خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات

کمک لطفا....سریع

ویرایش توسط parslord : 07 اسفند 1395 در ساعت 22:19

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما هم خط ویژه بخون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.M10 نمایش پست ها
      شما هم خط ویژه بخون
      کافیه میتونم 60 بزنم؟؟؟

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بستگی به خودتون داره که با مهروماهی که خوندین راحت باشین یا خط ویژه..............من خودم تازه شروع کردم و دارم با مهروماه پیش میرم و کتاب مفیدی هستش............سعی کنید مطالبی که براتون آسون تره و زود تر جمع میشه رو اول بخونید وبه همین ترتیب پیش برید...............اگه مطالب رو خوب خونده باشید و جاافتاده باشه واسه رفع فراموشی و به خاطر سپری مجدد یه مرور کافیه!................درمورد چی بخونید و چی نخونید هم خودتون باید مشخص کنید................چون ممکنه مبحثی واسه شما سخت باشه ولی واسه دیگری آسون..............فعلا هم به حذف فکر نکنید

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از روی یه کتاب جمع بندی فرمولا رو مرور کن و شروع کن به تست زدن. در مورد تست هم اول تستای کنکور رو کامل بزن بعد اگه نیاز داشتی برو دنبال تالیفی. در مورد کتاب جمع بندی هم فکر کنم خیلی سبز خیلی خوب باشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ESHGH0KHODA نمایش پست ها
      بستگی به خودتون داره که با مهروماهی که خوندین راحت باشین یا خط ویژه..............من خودم تازه شروع کردم و دارم با مهروماه پیش میرم و کتاب مفیدی هستش............سعی کنید مطالبی که براتون آسون تره و زود تر جمع میشه رو اول بخونید وبه همین ترتیب پیش برید...............اگه مطالب رو خوب خونده باشید و جاافتاده باشه واسه رفع فراموشی و به خاطر سپری مجدد یه مرور کافیه!................درمورد چی بخونید و چی نخونید هم خودتون باید مشخص کنید................چون ممکنه مبحثی واسه شما سخت باشه ولی واسه دیگری آسون..............فعلا هم به حذف فکر نکنید
      به حذف فکر نمی کنم ولی دقیق نمی دونم چی کار کنم دوباره مهر ماه رو مرور کنم یا خط ویژه رو از اول بخونم
      مطالب رو خوب خوندم ولی خیلی وقته هیچ مروری نکردم الان فک کنم حتی احتمال هم یادم نیست...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قبلا مهرو ماه داشتم ولی اصلا از درسنامش راضی نبودم سردرگمم میکرد و باهاش راحت نبودم اما ای کیو درسنامش بهتر از مهرو ماهه و تستایی که تو درسنامه برا یادگیری گذاشته تیپشون خوبه .... بعضیاهم با خیلی سبز راحتن ولی ای کیو با جزوه و فیلم اموزشی جواب میده من با جزوه میخونم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin-m نمایش پست ها
      قبلا مهرو ماه داشتم ولی اصلا از درسنامش راضی نبودم سردرگمم میکرد و باهاش راحت نبودم اما ای کیو درسنامش بهتر از مهرو ماهه و تستایی که تو درسنامه برا یادگیری گذاشته تیپشون خوبه .... بعضیاهم با خیلی سبز راحتن ولی ای کیو با جزوه و فیلم اموزشی جواب میده من با جزوه میخونم
      وقت می شه بخونم iq رو ؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parslord نمایش پست ها
      سلام
      من برا ریاضی مشکل دارم مقدار زیادی ازش رو خوندم ولی الان همش( تاکید میکنم همش) یادم رفته چون اصلا مرور نکردم و یه ماهی هم میشه اصلا ریاضی نخوندم ولی قبلش با مهر و ماه خیلی خوب پیش میرفتم ولی الان...
      چیکار کنم.....؟؟؟؟
      تصمیم دارم خط ویژه گاج رو از اول شروع کنم به خوندن کارم درسته؟؟؟

درصد می خوام در حد 50 الی 60 ولی الان فک کنم به اندازه 10 درصد هم بلد نباشم..... چی رو بخونم ؟؟؟؟ چی رو نخونم؟؟؟؟

تو رو خدا هر راهکاری بلدین بگین
      اگه یادگیریت کامل باشه .... در واقع چیزی از یادت نرفته !
      ...................
      نیازی به کتاب جدید نیست ! :: از همون کتابی که خوندی یه سری تستاشو بزن

تستای کنکور هم کار کنی واسه مرور و یادآوریت خوبه !
      ......................
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مگه عربیه که یادت رفته!
      همرو حفظ کردی مگه؟
      ریاضی یه مهارته چجوری مهارتیو که بدست آوردیو یادت رفته
      من یکی از فامیلامون رشته فیزیکه الان هیچی یادش نیست بعد ۲۰ سال ولی ریاضیش انقدر خوبه که آدم کف میکنه!!
      یه تغییر اساسی تو روش خوندنت بده بنظرم
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonyfan نمایش پست ها
      مگه عربیه که یادت رفته!
      همرو حفظ کردی مگه؟
      ریاضی یه مهارته چجوری مهارتیو که بدست آوردیو یادت رفته
      من یکی از فامیلامون رشته فیزیکه الان هیچی یادش نیست بعد ۲۰ سال ولی ریاضیش انقدر خوبه که آدم کف میکنه!!
      یه تغییر اساسی تو روش خوندنت بده بنظرم
      خب مثلا وقتی یه سوال رو می خوام حل کنم سردرگمم ...نمی دونم دارم درست پیش میرم یا غلط بعضی سوالا رو اصن نمی دونم چی کار کنم...
      در حالی که قبلا همین سوالات رو به راحتی حل می کردم
      روش خوندنم اینکه اول درسنامه رو می خونم بعد چند تا تست آموزشی می زنم بعد انقدر تست مییزنم که دستم را بیفته و تستا برام راحت بشن....
      ویرایش توسط parslord : 07 اسفند 1395 در ساعت 22:10

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مرسی از همگی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کافیه میتونم 60 بزنم؟؟؟
      احتمالا خیلی فشرده و پر حجم خوندی که الان یادت نیست برای منم پیش اومده چنین چیزی که پشت سر هم تستارو درست میزدم بعد یه مدت اومدم دیدم نمیتونم همون تستارو بزنم!

الان وقت نداری که بخوای وسواس به خرج بدی که الا و بلا 60 می خوام.
      بهینه ترین کتابی که میشناسم خط ویژس روش به تسلط برس درصد خبی به دست میاری ولی عدد نمی تونم بگم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up
      عزیزجان
      شما که می فرمائید قبلا خوب خوندید و مهروماه رو کار کردید پس خیلی وضعت بد هم نیست. دو تا مسئله خیلی مهم هست:
      1- مطمئنم خیلی چیز ها در خاطر مبارک هست فقط کافیه یکم بهش فشار بیاری ؛ نه اینکه بخوام بهت دلخوشی بدم واقعا حست کاذبه.
      2- خط ویژه کتاب خوبیه ؛ شما که میخوای مرور بنمایی از رو خط ویژه بخون و مرور کن هر جا که دیدی خیلی لنگ میزنی یه رجوع به مهروماه بکن. تست های کنکور فراموش نشه.

ویرایش توسط jarvis : 07 اسفند 1395 در ساعت 23:24

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن