میدونین هزینه کتاب یکم زیاد هستش از طرفی هم بچه ها نمیخوان این کتاب رو از دست بدن و دوست دارن این کتاب رو داشته باشن خوب یک سری قدرت خرید رو ممکنه نداشته باشن اگه مقدور هست مشخص کنین ایا تغییرات کتاب واقعا انقدر چشمگیر هست که بخواد دانش اموز رو مجاب به خرید ویرایش جدید بکنه یا خیر؟ چون اینجور مواقع دانش اموز فکر میکنه ویرایش جدید دارای نکات تستی درسنامه بهتر نسبت به ویرایش قدیمی هستش برای همین با تمام مشکلاتی که داره میره میخره بعد میبینه به غیر کنکور مثلا 96 چیز دیگه ای نیست جز چند هایلایت از تست ها .من الان کانال تلگرام رو داشتم چک میکردم چیز انچنا ملموسی برای ویرایشات ذکر نشده بود که دانش اموز رو به تصمیم گیری وادار کنه و بین یه دوراهی بد گذاشته. خوب قائدتا لیست تغییرات هم نباید بزارین چون بچه ها میرن خودشون کتاب قدیم رو ویرایش میکنن و خوب این از نظر منمنطقی نمیاد. به هر حال اگه پیامم رو خوندین خواهش میکنم که یه مساعدت بفرمایید و بیشتر توضیح بدین. ممنونم
      سلام
      خسته نباشید
      من توضیح دادم تغییرات کتاب دقیقا چیا هستن و تصمیم‌گیری برعهدة خودتون هست. این توضیحات رو برای این دادم که خودتون وقتی ویرایش جدید کتاب رو ببینید، نمی‌تونین تشخیص بدین چقدر تغییر ایجاد شده در کتاب

4. Top | #34
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام
      خسته نباشید
      من توضیح دادم تغییرات کتاب دقیقا چیا هستن و تصمیم‌گیری برعهدة خودتون هست. این توضیحات رو برای این دادم که خودتون وقتی ویرایش جدید کتاب رو ببینید، نمی‌تونین تشخیص بدین چقدر تغییر ایجاد شده در کتاب

ممنونم اقای دکتر.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان این تغییرات برای افرادی هست که برای اولین بار میخوان بین چاپ 95 و 96 یکیو بخرند اما برای کسانی که چاپ پارسال دارند نیازی به خرید مجدد نیست چون طبق مواردی که آقای زارع نوشتند تغییر محتوا ابدا نداشته و فقط جابجایی رخ داده که برای کسی که میخواد زیست رو خوب بخونه اهمیتی نداره.به امیدی پیروزیمون
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

ویرایش توسط last shot : 28 تیر 1396 در ساعت 13:21

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من همین سه هفته پیش کتابو گرفتم
      البته تغییرات محتوایی نداشته خداروشکر.فقط ظاهری بوده.پس چاپ جدیدش با چاپی که سه هفته پیش گرفتم یا درواقع چاپ قدیگش فرق خاصی نداره بجز فرق های ظاهری که بالاخره هرساله درهمه ی کتابای بازار ایجاد میشه که یک نو اوری تو کتاب بوجود بیاد برای فروش بیشتر
      ویرایش توسط Heisenberg1997 : 28 تیر 1396 در ساعت 13:21

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن