خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

تاثیر اولویت در انتخاب رشته ؟

سلام
      یه سوال

کسی که یه رشته مثلا پرستاری رو اولویت آخرش بزنه و یه شخص دیگه با رتبه هزار و خورده ای داغون تر اون پرستاریه رو اولویت اولش بزنه
      حالا اگه اون شخص دوم اولویت اولشو قبول شه و شخص اول همه پزشکیا و دندون ها و داروهارو زده باشه و دیگه ظرفیت اون رشته پر شده باشه دیگه قبول نمیشه ؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      سلام
      یه سوال

کسی که یه رشته مثلا پرستاری رو اولویت آخرش بزنه و یه شخص دیگه با رتبه هزار و خورده ای داغون تر اون پرستاریه رو اولویت اولش بزنه
      حالا اگه اون شخص دوم اولویت اولشو قبول شه و شخص اول همه پزشکیا و دندون ها و داروهارو زده باشه و دیگه ظرفیت اون رشته پر شده باشه دیگه قبول نمیشه ؟
      نه این چیزی که شما میگید برا خیلی سال ها قبل بود الان دیگه اینطوری نیست به انتخاب رشته داوطلبا بر اساس رتبشون جلو میرن نه اینکه بیان ببینن فلانی فلان رشته اولویت اولش بوده ید اخرش اون یکی چطور الان فاکتور سنجش همه برا سراسری رتبه زیرگروه و برا ازاد تراز زیرگروه هست

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا تمام اولویت های یک رتبه رو بررسی نکردن و قبولی یا مردودیتش مشخص نشده سراغ رتبه بعدی نمیرن
      خوشا دیدار ما در خواب ...

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب چطوری یه نفر با رتبه ۱۰۰۰تا بدتر من جایی که من میخواستم قبول شده ؟اونم نه یه نفر ... سه نفر دوتای دومی هم ۳۰۰۰تا بدتر از من بودن!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      خب چطوری یه نفر با رتبه ۱۰۰۰تا بدتر من جایی که من میخواستم قبول شده ؟اونم نه یه نفر ... سه نفر دوتای دومی هم ۳۰۰۰تا بدتر از من بودن!
      ممکنه رتبه زیر گروهش از واسه شما بهتر بوده یا ممکنه منطقش با منطقه شما متفاوت بوده. مثلا شما منطقه سه بودید اون منطقه دو بوده. چون از منطقه ۲ بیشتر برمیدارن. یا هم امکان داره بومی اون شهر باشه یا این که سهمیه داشته

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه اینطور نیس

سنجش رو کارنامه شما انتخاباتو یکی یکی چک میکنه

یا قبول میشی یا مردود(خدانکنه)
      بعد کارنامه رتبه بعدی رو چک میکنه.....
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina Nmt نمایش پست ها
      ممکنه رتبه زیر گروهش از واسه شما بهتر بوده یا ممکنه منطقش با منطقه شما متفاوت بوده. مثلا شما منطقه سه بودید اون منطقه دو بوده. چون از منطقه ۲ بیشتر برمیدارن. یا هم امکان داره بومی اون شهر باشه یا این که سهمیه داشته
      آخه رتبه کشوریش از من بدتر بود! بازم زیرگروه مهمه؟
      من خودم منطقه ۲ بودم اونا هم منطقه ۲ بود
      توی سایت کانون هم من اونایی که با سهمیه شاهد و اینا قبول شدن رو ندیدم بنویسه
      اللهُ اعلم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ترتیب انتخاب رشته واسه شبانه یا روزانه هم تاثیر نداره؟مثلا اگه اول کد رشته های روزانه رو بزنی بعد شبانه یا شبانه و روزانه یه دانشگاه رو پشت سر هم بزنی تاثیری نداره برای قبولی؟
      ممنون میشم جواب بدین.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حقیقتشو بخوایم بگیم هیچکس از الگوریتم واقعی انتخاب رشته سنجش خبر نداره ! تناقض های عجیبی تو قبولی ها هست هرسال
      اما ترجیحا بهتره به ترتیب علاقه وارد کنید !
      خوشا دیدار ما در خواب ...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستمون درست گفت بر اساس نمره زیر گروهه.
      فرض کن یکی زمین رو صد بزنه بقیه اختصاصیا رو 40.
      نفر دوم زمین رو صفر بزنه بقیه اختصاصیا رو 41 درصد بزنه
      زیر گروه یک که زمین ضریب صفره نفر اول میشه 1000 نفر دوم میشه 900
      ولی تو زیر گروه 2 تفر اول میشه 900 نفر دوم میشه 1000.
      بر این اساس توی کارنامه مخفی مشخص میشه ک تو چ رشته هایی رو آوردی و با اون رشته هایی ک انتخاب کردی چند نفر اختلاف داری.
      ولی سهمیه شهدا رو خدا میدونه سر چه اساسی میدن.
      ب نظرم این الکیه ک باید 70 درصد نمره رو ببارن.چون کارنامه کسایی رو ک دندون قبول شدن رو دیدم
      واسه سهمیه مناطق با اون درصدها ب زور کتابداری قبول میشد

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up
      در مورد سنجش نمیدونم
      ولی الگوریتم انتخاب رشته در دانشگاه آزاد کمی مرموزه و احتمال داره انتخاب اول اولویت بیشتری داشته باشه.
      خداوند آن خویش خویش است

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مدعی خواست که آید به تماشاگه راز
      دست غیب آمد و بر سینه نامحرم زد

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      احتماالا سهمیه‌ی هیئت علمی بودن. یعنی یه جا قبول شدن بخاطر سهمیشون منتقل شدن یه دانشگاه دیگه. سایت کانونم دانشگاه نهایی ایشون رو در نظر می‌گیره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن