خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رتبه شصت و پنج هزار کنکور 95 الان با تراز 6400 قلمچی اینجاس
      بخون فقط
      بدون حاشیه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه توصیه به چه اونایی که ترازشون بالاست و چه اونایی که ترازشون پایینه : اوناییی که ترازشون بالاست مغرور نشن و اوناییم که پایینن ناامید نشن (وتلک الایام نداولها بین الناس). من به عینه دیدم که طرف 7800 میانگین تراز کانونش بوده رتبه منطقه ش شده 4 رقمی منطقه (تجربی سال 95) و یکی دیگه اخرین ازمون کانونش (18 تیر 95) 1100 کشور بوده با میانگین تراز 7000 رتبه 130 کشور رو تو رشته تجربی اورده (تجربی سال 95). [با مدرک مستند]
      دوست بنده سال 94 با میانگین تراز 6800 بهترین رتبه شهرو اورده رتبه 60 منطقه 3 و الانم پزشکی تبریز میخونه در حالی که همون سال تو شهرمون با میانگین تراز 7400-7500 رتبه 130 منطقه رو اوردن.
      ولی شما همیشه سعی کنید ترازتون رو ببرید بالا اما از اون خیلی مهم تر اینه که درسا رو واسه کنکور بخونید نه صرف آزمون!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط muhammad نمایش پست ها
      یه توصیه به چه اونایی که ترازشون بالاست و چه اونایی که ترازشون پایینه : اوناییی که ترازشون بالاست مغرور نشن و اوناییم که پایینن ناامید نشن (وتلک الایام نداولها بین الناس). من به عینه دیدم که طرف 7800 میانگین تراز کانونش بوده رتبه منطقه ش شده 4 رقمی منطقه (تجربی سال 95) و یکی دیگه اخرین ازمون کانونش (18 تیر 95) 1100 کشور بوده با میانگین تراز 7000 رتبه 130 کشور رو تو رشته تجربی اورده (تجربی سال 95). [با مدرک مستند]
      دوست بنده سال 94 با میانگین تراز 6800 بهترین رتبه شهرو اورده رتبه 60 منطقه 3 و الانم پزشکی تبریز میخونه در حالی که همون سال تو شهرمون با میانگین تراز 7400-7500 رتبه 130 منطقه رو اوردن.
      ولی شما همیشه سعی کنید ترازتون رو ببرید بالا اما از اون خیلی مهم تر اینه که درسا رو واسه کنکور بخونید نه صرف آزمون!
      چرا اینطوری میشه؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شما حتی اگه بخواین واسه سال بعد تو کنکور شرکت کنین و به امسال امیدی نداشته باشین حتما حتما باید امسالو خوب بخونین و فک نکنین که سال دیگه قراره معجزه ای رخ بده.من خودم پارسال مثه شما فک میکردم و میدونستم که تو کنکور 95 رتبه خوبی نمیارم میانگین ترازامم 5500 بود واسه همین درس نمی خوندم و فقط یک هفته عید رو درس خوندم به امید اینکه سال بعد میترکونم.ولی امسال که فارغ التحصیلم میبینم تمام اونایی که پارسال ترازاشون مثه من بوده ولی تا کنکور خوندن و مثه من ناامید نشده بودن الان وضعیت خیلی بهتری نسبت به من دارن واگرچه توی کنکور رتبه خوبی نیاوردن ولی امسال خیلی وضعیتشون خوبه .

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حس میکنم با تراز 9000 رتبه 4 رقمی میشم نیس اخه همه چی برعکسه خخخخ
      در کل بیاین درس بخونین درصدای دروس کنکور تو همه رشته ها پایینه کسی ک تو مغزش انفجار بشه میترکونه از الان تا وسط عید تموم کردنه ن اینکه تازه بیاد اینجا اینجوری بگه یا تازه بره دنبال منبع گشتن.. بیخیال درستونو بخونین

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله خب !!همه چی که به تراز نیست!قطعا داشتن تفکرمثبت ونا امید نشدن ومدیریت جلسه کنکور خیییییلی مهمه ....امید چیز خیلی مهمیه!چیزی که من دقیقا پارسال این موقع ازدستش داده بودم وکل زندگیمو باختم!!اکنکوریای سال اول اشتباهات ما رو تکرار نکنید خواهشا....موفق باشید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اصلن کاردرستی نمیکنی

بهترین وتنهاترین راهیکه بهموفقیتتمنجرمیشه اینه که ازالان تاکنکور95به طورعاقلانه بخونی
      ودرکنکور95یه رتبه ای بدست بیاری
      حالاهرچی این رتبه هه بهترباشه انگیزت و حس وحالت برای سال دوم بیشترخواهدشد
      ویادت نره تنهاراهی که به شکست می انجامدتلاش نکردن است(کوروش کبیر)
      بــايــد

به تو دستم برسد، ماه بلندم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی افتخار میکنی داری واسه سال بعد میخونی؟
      ابجی من ..
      این برد نیست..
      این فریاد کشیدن تو به اینکه باختیو..
      یک سال زندگیتو از دست دادی!
      اینو منی بهت میگم که امسال سومین کنکورمه..
      سال دیگه هیچ معجزه ای قرار نیست اتفاق بیفته..امسال با عوض کردم معلم وقتت تلف شد..
      سال دیگه بایه چیز دیگه..اگه زیاد احساس شاخ بودن میکنی..مرد باش بیا تو میدون..
      از الان بشو زیر 100باش از نظر من به هیچ عنوان غیرر ممکن نیست..
      موفق باشی

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمونه هایی که تراز بالا داشتن و نتیجه کنکورشون خیلی دور از انتظار بود !

علیرضا میراحمدی | میانگین تراز : 7807 | رتبه منطقه دو : 2019

علیرضا میراحمدی

مهدی کرمی | میانگین تراز (نیم سال دوم) : 7808 | رتبه منطقه دو : 2513

مهدی کرمی

هومن پور بالای لنگرودی | میانگین تراز : 7754 | رتبه منطقه دو : 4202

هومن پور بالای لنگرودی

الهام آقاجانی عالی زمینی | میانگین تراز (نیم سال دوم : 7910 | رتبه منطقه دو : 241

الهام آقاجانی عالی زمینی

... بازم هست ها !!!!

پ.ن : قابل توجه دوستانی که فکر کردن من دارم باهاشون مزاحم می کنم!!
      پ.ن (پریم) : کنکور 95 نشون داد هر چی تراز نیست بلکه یه ذهن منسجم و اروم حرکت کردنه و ناامید نشدنه حتی با یه تراز نه چندان خوبی (مث 6500 تا 7000).
      عهه اولی همکلاسی منه
      سنجشای جامع رو همش تک رقمی میشد

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دقیقا مورد داشتیم از دوستام که با تراز 7000 رتبه منطقه 3ش شده 7000 ( ناگفته نماند که زیادی به ترازش مینازید کل تابستون و بعد نتایج کنکور یبار هم تو جمع دیده نشد)

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

علیرضا میراحمدی

مهدی کرمی

هومن پور بالای لنگرودی

الهام آقاجانی عالی زمینی | میانگین تراز (نیم سال دوم : 7910 | رتبه منطقه دو : 241

الهام آقاجانی عالی زمینی

... بازم هست ها !!!!

پ.ن (پریم) : کنکور 95 نشون داد هر چی تراز نیست بلکه یه ذهن منسجم و اروم حرکت کردنه و ناامید نشدنه حتی با یه تراز نه چندان خوبی (مث 6500 تا 7000).
      خب دلیلش چیه؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

علیرضا میراحمدی

مهدی کرمی

هومن پور بالای لنگرودی

الهام آقاجانی عالی زمینی

... بازم هست ها !!!!

طبیعی هست و روانشناختی . دلیلش غرور و انتظار کمال گرایی ! خیلی اوقات توی فوتبال هم دیدیم که بازیکنهای بزرگ توی حساس ترین لحظات ضربات پنالتی کاری که شاید هر زمان دیگه ای به راحتی انجام میدادن خراب کردن چرا چون گفتن فلانی تو خیلی بیشتر از دیگران تلاش کردی باید بهترین باشی الان موقعشه خواستن ۱۰۰ باشن اون فشاری که اون لحظه هست و اون انتظاری که از خودشون پیدا میکنن و فکر به انتظارات باعث فشار و استرسی میشه که نمیتونن بهترین خودشون رو ارائه بدن و خیلی اتفاق میفته وقتی برای ۸۰ درصد تواناییت بری فشار عصبی کمتری برای خودت ایجاد میکنی و آرامش داری و بهتر میتونی از تواناییت استفاده کنی
      ویرایش توسط persian_sphinx : 05 اسفند 1395 در ساعت 15:15

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.med96 نمایش پست ها
      خب دلیلش چیه؟
      گاهی اوقات هم بعضی درسا ترازشون الکی میاد ! حالا این یعنی چی ؟ مثلا ببینید کانون بعد عید ( + تابستون ) کتاب زرد رو وارد آزمون هاش میکنه و عینا سوالات کتاب هست و میاد چند صفحه انتخاب می کنه و میاره تو آزمون هاش! خب طرف سوال رو ( حتی گاها جواب سوالات رو! ) حفظ می کنه ( یاد نمیگیره! ) و این باعث میشه یه اعتماد به نفس کاذب بگیره که بلدم!( ولی بلد نیست! ) همینطور کتاب های آبی ...
      کلا این موارد یکم باید رعایت بشه وگرنه اگه همین آبی و زرد رو صد بزنی ترازش میاد بالای 6000 اون 1000 تا بقیه هم فک کن نرفته رفتی سر آزمون دیگه که نهایت تراز میرسه 7000 که نتیجه هم این میشه که تراز و رتبه برابر میشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن