خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 52
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ایا من میتوانم؟

سلام...یه چند وقتی هست که من تو این انجمن میام و از صحبتهای همه عزیزان استفاده میکنم...تا اینکه امروز یه سوالی که دو ماهه خیلی جدی منو مشغول کرده رو گفتم بیام با شما در میون بگذارم:
      من حدود 35 سال سن دارم با تخصص رایانه...حدود 15 سال از کنکور و آزمون و درس و دانشگاه دور بودم....یه دو ماهی اما هست که یه احساسی داره به من میگه از نو شروع کنم...این شروع دوباره یعنی اینکه از اول برای کنکور در رشته ای غیر تخصصی (تجربی ) شروع به خوندن کنم....
      میدونم که ممکنه احساسی زودگذر باشه و البته ممکنه هم به عزمی جزم و راسخ تبدیل بشه...
      حالا از عزیزانی که کلی تو این مسائل کنکور و درس و دانشگاه روزها رو دارن سپری میکنن میخوام بپرسم.....آیا این احساس شروع دوباره یه احساس تخیلی هست و یا نه واقعا میتونه جدی و عملی بشه...اونم تو سن 35 سالگی با وجود متاهلی و کارمند بودن...
      البته بگم که کلا ادمی هستم که تصمیمی بگیرم تا تهش وایمیستم...اما هنوز به مرحله تصمیم نرسیدم و دو ماهی رو در حال بررسی و تحلیل و شناخت این احساس درونی هستم...
      پس واقعا میخوام صادقانه به من بگید که واقعا یه نفر مثل من میتونه از اول شروع کنه و هدفگذاری قبولی در رشته ی پزشکی رو داشته باشه یا نه...الکی این احساس رو تو خودم تقویت نکنم و عملا این تصمیم یه تصمیم خیلی خیلی سخت(در حد محاله )
      ممنونم از نظراتتون.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دو ماه طول کشید تا تحلیل کنید؟! حالا اینو ول کنیم به نظر من مغز شما با دروس تجربی مشکلی پیدا نخواهد کرد و دروس براتون شاید آسون باشه و خودم میگم که میشه ولی در واقع هیچ کسی رو ندیدم تو تجربی تو این چند ماه قبول شه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط re08zaa نمایش پست ها
      سلام...یه چند وقتی هست که من تو این انجمن میام و از صحبتهای همه عزیزان استفاده میکنم...تا اینکه امروز یه سوالی که دو ماهه خیلی جدی منو مشغول کرده رو گفتم بیام با شما در میون بگذارم:
      من حدود 35 سال سن دارم با تخصص رایانه...حدود 15 سال از کنکور و آزمون و درس و دانشگاه دور بودم....یه دو ماهی اما هست که یه احساسی داره به من میگه از نو شروع کنم...این شروع دوباره یعنی اینکه از اول برای کنکور در رشته ای غیر تخصصی (تجربی ) شروع به خوندن کنم....
      میدونم که ممکنه احساسی زودگذر باشه و البته ممکنه هم به عزمی جزم و راسخ تبدیل بشه...
      حالا از عزیزانی که کلی تو این مسائل کنکور و درس و دانشگاه روزها رو دارن سپری میکنن میخوام بپرسم.....آیا این احساس شروع دوباره یه احساس تخیلی هست و یا نه واقعا میتونه جدی و عملی بشه...اونم تو سن 35 سالگی با وجود متاهلی و کارمند بودن...
      البته بگم که کلا ادمی هستم که تصمیمی بگیرم تا تهش وایمیستم...اما هنوز به مرحله تصمیم نرسیدم و دو ماهی رو در حال بررسی و تحلیل و شناخت این احساس درونی هستم...
      پس واقعا میخوام صادقانه به من بگید که واقعا یه نفر مثل من میتونه از اول شروع کنه و هدفگذاری قبولی در رشته ی پزشکی رو داشته باشه یا نه...الکی این احساس رو تو خودم تقویت نکنم و عملا این تصمیم یه تصمیم خیلی خیلی سخت(در حد محاله )
      ممنونم از نظراتتون.

اول
      اینو بگم ک هیچی محال نیست دوست عزیز
      ولی به نظرم این برنامه ریزیو بذارید برای کنکور 97
      این اولین پیشنهاد منه
      پیشنهاد دومم اینه ک مطمینا شما با این وضعیت و اینکه مطمینا کار میکنید باید حتما برید پیش یه مشاور ک یک برنامه مدون نسبت به ساعاتی ک بیکار هستین بهتون بده
      و در اخر با توجه به اینکه شما خیلی وقته از درس دور بودین
      بهترین راهه رسیدن به تسلط
      دی وی دی های اموزشی
      چون خوندن کتاب هم وقت گیره هم حوصله سر بر
      اما با دی وی های اموزشی میتونین تو وقت کم یک مبحثو بخونید
      موفق باشین

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ممنونم از نظراتتون.

فقط غیر ممکن غیر ممکنه و هر کسی میتونه اگه بخواد...ولی تجربی نیا...اگه اومدی هم عب نداره فقط امسال نیا(شوخی!)
      در ضمن هدفتونو توو تجربی مشخص کنید...پزشکی؟ یا به پیرا پزشکی هم قانع هستید و کلا دلیل اینکه خواستید بیاید تجربی رو هم بگید تا بهتر بتونیم نظر بدیم
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش الان 35 سالته نمیخام ناامیدت کنما
      اگه بخای میتونی به هر چیزی برسی حتی تو سن شصت سالگی ولی ببین خیلی از جوونا مث ماها دارن خودشونو میکشن که یه شغل گیرشون بیاد و تشکیل خونواده بدن
      حالا شماکه کارمندی ..نمیدونم بچه داری یا نه ولی بهتر نیس این دوران جوونیتو در کنار خونودات بگذرونی ؟
      مطمئنن اگ بخای خب میخونیو و هفت سال دیگ پزشک میشی باز به اونم قانع نیستیو میری دنبال تخصص و فوق.. بعدش میبینی که پیر شدی...بچت میخاد کنکور بده ولی تو بزرگ شدنشو ندیدی درگیر چیزای دیگ بودی
      درکل خونوداه مهمتره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنونم از نظراتتون.
      با سلام
      اینکه فکر شما بخاطر جوگیر بودنه یا نه ما نمیدونیم یا اینکه زودگذره یا نه ...
      اما چیزی که میدونیم اینه که واسه رشته ی پزشکی اونم دانشگاه دولتی نیاز به تلاش فراوون هست و شما باید ببینید که وقت دارید واسش یا نه با توجه به شرایطی که گفتین.(البته اگه دولتی بخواید واسه آزاد یکم راحتتر میشه کارتون)
      باید روزی چند ساعت وقت بذارید واسه درس خوندن فارغ از اینکه چقد در روز وقت آزاد دارید اینه که چقد حوصله دارید بشینید پای درس چون سن آدم که بالاتر میره حوصله درس خوندن هم نداره(از تجربه ی خودم و دیگران میگم این رو)
      مورد بعد اینکه خودتون میتونید بخونید یا به معلم نیاز دارید این باید بررسی شه باز ...
      اگه تو این موارد یعنی خوندن و وقت گذاشتن مشکلی نداشته باشید بنظر من نیاز نیست دنبال این برید که حستون درسته یا غلط ... شما فقط به فکر انجام دادنش باشید ... ایشالا نتیجه میگیرید
      البته من متوجه نشدم که منظورتون کنکور 96 بود یا نه اما بنظرم 96 رو شرکت کنید که جوش رو ببینید اما هدف رو کنکور بعدی بذارید ...
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی
      ویرایش توسط مسیح : 02 اسفند 1395 در ساعت 19:19

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگر خداوند آرزویی در دلت انداخت، مطمئن باش توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...

برای سال 97 بخونین حتما موفق میشین

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.....به نظر من اگه در رشته ی خودتون در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل بدید بهتره

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      فقط غیر ممکن غیر ممکنه و هر کسی میتونه اگه بخواد...ولی تجربی نیا...اگه اومدی هم عب نداره فقط امسال نیا(شوخی!)
      در ضمن هدفتونو توو تجربی مشخص کنید...پزشکی؟ یا به پیرا پزشکی هم قانع هستید و کلا دلیل اینکه خواستید بیاید تجربی رو هم بگید تا بهتر بتونیم نظر بدیم
      سلام میشه راهنماییم کنید چه طور میتونم یه تاپیک جدید درست کنم؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط enok نمایش پست ها
      سلام میشه راهنماییم کنید چه طور میتونم یه تاپیک جدید درست کنم؟

تاپیک / گفتگوی جدید : به بخش مجزای هر موضوع موجود در انجمن ها گفته می شود، که یک کاربر موضوعی را که ارتباط با موضوع اصلی انجمن مربوطه است انتخاب کرده و برای آن موضوع یک تاپیک ایجاد می کند و لیستی از تاپیک ها درون انجمن قرار می گیرد.

1 / برای ایجاد گفتگوی جدید ابتدا از صفحه ی اصلی ، انجمن / زیرشاخه ی مرتبط با موضوع را پیدا کرده و وارد آن شوید
      2 /
      از طریق جستـجــو از وجود تاپیک با موضوع مورد نظر خود مطلع شوید
      و در صورت وجود آن؛ سوال، مطلب یا نظر خود را در ادامه همان تاپیک بنویسید.

3 / بر روی واقع در بالا و پایین صفحه هم ردیف با شماره صفحات کلیک کنید.

4 / برای تاپیک خود موضوع انتخاب کنید.

- عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . لطفا در هنگام ایجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد تاپیک هایی با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید ...
      - تاپیک شما باید در چهارچوب کارکرد و قوانین هر انجمن باشد.

5 / متن پست خود را تایپ کنید
      6 / در صورت تمایل در قسمت پست آيکون: ، آیکونی برای تاپیک خود انتخاب کنید.
      7 / اضافه کردن برچسب ها:
      8 / اختيارات اضافي: ( اختیاری / در صورت لزوم )
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      متوجه شدم خیلی سپاس گزارم نازنین جون
      ویرایش توسط enok : 02 اسفند 1395 در ساعت 20:04

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احمدیا نمایش پست ها
      دو ماه طول کشید تا تحلیل کنید؟! حالا اینو ول کنیم به نظر من مغز شما با دروس تجربی مشکلی پیدا نخواهد کرد و دروس براتون شاید آسون باشه و خودم میگم که میشه ولی در واقع هیچ کسی رو ندیدم تو تجربی تو این چند ماه قبول شه
      آره...دو ماه....چون واقعا دارم همه جوانب رو میسنجم...و تصمیم از رو احساس نگیرم...البته هدفگذاری من برای سال 97 هست...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      اول
      اینو بگم ک هیچی محال نیست دوست عزیز
      ولی به نظرم این برنامه ریزیو بذارید برای کنکور 97
      این اولین پیشنهاد منه
      پیشنهاد دومم اینه ک مطمینا شما با این وضعیت و اینکه مطمینا کار میکنید باید حتما برید پیش یه مشاور ک یک برنامه مدون نسبت به ساعاتی ک بیکار هستین بهتون بده
      و در اخر با توجه به اینکه شما خیلی وقته از درس دور بودین
      بهترین راهه رسیدن به تسلط
      دی وی دی های اموزشی
      چون خوندن کتاب هم وقت گیره هم حوصله سر بر
      اما با دی وی های اموزشی میتونین تو وقت کم یک مبحثو بخونید
      موفق باشین
      احسنت..اره منم برا 97 میخوام هدفگذاری کنم....میخوام واقع بین باشم...به دور از احساس. واقعا از پیشنهاد دی وی دی های اموزشی ممنونم....حس میکنم جای خوبی برا هم اندیشی اومدم...فقط چه دی وی دی هایی رو تهیه کنم رو اگه پیشنهاد بدید ممنون میشم.
      برای مراجعه به یه مشاور که پول الکی نگیره و بتونه یه برنامه با توجه به وضعیت شغلی و متاهلی من بده شما کجا یا چه کسی رو پیشنهاد میکنید....حس میکنم یه مشاور تو برنامه ریزی میتونه کمکم کنه.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      من هدفگذاریمو رو پزشکی گذاشتم....چون احساس خیلی قوی میگه به من که میشه و میتونم....البته با برنامه دقیق و اراده ای محکم.
      احساس میکنم پزشکی تمام اون احساسی که دارم مبنی بر اینکه میتونم برای جامعه ام فرد خیلی خیلی مفیدتری باشم رو در بر میگیره....واقعا احساس میکنم این همون راهی هست که باید میرفتم و نرفتم...اما هیچ وقت برا شروع دوباره دیر نیست

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      این روزا همه احساس میکنن پزشک باشن به ارزوشون رسیدن.اولین ادم خودم.
      اگر وقت و توان مطالعه مستمر و پیوسته ۱۰ تا ۱۲ ساعت روزانه دارید یا علی.چون از درس دور بودید شاید بخواد بیشتر تلاش کنی.خیلی بیشتر.موفق باشید
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن