خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

منابع زیست شناسی کنکور

سلام دوستای گلم، وقتتون بخیر، من تازه شروع کردم و هدفم کنکور 97 هستش، انقد منابع زیادن که سردرگم شدم، من خودم تصمیم گرفتم برا درس زیست شناسی، زیست شناسی 1 و 2 خیلی سبز، پیش دانشگاهی الگو و ژنتیک تخته سیاه رو بخونم، به نظرتون اگه این منابع همراه با کتاب درسی عمیق و مفهومی خونده بشن برا درصد 80 کفایت می کنن یا منابع دیگه ای هم لازمه؟ مرسی از همه...

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حالا که هدفت97 هست.به نظرم از فاگوزیست بجای خیلی سبز استفاده کن.وبرای تست هم الگو و iq
      ویرایش توسط 86ali.z : 07 اسفند 1395 در ساعت 09:56

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 86ali.z نمایش پست ها
      حالا ;i هدفت97 هست.به نظرم از فاگوزیست بجای خیلی سبز استفاده کن.وبرای تست هم الگو و iq
      آی کیورو دارم ولی انقد راجع بهش بد و بیراه میگن که مردد شدم بخونمش یا نه...

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atasadzadeh نمایش پست ها
      از کدوم‌کتاب نمیگن دوست عزیز ؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      آی‌کیو چون پرفروش‌ترین کتاب زیست کشور ست، طبیعتا بیشتر راجع بهش صحبت میشه و اشکالم داره مسلما، اما دیگه همه کسایی که کتابای دیگه رو هم دیذن، تایید کردن که کم‌اشکال‌ترین و نزدیک‌ترین به کنکور هست و مورد تایید اساتیدی مثل دکتر عمارلو هم بوده. اون اشکالاتی هم که داره به زودی برطرف میشه و اطلاع‌رسانی میشه، پس نگران نباشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      آی‌کیو چون پرفروش‌ترین کتاب زیست کشور ست، طبیعتا بیشتر راجع بهش صحبت میشه و اشکالم داره مسلما، اما دیگه همه کسایی که کتابای دیگه رو هم دیذن، تایید کردن که کم‌اشکال‌ترین و نزدیک‌ترین به کنکور هست و مورد تایید اساتیدی مثل دکتر عمارلو هم بوده. اون اشکالاتی هم که داره به زودی برطرف میشه و اطلاع‌رسانی میشه، پس نگران نباشید

شما قرار بود کانال تلگرام کتابو معرفی کنید!!!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.med96 نمایش پست ها
      شما قرار بود کانال تلگرام کتابو معرفی کنید!!!
      این هفته توضیح میدم راجع بهش

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مطمئن باشيد اونايي كه از آي كيو بد ميگن ، مغزشون كشش تست سخت رو نداره ؛
      آي كيو با اينكه غلط هاي زيادي شايد داشته باشه ، اما با اينكه چاپ هاي اولش هست ، غلط هاش از كتاب الگو كه n ساله داره تجديد چاپ ميشه ، كمتر و تست هاش استاندارد تره ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این هفته توضیح میدم راجع بهش

آقای زارع به جواب پیام خصوصی نیاز دارم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مرسی آقای زارع، فقط ای کاش لطف کنین اشکالات رو به صورت یه فایل اصلاحیه نسبت به چاپ قبلی کتاب که دقیقا توش مشخص باشه که کجاها ویرایش شده تو کانال تلگرامی که قراره ایجاد کنین بذارین، یه دنیا ممنونتون میشم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.M10 نمایش پست ها
      آقای زارع به جواب پیام خصوصی نیاز دارم
      سلام
      جواب دادم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      مرسی آقای زارع، فقط ای کاش لطف کنین اشکالات رو به صورت یه فایل اصلاحیه نسبت به چاپ قبلی کتاب که دقیقا توش مشخص باشه که کجاها ویرایش شده تو کانال تلگرامی که قراره ایجاد کنین بذارین، یه دنیا ممنونتون میشم
      فایل اصلاحیه قرار نمی‌دم اما مواردی که نیاز به اصلاح داشته باشه رو به صو‌رت موردی مطرح و بررسی خواهیم کرد که از این بابت، کسی ضرری نکنه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فایل اصلاحیه قرار نمی‌دم اما مواردی که نیاز به اصلاح داشته باشه رو به صو‌رت موردی مطرح و بررسی خواهیم کرد که از این بابت، کسی ضرری نکنه
      به نظر من بهتره اگه تو یه فایل هم قرار نمی دین حداقل مواردی که مطرح میشه رو خودتون بررسی کنین و در نهایت در صورت نیازمند اصلاح بودن تو کانال اعلام کنین، شاید بعضی از داوطلبان وقت نداشته باشن همه ی بررسی هارو بخونن، ینی منظورم اینه که فقط اصلاحیات رو قرار بدین نه دفاعیات رو :-)

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      به نظر من بهتره اگه تو یه فایل هم قرار نمی دین حداقل مواردی که مطرح میشه رو خودتون بررسی کنین و در نهایت در صورت نیازمند اصلاح بودن تو کانال اعلام کنین، شاید بعضی از داوطلبان وقت نداشته باشن همه ی بررسی هارو بخونن، ینی منظورم اینه که فقط اصلاحیات رو قرار بدین نه دفاعیات رو :-)
      همش مشخص و متمایز از هم هست. شما می‌تونین فقط اصلاحیه‌ها رو بخونین یا اگه خواستین، مواردی که رفع ابهام شدن رو هم بخونین. نگرانی از این بابت نداشته باشید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن