خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خانه مطالعه یا کتابخونه خوب در مشهد

سلام دوستان. من نمی دونم الان دارم جای درست تاپیک می زنم یا نه، دیگه اگه اشتباه بود به بزرگی خودتون ببخشید.

من پشت کنکوریم، رشته تجربی. تو اینترنت هم که دیگه دروغ گفتن زیاد فایده نداره؛ از اوایل آذر تا الان در کل سی چهل ساعت درس خوندم. دیگه الان به پرستاری تو خراسان بزرگ هم راضیم! ولی برای رسیدن به همون رتبه هم اگه تا یکی دو هفته دیگه شروع نکنم فکر نکنم بشه برگشت. تو خونه هم اصلا نمی تونم درس بخونم، برای همین می خواستم از رفقای مشهدی بپرسم شما کجا درس می خونین؟ یه کتابخونه خلوت یا خونه مطالعه خوب که کسی با کسی کار نداره سراغ دارین که بشه روزی ده-دوازده ساعت درس خوند؟

ممنون از کمکتون.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      کتابخونه پارک ملت هم هست .... یه کتاب خونه سمتای 3 راه کاشانی هم (اگه بهش نزدیکی!) اونم میدونم هست ! ...... سمت ابوذر غفاری هم یه جا هست ! ...
      .............................
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      کتابخونه پارک ملت هم هست .... یه کتاب خونه سمتای 3 راه کاشانی هم (اگه بهش نزدیکی!) اونم میدونم هست ! ...... سمت ابوذر غفاری هم یه جا هست ! ...
      .............................
      مرسی ولی پارک ملت رفتم یکی دو بار، اصلا اونجا نمی تونم تمرکز کنم. ابوذرغفاری هم اگه منظورت مسجد الرضاست که اونجا هم خیلی شلوغه اصلا نمی شه نفس کشید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام همشهری..
      پارک ملت و حرم و کتابخونه رضا هستن...من رضا رو یه مدت کوتاه رفتم البته امسال نه ولی خیلی شلوغ بود نمیش حتی راحت صندلی رو بکشی که بتونی بلند شی...البته من از قسمت اقایان خبر ندارم..

خودم احتمالا میرم سالن دبیر زیستم تو بزرگمهر...پارسال رفتم 1ماه اخر رفتم خوب بود امسال شاید زودتر برم..
      خیلی مهم هس که خونتون کجا هس که رفت و امد راحت باشن...اکثرا ساعت کاریشونم از 7 صبح تا 11 شب هس...البته من یه مورد پسرانه میشناختم که ماه اخر فک کنم 24 ساعت بود...اگر اشتباه نکنم سالن نور بود...یکی هم پسرانه سمت رضاشهر میشناسم...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gojira نمایش پست ها
      مرسی ولی پارک ملت رفتم یکی دو بار، اصلا اونجا نمی تونم تمرکز کنم.
      دیگه کتابخونه همینه ! ..... رفت و آمد هست .... کمی سرو صدا و یه سری آروم حرف زدنا هست ! ...... یه سری حواس پرتیارو داره ! ...... !
      ...............................
      بتونی بری دانشگاه فردوسی ! ... فکر کنم راضی شی ! ...
      کتابخونه مرکزی دانشگاه جای خیلی خوبیه ! .....

کارت شناسایی هم باخودت داشته باشی بهتره !
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeede_Sh نمایش پست ها
      سلام همشهری..
      پارک ملت و حرم و کتابخونه رضا هستن...من رضا رو یه مدت کوتاه رفتم البته امسال نه ولی خیلی شلوغ بود نمیش حتی راحت صندلی رو بکشی که بتونی بلند شی...البته من از قسمت اقایان خبر ندارم..

خودم احتمالا میرم سالن دبیر زیستم تو بزرگمهر...پارسال رفتم 1ماه اخر رفتم خوب بود امسال شاید زودتر برم..
      خیلی مهم هس که خونتون کجا هس که رفت و امد راحت باشن...اکثرا ساعت کاریشونم از 7 صبح تا 11 شب هس...البته من یه مورد پسرانه میشناختم که ماه اخر فک کنم 24 ساعت بود...اگر اشتباه نکنم سالن نور بود...یکی هم پسرانه سمت رضاشهر میشناسم...
      بخش مردانه رضا هم همینطوریه، جالب نیست. در مورد مسیر هم یه پیکان قراضه هم خریدم برای مسیر زیاد مشکلی نیست، تو سنابادم هستم به هر طرف رو راحت می تونم برم.

دیگه کتابخونه همینه ! ..... رفت و آمد هست .... کمی سرو صدا و یه سری آروم حرف زدنا هست ! ...... یه سری حواس پرتیارو داره ! ...... !
      ...............................
      بتونی بری دانشگاه فردوسی ! ... فکر کنم راضی شی ! ...
      کتابخونه مرکزی دانشگاه جای خیلی خوبیه ! .....

کارت شناسایی هم باخودت داشته باشی بهتره !
      این کتابخونه فردوسی رو چه جوری می شه رفت؟ همینجوری سرمو بندازم تو راهم می دن؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بخش مردانه رضا هم همینطوریه، جالب نیست. در مورد مسیر هم یه پیکان قراضه هم خریدم برای مسیر زیاد مشکلی نیست، تو سنابادم هستم به هر طرف رو راحت می تونم برم.

آره ! بیشتریا راه میدن !! .... به یه نفر شک کنن دانشجو نیستش ! ازش کارت شناسایی میخان ! ..... شما هم با خودت همون کارت ملی همرات باشه ! رات میدن ! ..... (البته تیپ و ظاهرت تابلو نباشه و یه کیف هم دستت باشه ! مثل یه دانشجوی سومین دانشگاه برتر کشور! سر مبارک رو پایین انداخته و وارد شو ! ...... اگه هم احیانن نگهبان بهت شک کرد ! به تته پته نیفتی ! راستشو بگو ! دانشجو نیستی میخای بری کتابخونه ! .... کارت هم ازت خاست! نشونش میدی شاید ازت بگیره ! برگشتنا میای ازش میگیری !)

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دوستم پارسال میرفت کتابخونه امام صادق ( میگفت نزدیک برج آلتونه ) ولی نمیدونم عید بازه یا نه . کتابخونه بیمارستان امام رضا هم تعریفشو شنیدم . خانه مطالعه نرو عیدا اونقدر ثبت نام میکنن ک جای سوزن انداختن نیس

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نمی دونم رضا با اینکه معروفه چرا این شکلیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب من بلد نیستم پ خ و اینا بدم...شما لطفا پیغام بدین تا من شماره مسوءلش رو بهتون بدم ( پارسال فک میکردم دخترانه هس زنگ زدم گفت نداریم شماره سالن قاصدک رو به من داد ]یکی فک کنم سمت کوثر باشه یکی هم سمت رضاشهر ملک الشعرا...سمت رضا شهری تازه باز شده...
      قاصدک رو هم چک کنین ببینید امسال پسرانه زدن یا نه...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aidaa نمایش پست ها
      من دوستم پارسال میرفت کتابخونه امام صادق ( میگفت نزدیک برج آلتونه ) ولی نمیدونم عید بازه یا نه . کتابخونه بیمارستان امام رضا هم تعریفشو شنیدم . خانه مطالعه نرو عیدا اونقدر ثبت نام میکنن ک جای سوزن انداختن نیس
      کتابخونه ها عمومی معمولا روزا تعطیل عید رو که بسته هستن بقیه روزا هم ساعت کاریشون معمولا کمتره تا جایی که میدونم..
      کتابخونه بیمارستان امام رضا دانش اموزا رو راه میده یا مخصوص دانشجوهاشون هست؟؟ بیمارستان قاءم چه طور ؟؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره ! بیشتریا راه میدن !! .... به یه نفر شک کنن دانشجو نیستش ! ازش کارت شناسایی میخان ! ..... شما هم با خودت همون کارت ملی همرات باشه ! رات میدن ! ..... (البته تیپ و ظاهرت تابلو نباشه و یه کیف هم دستت باشه ! مثل یه دانشجوی سومین دانشگاه برتر کشور! سر مبارک رو پایین انداخته و وارد شو ! ...... اگه هم احیانن نگهبان بهت شک کرد ! به تته پته نیفتی ! راستشو بگو ! دانشجو نیستی میخای بری کتابخونه ! .... کارت هم ازت خاست! نشونش میدی شاید ازت بگیره ! برگشتنا میای ازش میگیری !)
      مطمءنین راه میدن؟؟؟؟ من همین رضا رو بدون کارت رفتم بعد چند روز ازم کارت خواست گفت ما سالنمون شلوغ هس الان دیگه ظرفیت نداریم نیاین...اردیبهشت بود تازه انقدرم گرم بود که کلافه میشدی اساسی بهشون گفته بودن کولر روشن کنین گفتن ما اجازه نداریم هنوز...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی عارف هم هست که جاهای مختلف تو شهر سالن داره...البته من اصلا ازشون خوشم نمیاد واسه همین ادرس هاشون رو ندارم فقط یکیش رو میدونم حاشیه وکیل اباد نزدیک بیمارستان فارابی هس که فک کنم دخترانه باشه...118 فک کنم شماره هاش رو داره...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      آقا عارف اصا بدرد نمیخوره ب دخترا ک خیلی گیر میدن
      ولی همین داشنگاه فردوسی ک @zapata گفتن برین خوبه
      ایمان بدون تلاش بی ثمر است..

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeede_Sh نمایش پست ها
      کتابخونه ها عمومی معمولا روزا تعطیل عید رو که بسته هستن بقیه روزا هم ساعت کاریشون معمولا کمتره تا جایی که میدونم..
      کتابخونه بیمارستان امام رضا دانش اموزا رو راه میده یا مخصوص دانشجوهاشون هست؟؟ بیمارستان قاءم چه طور ؟؟
      امام رضا با کارت کسی اگه بری گیر نمیدن . قائمو نمیدونم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دانشگاه فردوسی خودش ی کتابخونه جدا داره یا کتابخونه دانشکده هاشو میگین؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن