خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Hard Worker7 نمایش پست ها

برنامه های ایمان سرورپور دقیقا کی پخش میشه؟
      مطمئن نیستم ولی فکر کنم جمعه ها میان تو برنامه فرصت برابر شبکه 7،، ساعت7 ونیم عصر
      فردا احتمالا باشه

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fan نمایش پست ها
      سلام؛
      این متن رو مینویسم،برای خودم...خودِ عزیزِ من،ببخش؛ببخش که چند ساله از تمومِ خوشیهایِ جهان محرومی.ببخش که همه تمامِ غم و غصه شونُ از تو میبینن.ببخش که از خشک شدن دریاچه ارومیه تا انتخابِ ترامپ به ریاست جمهوری امریکا همش به خاطرِ رد شدنِ دوباره و سه باره ی تو در کنکوره.ببخش که به وضعی دچارت کردم که به خاطرِ نفس کشیدن هم باید جواب پس بدی...ببخش که تمامِ غمِ عالم تو دلتِ و کسی نمیفهمه..ببخش که داری چوبِ تنبلیِ منو میخوری..خودِ عزیزِ من،خودی که بیست ساله قدم به قدم با منی،خودِ نازنین من،از اعماقِ قلبم،با تمامِ وجودم،به خاطرِ تمامِ دردهایی که میکشی و باعث و بانیِ تک تکشون من و تنبلیِ منه،معذرت میخوام..
      ________
      این متن رو مینویسم،برایِ شما انجمنی های عزیزم...مردادماه عضو شدم گویا..خاطرم نیست دقیق،اما همون حدودا بود،هیچی نخونده بودم و...اومدم انجمن و گفتم از اعتیاد به کره جنوبی و سریالهاش و موسیقیش و...گفتم از سخت کوشی و اینکه فردا شروع میکنم و پس فردا..نشد،نتونستم..منو ببخشین..ببخشین اگه حرفاتونُ نشنیده گرفتم..امروز،من،یکی از هزاران پشت کنکوری،برای بار n اُم،از شما راهنمایی میخوام،میخوام که دریغ نکنید ازم تجربیات و راهنماییتون رو..این بار،نه من،بلکه دلی شکسته از شما میخواد که کمکش کنید،میدونم نا امیدین ازم..ولی لطفاً تنهام نذارین..
      مونده ۴ ماه...میشه؟مثالی هست؟راهی هست؟امیدی هست؟به خدا که امسال آخرین فرصتمه..
      از دل بود و حقیقت..نمیدونستم کجا بنویسم،اگه بخشِ اشتباهیه،منتقلش کنین متن رو..ممنونم..
      سلام عزیز...
      قطعا همه ی زندگی تو،توی پستت خلاصه نشده!............................
      پس خودت بهتر تواناییها و روحیات خودتو میشناسی و از شرایط اطرافت و نحوه زندگیت باخبری!..............................
      تنها کسی که میتونه کمکت کنه خود خودته!...............................
      با توجه به نوشته هات هم فقط میتونم بگم بس کن!............................
      درسته شروع کننده ی خوبی نبودی ولی میتونی اتمام کننده ی خوبی باشی.......................
      نمیدونم چرا همش دنبال شرایط ایده آلیم چرا همش دنبال یه نقطه عطف میگردیم هرلحظه میتونه نقطه عطف باشه!.........................
      اگه فیلم کره ای و...رو به درس خوندن ترجیح میدی دلیلش اینه که هدفتو از دل و جون نمیخوای و مصمم نیستی برای رسیدن بهش وگرنه تو راه رسیدن بهش جونتم برات ارزشی نداره چه برسه به سرگرمیات!................................. .....
      12ماه مونده به کنکور تو این سایت و اون سایت سرک میکشیم واسه افزایش اطلاعاتمون که چطوری رتبه1شیم...10ماه مونده حسرت2ماه از دست رفته رو میخوریم و میگیم بزار از مهر...مهرم میگذره و 6ماه مونده به کنکور میگیم آیا میشه پزشکی قبول شد؟بقیه میگن آره میشه حتی میشه زیر10شد و وقتی خیالمون راحته که میشه بازم همون رفتارهای قبل و...4ماه میمونه با کلی استرس و فکر به سال بعد میایم میگیم میشه؟..........
      یه عده میگن میشه*اگه* تلاش کنی میشه،ولی کو تلاش؟...........
      بعضیا این روندو مثل یه چرخه ادامه میدن تا علاوه بر رتبشون سال پشت کنکور موندنشون هم شارژ ایرانسلی شه!.............................
      میدونی چیه گاهی واسه رسیدن به چیزی که میخوای باید از خود بی خود شی باید کارای غیرمعقول انجام بدی!...........................
      خیلیا تاحالا تونستن تو زمان کم با پایه صفر!به چیزی که خواستن برسن پس کار غیرمعقولی نمیخوای انجام بدی و حتی اگه کسی نتونسته بود و علم هم ثابت کرده بود که نمیشه تو4ماه تو کنکور موفق شد! باید این حقیقت علمی رو زیر سوال میبردی!..............................
      کنکور شوخی بردار نیست!...اراده انسانم چیزی نیست که بشه دست کمش گرفت!...*اگه*تمام توانتو بزاری و جز درس قید همه چیو بزنی*میشه*...........................

منظورم از قید همه چیو زدن این نیست که زندگی نکنی!همه چی به اندازه خودش متناسب با شرایط!..........................
      دربند تاریخ و زمان هم نباش!.....
      سعی کن این4ماه نه تاریخ برات مهم باشه نه زمان فقط بدون 4ماه زمان هست و تو قراره تو این 4ماه به چیزی که میخوای برسی.حالا باید بدونی قراره چطور ازش استفاده کنی که این لازمه یه برنامه ریزی فوق العادست!......................
      خودمم مثل تو ام ولی با این تفاوت که میگم باید بشه!.......................
      حرفتو قبول دارم زمانی که از دست بره دیگه به دست نمیاد زمان از طلا هم با ارزش تره چون طلا رو میشه با پول خرید ولی زمان رو نه.......................
      پس ای کاش قدرشو بدونیم و دیگه از دستش ندیم و این حرفا فقط در حد حرف باقی نمونه و عملی شه.......................
      خواهری ما اشرف مخلوقاتیم و میتونیم هر چیزی رو به تسخیر خودمون در بیاریم پس ناامید نباش شما تلاشتو بکن بقیه شو بسپر به اون بالایی^_*

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به قول معروف ادم تو محدودیت هاست که ستاره میشه البته محدودیت ماهم این چهار ماهه باید بشینی بخونی همین کار دیگه ای نمیشه کرد چهار ماه نون و تره بخور یک عمر نون و کره بخور never give up

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عنوان تاپیکو که دیدم یاد این آهنگ ابی افتادم

با صدای ابی : به تو نامه مینویسم ای رفیق رفته از دست...

من قید یه عالمه فیلم و سریال هالیوودی رو زدم بعد شما نمیتونی قید چندتا سریال کره ای داغونو بزنی؟ بیخیال فیلم کره ای کیلو چنده اصلا؟!!!
      تو تابستون میتونی ببینی دیگه بعدا وقت هست

از این نظر هم بهش نگاه کن که اگر تو میتونستی توی ۳۶۵ روز پزشکی بیاری توی ۱۳۲ روز (یعنی یک سوم وقتی که اولش داشتی) حداقل حداقلش پرستاری میشه اورد دیگه
      فقط دیگه وقت هدر نده و حاشیه رو بزار کنار

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من آدم خیلی احساساتی هستم

با اون قلمی که نوشته بودی ،گونه هام خیس اشک شد

یاد آهنگ فاطماگل افتادم یه جاییش میگه وقتی ورق برگرده میبینی این زززندگی به من بدهکاره.....

عزیز دلم استرس نداشته باش
      استرس باعث میشه نتونی خوب مطالب رو به خاطر بسپاره
      شما این3ماه هر چقدر میتونید بخونید و 1ماه و 11روز بزار برای جمع بندی

خیلی دوست دارم موفقیتت رو ببینم
      قلمت من رو برد به روزهایی که سعی در فراموشیشون دارم
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      فقط شما نیستی که این وضعیت رو داری.. وضعیت بدیه!
      یه چیزی رو فهمیدم توی این چندروز اخیر که خیلی ناامید شده بودم اینکه:
      گوشی، اینترنت، فیلم و... توی مدت باقیمانده باید حذف بشه آره چون وقتی که لذت فیلم دیدن رو میچشی لذت درس خوندن و تست زدن از یادت میره
      حتما نمازتون رو سروقت بخونین و بعدش دو صفحه قرآن بخونید تا معجزه ی انگیزه ی قوی رو شاهد باشید
      عاشق هدفت باش هرکاری خواستی انجام بدی مواظب باش به هدفت لطمه نزنه
      به امید موفقیت همه
      I Never give up ∞

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بر دوستان
      مطالب همتونو خوندم و کلی امید گرفتم .
      خدا رو چه دیدین شاید واسه من نوشته بودین
      به توصیه هاتون عمل میکنم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA.ERMIA نمایش پست ها
      این جدول واقعیه :
      فایل پیوست 68090
      سمت چپ رتبه های حاصل از تخمین رتبه اس پنج هفته قبل کنکور و سمت راست رتبه کنکور همون افراده
      حالا حساب کنید ما بیشتر از ۱۲ هفته وقت داریم

اصلا در مغزم نمیگنجه این جدول..
      واقعا دمشون گرم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...mohamad... نمایش پست ها
      برعکس اینم میتونه خیلی راحت تر اتفاق بیوفته پس خیلی حیلی حواسمون جمع باشه
      دقیقا بر عکسش سر من اومد
      سر جلسه کنکور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن