خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

مطالعه زیست شناسی

سلام دوستان. من فارغ التحصیل ۹۱،هستم. و داوطلب کنکور ۹۶. آخرین کنکوری که شرکت کردم، کنکور ۹۴ بود.
      ببینید من سال ۹۲ زیست پیش۲ و بخشی از زیست سوم رو خوب بلد بودم، بقیه هارو هم خونده بودم اما مسلط نبودم. امسال هم فقط چند فصل اول زیست ۱ رو خوندمو تست نزدم.بقیه زیست رو هم نخوندم هنوز. اما میخوام وقت بذارمو حسابی زیستمو قوی کنم. سوالم از شما اینه که بنظرتون خوبه که اول درسنامه های موج آزمون رو بخونم و بعد تست های کتاب سه بعدی نشرالگو رو بزنم و بعد ازینکه تست های کتاب سه بعدی تموم شد، آزمون های موج آزمون رو بزنم؟؟ لطفا کسایی که زیستشون قویه و واقعا میدونن باید چیکار کنم، راهنماییم کنن.
      همیشه موفق و پیروز باشید 🌹😍

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز..با شرایطی که گفتید زدن تست های الگو یه خورده سنگینه شاید ازش زده بشید..پیشنهاد میکنم ابتدا از سوالات سطح پایین تر استفاده کنید بعد برید رو الگو..مثلا من خودم دو منبع خیلی سبز و الگو دارم اول با سبز شروع میکنم چون تستاش ب نسبت الگو پیچیدگی و دشواری کمتری داره بعد هم الگو میزنم..البته یه چیزی رو هم باید در نظر گرفت اونم اینکه شما اگه بخواید 96 کنکور بدید و با این گفته تون که هنوز شروع نکردید باید تلاشتون رو چن برابر کنید..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چنتا نکتع رو بگم:
      کتاب خیلییییی مهمه ..خیلییییییی
      موج رو بزار برای ماه اخر یعنی خرداد اما از نموداراش الان میتونی استفاده کنی برای جا افتادن موضوع
      به هیچ وجه..نرو دنبال منبع دبگه...همین نشرللگو خوبه..اولاش سخته..یه چیز عادیه اما بعد چن بار قلقش دستت میاد و راه میوفتی ...طوری که تست های ااگو برات اسون میشن و دنبال یه منبع دیگه میگردی
      و...
      درسنامه های الگو رو بهصورت رمان گونه بخون
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

4. Top | #4
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سپاس فراوون 🌹🌹🌹

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Namaki نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز..با شرایطی که گفتید زدن تست های الگو یه خورده سنگینه شاید ازش زده بشید..پیشنهاد میکنم ابتدا از سوالات سطح پایین تر استفاده کنید بعد برید رو الگو..مثلا من خودم دو منبع خیلی سبز و الگو دارم اول با سبز شروع میکنم چون تستاش ب نسبت الگو پیچیدگی و دشواری کمتری داره بعد هم الگو میزنم..البته یه چیزی رو هم باید در نظر گرفت اونم اینکه شما اگه بخواید 96 کنکور بدید و با این گفته تون که هنوز شروع نکردید باید تلاشتون رو چن برابر کنید..
      میشه یعنی هم خیلی سبز رو بخونن هم الگو؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب های درسی مهم ترین منبعیه ک باید بخونید کتاب تست خوب تو بازار نداریم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اما خب الگو رو باید کار کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن