خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

میشه کمی راهنمایی کنید...لطفا همه جواب بدن

سلام به کنکوریای عزیز...من تازه بااین انجمن اشنا شدم به کمکتون احتیاج دارم راسش امسال سومین سالمه.2 ساله قبل رو نخوندم امسالم همینطور یعنی اصلا تو فاز درس و اینا نبودم و دانشگاه رفتنم واسم مهم نبود.حدودا ی هفته این مسله خیلی فکرمو مشغول کرده در اصل سر لج و لج بازیه که میخوام درس بخونم اخه یکی از فامیلامون تو جمع منو بخاطر درسم بدجور ضایعم کرد همین شد که تصمیم گرفتم امسال کنکو بدم منابعم هم کاملا تهیه کردم ازمون قلمچیم ثبتنام کردم.میخواستم بدونم هستن کسایی که تو این چند ماه باقی مانده پزشکی یا دندان یا دارو بین الملل قبول شدن؟؟؟ بنظرتون باروزی 14 ساعت مطالعه میتونم پزشکی بین الملل قبول بشم؟؟؟؟ منطقه 3 هستم ومعدل نهاییمم 11عه ...درس ریاضیم قویه و پایه درسیم ضعیفه ولی یخ چیزایی یادمه از دبیرستان...اگه کسی قبول شده توروخدا بگین

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مطمئن باشید اگه بخونید رتبه اتون خیلی بهتر میشه نسبت به زمانی که نخونید
      بعله پزشکی سراسریم میشه
      با ۱۱ ساعت مطالعه مفید ومستمرررررر که قطع نکنید وسطش میشه

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام آجی اگه ما بگیم نمیشه تودیگه نمیخونی؟توکلت بر خدا باشه نه بر بنده خدا....توبخون حالا انشالله موفق میشی....خیلی خوبه که شما ازحرفای دیگران به نحوی استفاده میکنید که نتیجه بگیرید من که عمه ام شده آمار بگیرمن که ببینم چن ساعت میخونم اعصابموبهم ریخته تاجایی که اصلا ذهنونمیتونم متمرکزکنم!!امیدتوازدست نده...برای منم دعا کن عمه ام روفراموش کنم...موفق باشید
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ba 14 saat dars khondan 1 hafte ham davom nemiari hala bebin

adam bayad moteadel bekhone 10 saat shoro kon

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1- درس رو نباید به خاطر لج و لج بازی خوند، باید عاشق کاری که انجام میدین باشین تا توش موفق بشین.
      2- شما که تا حالا هیچ چی نخوندین چطوری می خواین از فردا روزی 14 ساعت درس بخونین؟ آدم که همون اول پاشو رو پله ی آخر نمی ذاره، پله به پله، از 6-8 ساعت شروع کنین و آروم آروم به ساعت مطالعه تون اضافه کنبن.
      3- قبول میشین یا نمیشین رو رها کنین، بهترین ورژنتونو به نمایش بذارین نتیجه خودش جلوتون سبز میشه.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      سلام آجی اگه ما بگیم نمیشه تودیگه نمیخونی؟توکلت بر خدا باشه نه بر بنده خدا....توبخون حالا انشالله موفق میشی....خیلی خوبه که شما ازحرفای دیگران به نحوی استفاده میکنید که نتیجه بگیرید من که عمه ام شده آمار بگیرمن که ببینم چن ساعت میخونم اعصابموبهم ریخته تاجایی که اصلا ذهنونمیتونم متمرکزکنم!!امیدتوازدست نده...برای منم دعا کن عمه ام روفراموش کنم...موفق باشید
      ممنون گلم...اون ازحسودیش میگه تونشنیده بگیرحرفاشو

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA.ERMIA نمایش پست ها
      مطمئن باشید اگه بخونید رتبه اتون خیلی بهتر میشه نسبت به زمانی که نخونید
      بعله پزشکی سراسریم میشه
      با ۱۱ ساعت مطالعه مفید ومستمرررررر که قطع نکنید وسطش میشه
      ممنون من به بین المللشم راضیم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirdostaneh نمایش پست ها
      ba 14 saat dars khondan 1 hafte ham davom nemiari hala bebin

adam bayad moteadel bekhone 10 saat shoro kon
      بله حق باشماست...تااخر اسفند روزی10 ساعت میخونم بعدعیداگه بتونم ساعت مطالعه رومیکشم بالا

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atasadzadeh نمایش پست ها
      1- درس رو نباید به خاطر لج و لج بازی خوند، باید عاشق کاری که انجام میدین باشین تا توش موفق بشین.
      2- شما که تا حالا هیچ چی نخوندین چطوری می خواین از فردا روزی 14 ساعت درس بخونین؟ آدم که همون اول پاشو رو پله ی آخر نمی ذاره، پله به پله، از 6-8 ساعت شروع کنین و آروم آروم به ساعت مطالعه تون اضافه کنبن.
      3- قبول میشین یا نمیشین رو رها کنین، بهترین ورژنتونو به نمایش بذارین نتیجه خودش جلوتون سبز میشه.
      1.همه که عاشق کارشون نیستن منم یکیش 2.دو روزی شروع کردم روزی 10ساعت میخونم هرچندخیلی خسته میشم ولی وقت زیادی ندارمو بعدعیدم ساعت مطالعمو میبرم بالا 3.چرا قبول میشم یا نمیشمو ول کنم؟مهم اونه که دارم واسش تلاش میکنم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره شده و میشه.اگر تا کنکور با انگیزه بخونید میشه.هرچه سریع تر شروع کنید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)