خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeede_Sh نمایش پست ها
      مطمءنین راه میدن؟؟؟؟ من همین رضا رو بدون کارت رفتم بعد چند روز ازم کارت خواست گفت ما سالنمون شلوغ هس الان دیگه ظرفیت نداریم نیاین...اردیبهشت بود تازه انقدرم گرم بود که کلافه میشدی اساسی بهشون گفته بودن کولر روشن کنین گفتن ما اجازه نداریم هنوز...
      کارت ملی با خودت داشته باش ... آره راحت رات میدن !
      .................................
      جاشم از نظر دمایی خیلی خوبه ! ::: جای دنج هم بخای تنها به کارت برسی هم راحت پیدامیشه ! (گاهی شده دیدم جام راحته یه چُرتی هم زدم )

نقل قول نوشته اصلی توسط a999 نمایش پست ها
      سلام
      آقا عارف اصا بدرد نمیخوره ب دخترا ک خیلی گیر میدن
      ولی همین داشنگاه فردوسی ک @zapata گفتن برین خوبه
      نقل قول نوشته اصلی توسط aidaa نمایش پست ها
      دانشگاه فردوسی خودش ی کتابخونه جدا داره یا کتابخونه دانشکده هاشو میگین؟
      منظورم کتابخونه مرکزیه که نزدیک مسجد مرکزی دانشگاست (مسجد الزهرا!) :: هرچند اکثر دانشکده ها هم هنوز کتابخونه جدا واسه خودشون دارن (از ادبیات و الهیات و پزشکی میدونم دارن !)
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aidaa نمایش پست ها

امام رضا با کارت کسی اگه بری گیر نمیدن . قائمو نمیدونم

دقیقا مشکل اینجاس که کارت ندارم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      کارت ملی با خودت داشته باش ... آره راحت رات میدن !
      .................................
      جاشم از نظر دمایی خیلی خوبه ! ::: جای دنج هم بخای تنها به کارت برسی هم راحت پیدامیشه ! (گاهی شده دیدم جام راحته یه چُرتی هم زدم )

منظورم کتابخونه مرکزیه که نزدیک مسجد مرکزی دانشگاست (مسجد الزهرا!) :: هرچند اکثر دانشکده ها هم هنوز کتابخونه جدا واسه خودشون دارن (از ادبیات و الهیات و پزشکی میدونم دارن !)

ممنون از کمکت همشهری جان

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از کمک دوستان.

من کتابخونه قلم رو پیدا کردم تو آخوند خراسانی ( چهارراه لشکر)، هنوز نرفتم ولی جای خیلی خوبی به نظر می رسه. اگرم جواب نداد عارف. قاصدک تو هاشمیه که تا بعد عید الان باید بری نوبت بگیری، دو طبقه پُره اصلا نمی شه نفش کشید! من ابان اونجا بودم پیشنهاد نمی شه کلا

دانشگاه فردوسی هم هرچی فکر می کنم آدم بره اونجا جای اونهمه دانشجو به شکستای خودش فکر می کنه به خودکشی می رسه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeede_Sh نمایش پست ها
      نمی دونم رضا با اینکه معروفه چرا این شکلیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب من بلد نیستم پ خ و اینا بدم...شما لطفا پیغام بدین تا من شماره مسوءلش رو بهتون بدم ( پارسال فک میکردم دخترانه هس زنگ زدم گفت نداریم شماره سالن قاصدک رو به من داد ]یکی فک کنم سمت کوثر باشه یکی هم سمت رضاشهر ملک الشعرا...سمت رضا شهری تازه باز شده...قاصدک رو هم چک کنین ببینید امسال پسرانه زدن یا نه...
      سلام. امکانش هست که ادرس یا شماره این سالن مطالعه ای که میگید تو رضاشهر بازشده رو بهم بدین؟

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من کنکوری هزارچارصدم تو این شرایط کرونایی هیچ‌جای باز نیس ک درس بخونم سال سومه ک پشت کنکورم خاهش میکنم اگ سالن مطالعه یا جای خوب ک الانم باز باشه پیدا کردی بمنم بگو ممنونم❤

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام این تاپیک رو بااجازه اوردم بالا.متاسفانه به علت شغل پدرم مجبوریم بریم مشهد زندگی کنیم خواستم بدونم کسی سالن مطالعه خصوصیvipدرمشهد ترجیحا سمت سجادشهر سراغ داره؟ یاحالا جاهای دیگه اسم وشماره تماس واگر هزینه اش رومیدونید ممنون

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eligram1400 نمایش پست ها
      سلام این تاپیک رو بااجازه اوردم بالا.متاسفانه به علت شغل پدرم مجبوریم بریم مشهد زندگی کنیم خواستم بدونم کسی سالن مطالعه خصوصیvipدرمشهد ترجیحا سمت سجادشهر سراغ داره؟ یاحالا جاهای دیگه اسم وشماره تماس واگر هزینه اش رومیدونید ممنون
      سالن مطالعه عارف خوب و معروفه تو خراسان کلا یه سر اونجا بزن

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید
      کنکوری 401 هستم، کتابخانه های خوب و آروم توی مشهد منطقه مطهری که تو این شرایط باز هستند و اگر سراغ دارید ممنون میشم راهنماییم کنید :-)

10. Top | #25
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam_hz نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      کنکوری 401 هستم، کتابخانه های خوب و آروم توی مشهد منطقه مطهری که تو این شرایط باز هستند و اگر سراغ دارید ممنون میشم راهنماییم کنید :-)
      کتابخونه قلم هست، امکانات عالی(بیشترین امکانات ممکنه)، قیمت خیلی کم، و جمعه تعطیله.سال پیش با پصف ظرفیت باز کرد،امسال رو نمی دونم
      کتابخانه آستان قدس هم هست،که الان تعطیله فکر کنم
      عارف نبش عارف هم هست ،قدیمی هست و معروف( میشه ایستگاه قائم)
      فلسطین هم چند تا سالن داره مثل نور و ارمان و ...
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سالن مطالعه کتابخونه ها مگه بازن تو این شرایط!

12. Top | #27
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezvan___809 نمایش پست ها
      سالن مطالعه کتابخونه ها مگه بازن تو این شرایط!
      اره سالن مطالعه ها صد در صد باز هستن،کتابخانه استان قدس بسته است ولی قلم رو نمیدونم
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن