خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 169
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید این جمله درسته؟
      در کیسه ی گوارشی عروس دریایی همه ی سلولهای لوله های شعاعی برامدگی های سیتوپلاسمی دارند.
      تست747 ای کیو

2. Top | #152
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام ببخشید این جمله درسته؟
      در کیسه ی گوارشی عروس دریایی همه ی سلولهای لوله های شعاعی برامدگی های سیتوپلاسمی دارند.
      تست747 ای کیو
      لوله های شعاعی همون طورکه ازاسمش پیداست(لوله ها)یکی نیستندچندتاهستنددرموقعیتی داخلی ترومتصل به دهان اندکه باتوجه به شکل کتاب درابتدای خودمنشعب(شاخه شاخه میشوند)وهرکدوم ازاین شاخه هاجداگانه به لوله ای دایره ای شکل متصل میشوند(دایره مرکزی همون دهانه)سلولهای پوشاننده داخل(نه خارج)لوله های شعاعی ودایره ای ازنوع سلولهای مژکداراست که درکتاب درسی گفته این مژکهابازنش خودباعث جریان آب ازدهان به لوله هامیشودپس بله درسته(جدارداخلی لوله هی شعاعی+دایره ای(فقط یه لوله است)دارای مژک هست البته مزکهاازجنس پروتئین انددریوکاریوتهاودقیقانمیش ه گفت برآمدگی سیتوپلاسمی مگه اینکه مثلابرای ماکروفاژهاکه برآمدگی سیتوپلاسمی دارنداون رومژک تعریف کنیم
      اگه نظام جدیدیدبااحتیاط بیشتری به جوابم فکرکنیدیه نکته ای هم هست مثلاپای کاذب درآمیب ازجنس سیتوپلاسمه ویجوربرآمدگی سیتوپلاسمی محسوب میشه ولی یه چیزی که مهمه اینه(تفاوت پای کاذب درآمیب بابزآمدگی های سیتوپلاسمی=زوائدسیتوپلاسم )اینه که پای کاذب موقتیه ولی زوائددائمیه
      من عیدامسال آی کیوروگرفتم تست747این نیست:بلکه اینه:به دنبال تحریک زیاد..............(که خارج95هم هست2lr4eidv2z9qxh8x230t.jpg419949_543.jpg
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 01 مهر 1397 در ساعت 16:11

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نظام قدیم هستم زیست ای کیو رو تابستون پارسال خریدم توی کتاب تست گفته این جمله درسته ولی با متن کتاب درسی مطابقت که میدم میبینم جمله غلطه. گیج شدم کلا

4. Top | #154
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو کتاب گفته بدن کیسه تنان از دو یا سه لایه سلول ساخته شده است چند خط پایین تر گفته که سلولهای پوشاننده داخل لوله ها مژک دارن پس همه سلولهای این لوله ها مژک ندارن ولی توی تست گفته همشون دارن
      الان کدوم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #155
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      امسال رتبه برتر ها از آی کیو زیست و شیمی بیشتر بد میگن تا خوب
      سلام
      دوست عزیز من از هر دو استفاده کردم ، مشکل جدی نداشتن

6. Top | #156
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      تو کتاب گفته بدن کیسه تنان از دو یا سه لایه سلول ساخته شده است چند خط پایین تر گفته که سلولهای پوشاننده داخل لوله ها مژک دارن پس همه سلولهای این لوله ها مژک ندارن ولی توی تست گفته همشون دارن
      الان کدوم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خب درسته دیگه عزیزم(داخل لوله هامژکداره وداخلی ترین لایه(دراین3لایه هم لوله هاهستند)اگه بادقت پست اولمومیخوندیدرفع ابهام میشدببینیداین شکل شماتیک رواینجامن میکشم تابیشترمتوجه منظورم بشیددرواقع این میشه عزیزم:سلولهای مژداردرون جدارداخلی لوله هاهستندکه خودلوله هاهم درداخلی ترین لایه کیسه تن هستندپس همه سلولهای پوشاننده داخل لوله هامژک دارندکاملادرسته
      پ.ن:ببخش عزیزم نقاشیم به خودی خودداغونه بادست راست هم کشیدم دیگه نورعلی نور
      فقط اون نارنجی هامثلالوله های شعاعی اندuntitled.png
      نگران منی به توقرصه دلم

7. Top | #157
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی از عذاب آور ترین کتاب های تست .....

8. Top | #158
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب خیلی خوبیه به نظر من
      قشنگ متن کتابو شخم زده

9. Top | #159
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfann21 نمایش پست ها
      کتاب خیلی خوبیه به نظر من
      قشنگ متن کتابو شخم زده
      خیلی زیادی شخم زده
      اگه مغزت مثل گاو آهن خرکار نباشه
      شاید زیاد با این آب و هوا حال نکنه

بیشتریا شاید تصورشون یه چی شبیه جزایر هاوایی و کباب سلطانی و دافای آس هستش
      ولی وقتی میرن سمتش، حسی شبیه فیلم Apocalypto بهشون دست میده

10. Top | #160
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آی کیو کتاب خیلی خوبیه ولی نه به عنوان منبع اصلی برای تست زنی به عنوان منبع تکمیلی برای دریافتن نکات تیره و تاری که از گوشه چشم آدم موقع خوندن کتاب در رفته خیلی خوبه و به آدم دید جدیدی میده تو حل سوالات

دیروز به صورت اتفاقیدست یکی از دوستام کتاب آبی قلمچی زیست رو دیدم و باحالتی تمسخر آمیز بهش گفتم داداچ این چیه میزنی..تو سطحت بالاتر از این حرفاست درصدش هم خوبهتو آزمونا بعدش ازش کتابو گرفتم و نگاش کردم خدایی الحق و والانصاف تستاش خیلی خوبن هرچند شاید درسنامه مناسب و درست و حسابی نداره و پاسخنامه اش یکم ضعیف عمل کرده ولی تستاش خیلی خوب بودن از نظر سطح هم از خیلی سبزو گاج جامع هم بالاتر بودن به نظرم اگه کسی به درسنامه کار نداره تست زدن از روی آبی قلمچی برای کسی که نمیخواد با آیکیو کار کنه خیلی مناسبه
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

11. Top | #161
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      آی کیو کتاب خیلی خوبیه ولی نه به عنوان منبع اصلی برای تست زنی به عنوان منبع تکمیلی برای دریافتن نکات تیره و تاری که از گوشه چشم آدم موقع خوندن کتاب در رفته خیلی خوبه و به آدم دید جدیدی میده تو حل سوالات

دیروز به صورت اتفاقیدست یکی از دوستام کتاب آبی قلمچی زیست رو دیدم و باحالتی تمسخر آمیز بهش گفتم داداچ این چیه میزنی..تو سطحت بالاتر از این حرفاست درصدش هم خوبهتو آزمونا بعدش ازش کتابو گرفتم و نگاش کردم خدایی الحق و والانصاف تستاش خیلی خوبن هرچند شاید درسنامه مناسب و درست و حسابی نداره و پاسخنامه اش یکم ضعیف عمل کرده ولی تستاش خیلی خوب بودن از نظر سطح هم از خیلی سبزو گاج جامع هم بالاتر بودن به نظرم اگه کسی به درسنامه کار نداره تست زدن از روی آبی قلمچی برای کسی که نمیخواد با آیکیو کار کنه خیلی مناسبه
      کتاب ابی قلمچی بی نظیره به دو دلیل : 1- تستاش 2- خلاصه های قشنگ و مفیدی که برای هر مبحث اورده به صورت طبقه بندی و نموداری و اینا...
      من توصیش میکنم ولی بازم به عنوان منبع اول مناسب نیست...نمیدونم چرا اسمش بد در رفته...من کلن ابی های قلمچی مخصوصن اختصاصیاش رو پیشنهاد میکنم کتابای خوبی ان

12. Top | #162
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من طبق کادر بندی آی کیو کتاب درسیو میخونم و تستایه آی کیو رو بلافاصله بعدش میزنم
      برای مرور و اینا آبی میزنم
      هم میزی خود بنده سال 95 فقط آبی کانون کار میکرد 50زد
      البته نه خیلی جدی
      رتبش 1119 شد

13. Top | #163
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تجربه ثابت کرده همه کتاب ها خوبن به شرط اینکه روشون کار بشه

منم واسم جای تعحبه که چرا اینقدر راجع به کتاب های آبی کانون گارد الکی گرفته میشه،من خودم مصاحبه خیلی از بچه ها و رتبه های برتر همین انجمن رو دیدم که از آبی مانون استفاده میکنن

آی کیو هم کتب خوبیه ولی نه برای دانش آموزی که زیر 2 درصد میزنه که ماشاالله کم هم نیستند و از میانگین 8 درصدی زیست کشور گویاست این موضوع

به نظر من با یک کتاب با سطح معقول کار بشه و درسنامه و کتاب درسی کامل بررسی بشه بعد آدم به سراغی یک کتابی مثل آیکیو زیست بره خیلی بهتره چون هم نقاط ضعف آدم رو نشون میده هم آدم راحت تر باهاش برخورد میکنه

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

14. Top | #164
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      تجربه ثابت کرده همه کتاب ها خوبن به شرط اینکه روشون کار بشه

منم واسم جای تعحبه که چرا اینقدر راجع به کتاب های آبی کانون گارد الکی گرفته میشه،من خودم مصاحبه خیلی از بچه ها و رتبه های برتر همین انجمن رو دیدم که از آبی مانون استفاده میکنن

آی کیو هم کتب خوبیه ولی نه برای دانش آموزی که زیر 2 درصد میزنه که ماشاالله کم هم نیستند و از میانگین 8 درصدی زیست کشور گویاست این موضوع

به نظر من با یک کتاب با سطح معقول کار بشه و درسنامه و کتاب درسی کامل بررسی بشه بعد آدم به سراغی یک کتابی مثل آیکیو زیست بره خیلی بهتره چون هم نقاط ضعف آدم رو نشون میده هم آدم راحت تر باهاش برخورد میکنه
      یه استدلال جالب فهمیدم از حرفت
      ............
      بنا به خود حرف سنجش ..... که 70% داوطلبا زیستو زیر 30 زدن
      میشه این برداشتو داشت که آیکیو به درد کمتر از 30 درصد داوطلبا میخوره باقی باید دنبال یه راه دیگه باشن

15. Top | #165
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      یه استدلال جالب فهمیدم از حرفت
      ............
      بنا به خود حرف سنجش ..... که 70% داوطلبا زیستو زیر 30 زدن
      میشه این برداشتو داشت که آیکیو به درد کمتر از 30 درصد داوطلبا میخوره باقی باید دنبال یه راه دیگه باشن

حالا نه اینکه یه راه دیگه
      آخه بعضی دانش آموزا شنیدن که آره رتبه های برتر از آیکیو استفاده میکنن و هنوز مثلا فرق تریکودینا و پارامسی و مژکدار و تاژکدار رو نمیدونن از ب بسم الله با آیکیو استارت کار رو میزنن بعد که میبینن نمیشه میفتن دیگه تو حاشیه کدوم دی وی دی بهتره کدوم استاد جزوش عالیه چه کار کنم چه کار نکنم آخرم اینقدر درگیر حاشیه میشه که میرسه دم کنکور میبینه ای دل غافل هنوز 10 هم نمیتونه بزنه
      درصورتی که اگه از همون اول با یه کتاب معمولی و متوسط کار میکرد بعد میتونست به کتاب های با سطح بالاتر برسه و یه درصد خوبی بگیره

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 101112 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن