خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سختی رشته پزشکی

سلام بچه ها من به پزشکی علاقه دارم و امروز که نه امشب واقعا باانرژی شروع کردم که پزشکی قبول بشم انشاالله ولی از بس تعریف میکنن خیلی سخته و پاس نمیشه و تفریحی نمیتونی داشته باشیو نمیتونی بخوابیو باید از خوابت برنیو هرچی بخونی تو مخت نمیره کنکور در برابرش هیچه باید زبانت فول باشه واقعا ترس ورم داشته و خوابو ازم گرفته!!!ینی واقعا اینقدر سخته که تو حافظه ات نمیره؟؟اینقدز سخته که هرشب باید بیدار باشی؟؟اینقدر سخته که با هیچ رشته ای قابل مقایسه نیست؟وای یکی کمکم کنه من از هیچیش نمیترسم فقط حرفای بقیه میترسونتم میگن حتی کنکورم قبول بشی نمیکشی!!خیلی سخته کمککککک

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه عزیزم تو فکر این چیزاش نرو هر رشته ای سختیای خودشو داره.اره دوره ی درسشون سخته اما عوضش تا اخر عمر کار نسبتا راحت و ساپورت مالی ...پرستیژ و ایناشم بماند. هر چیزی سختی داره.ب نکات مثبتش فک کن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یکی از اتفاقایی که قلبن بابتش خوشحال شدم شروع کردن شما بود...امیدوارم موفق بشیدو سر اون اقا هم بخوره به سنگ...اصن داعشیا بیان ترورش کنندر مورد سختی هم باید بگم که ن اونجوری ها هم نیست مثلا تو رشته ما برق از همه سخت تره ولی با چند تا از بچه های برق که صحبت میکردم اکثر میگفتن دلیل عقب افتادنو سختیو این حرفا شب امتحانی بودن خودشونه...مگه میشه تو ذهن نره؟؟؟هرچیزی رو مرتب تکرار کنی میره تو ذهنت...ایشالله پنج ماه دیگه شما هم به جمع خانم دکتر های این انجمن اضافه میشید....البته با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه...از خوابو تفریحو سرگرمیو فیلم دیدنو اینجور چیزا باید بزنیدو با یه ساعت مطالعه بالا این چهار پنج ماه رو سپری کنید تا ته تهش جای هیچ حسرتی نمونه حتی اگه اون روپوش سفیده نصیبتون نشه که هیچ چیز تو این دنیا بیشتر از حسرت خودرن آدمو عذاب نمیده
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

4. Top | #4
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کا ملا موافق پست های بالا هستم

ما هر چی هم بگییم اینجوری می تونی اونجوری نمیتونی

چرتی بیش نگفتیم

مهم علاقه شماست که نباید کاذب باشه

چون بعضی از رشته ها عین این حراجی ها شدن و همه دورشون جمع شدن بقیه هم که این منظره رو مبینن جذبش میشن و وقتی

بهشون میگی چرا امدی اینجا میگن علاقه داشتم

این علاقه نیست

و دیدین همین ادما هم یه چیزی از این حراجی ها می خرن بعضیاشون (تو رشته قبول میشن )

و چون علاقه ندارند و انتخاب درستی نکردن میان و فقط می نالند از رشتشون

حالا شما هم ببین جز دسته بالا یی یا نه

حداقل حداقل هر وقت وقت کردین یه اطلاعات بدست بیارین از رشتتون

یالا اقل اسم سر فصل های تدریس شدشو یه نگاه بندازین ببینین اصلا چیزی جذبتون می کنه یا نه

یا از دانشجو های دانشگاه ها سوال بپرسید از چند تاشون

و.......................

و در مورد اینده رشتتون مثبت نگر نباشین مثلا بدونین که قراره با همه جور ادمی تو محیط کار ارتباط داشته باشید

یا هر نوع مریضیو قراره ویزیت کنید

یا با هر نوع صحنه دیگه ای هم ممکنه مواجه بشین

و........................

تا بفهمین به درد این کار می خورید یا نه

اگر مطمین هستید به درد این کار می خورید

بقیه هر چی گفتن چرت گفتن

همین
      ویرایش توسط roc : 01 اسفند 1395 در ساعت 04:11

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعععععله

اصن ایرانیا همه از دم به صورت مادر زادی ارادت خاصی به پزشکی دارن و عاشق پزشکین

اگه علاقه کاذب بهش داری ( دقیقا مثل خیلی از افرادی که الان دنبال پزشکی ان ) به نظرم دنبالش نرو

چون کنکور که هیچی بعد اون اگه علاقه به درسا نداشته باشی نمیتونی بخونیشون
      چون واقعا مطالب زیادی داره

وقتی هم نخونی حتی ممکنه مشروط بشی از دانشگاه

مورد داشتیم طرف دانشگاهش هم پاس کرده کلا هم درس خوندنش عالی بوده
      رفته توی بیمارستان مشغول کار بشه

بعد 2 ماه میگه : من اصن اینکاره نیستم نمیتونم

موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من به پزشکی علاقه دارم و امروز که نه امشب واقعا باانرژی شروع کردم که پزشکی قبول بشم انشاالله ولی از بس تعریف میکنن خیلی سخته و پاس نمیشه و تفریحی نمیتونی داشته باشیو نمیتونی بخوابیو باید از خوابت برنیو هرچی بخونی تو مخت نمیره کنکور در برابرش هیچه باید زبانت فول باشه واقعا ترس ورم داشته و خوابو ازم گرفته!!!ینی واقعا اینقدر سخته که تو حافظه ات نمیره؟؟اینقدز سخته که هرشب باید بیدار باشی؟؟اینقدر سخته که با هیچ رشته ای قابل مقایسه نیست؟وای یکی کمکم کنه من از هیچیش نمیترسم فقط حرفای بقیه میترسونتم میگن حتی کنکورم قبول بشی نمیکشی!!خیلی سخته کمککککک
      نه بابا در این حدم دیگه سخت نیست....الان همین پزشکیای دانشگاه خودمون همش اخر هفته ها سینما هستن...تا علوم پایه راحتین
      پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      شما فعلا درستو بخون وقت انتخاب رشته اگه میتونستی قبول بشی بعد برو تو این حاشیه ها فعلا فقط درس درس درس

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برا سخت بودن ک سخت هست ولی خو ما این همه پزشک داریم ک سختیشو تحمل کردن و الان هم شخصیت اجتماعی بالا و هم زندگی مرفعی دارن
      ینی تو از اینا کمتری؟؟؟

درضمن الان ک فعلا نه به داره نه به بار(یا ی همچین چیزی)
      تو بخون بعدش ک کنکورتو دادی دربارش فکر کن
      ?Do you Dream while you sleep or is it an Escape from the horrors of reality

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      الکی میگن!!!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      این بقیه ای که شما میگید خیلیاشون آرزوی پزشک شدن رو دارن یا دوست ندارن دیگران پزشک بشن
      و اگه هم این حرف رو از دانشجوهای پزشکی شنیدید باید این نکته رو بیاد داشته باشید کسی که دانشجوی پزشکی میشه قرار نیست که حتما یه آدم راستگو,درستکار و یا با پشتکار خیلی زیاد باشه
      .
      سختی یه چیز مطلق نیست که بین همه ی افراد یکسال باشه سختی یه چیز نسبیه
      اما خب کسی که اون پشتکار و توانایی رو داشته باشه(یا در خودش ایجاد کنه) که بتونه تو کنکور تو رشته پزشکی قبول بشه
      قطعا اگه بتونه این روحیش رو حفظ کنه و جو و محیط دانشگاه تغییرش نده در خوندن دروس این رشته هم مشکل جدیی نداره
      لبخند بزن:>
      این را مطمئن باش
      هیچ چیز در این دنیا ارزش محو شدن لبخند زیبایت را ندارد

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      داداش واقعیتش اینه که خیلی سخته
      ولی اگه عاشقی برو
      چون سختیش تبدیل به شیرینی میشه
      پزشکی عاشق میخواد عاشق
      اگه عاشقی برو
      (پ.ن:داداشش بخاطر مشتی حرف زدنم بود)

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خاهر دنیا 99
      راستش بگم رشته ی سختیه
      خیلی هم سخته
      اگه آسون بود همه میتونستن
      باید از خیلی چیزای زندگیت بزنی واسه این رشته
      مخصوصا جوونیت
      اگه حاضری بسم الله
      + خدا بودن یعنی - تمام مشکلات و سختی هـا

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر رشته ای سختی های خودش رو داره
      اتفاقا رشته هایی هستن سختیشون از پزشکی بیشتره اینده کاریشونم جالب نیست
      ولی بعد هر سختی اسونی هستش
      الان به این چیزا فکر نکن
      خوب درس بخون بعد کنکور با داشتن رتبه عالی میتونی به همه گزینه های ممکن فکر کنی

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      .
      سلام دوست من
      2 حالت هست
      شما از یه دانشجوی پزشکی در دوران امتحانات بپرسی که پزشکی چطوره(آبان و آذر و اریبهشت و تیر)
      در این حالت اون چیزایی که گفتید رو از زبونشون میشنوید
      اگر توی بقیه ماها بپرسید جواب منطقی تری میشنوید
      خب الان اسفند ماست خدا رو شکر و بهتون جواب میدم
      به هیچ وجه اینطور نیست
      شما اگر از روز اول روزی 3 4 ساعت هم بخونید هیچ مشکلی نخواهید داشت
      اما اگر بذارید برای فرجه امتحانات حسابتون با کرام الکاتبینه
      البته بنده تا حالا با همون فرجه ها رفتم جلو و خدا رو شکر فعلا مشکلی نداشتم
      یه ماه باید بیدار باشی اما بقیه ترم رو کیف میکنی
      ولی همون از اول ترم بخونی بهتره
      وقت برای کارای دیگه هم پیدا میکنی
      نویسندگی،کلاس ساز،کلاس زبان یا هر چیزی که دوست داری

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      هر رشته ای که بخوای توش بهترین باشی سخته و نیاز به تلاش زیادی داره
      ترم یک و بخشی از ترم دوش که بیشتر دروس پایه و نزدیک به دبیرستانه که میشه کلی استراحت کرد و فیلم و اینا (هدفم از پزشکی تو ترم یک خلاصه میشه که بخور و بخوابه )
      اما کم کم سخت تر میشه ولی وقتی اینهمه آدم تونستن ما هم میتونیم
      زبانم لازم داره اما نه از همون ب بسم اللهش
      از وقتی قبول شدید کم کم شروع کنید زبانم کار کنید که تا وقتی لازمتون شد بلد باشید
      نیازم نیست فول فول باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن